18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ne...........es

2014-09-01, 16:31
Roxann napisał/a:

Mam blok pełen... specyficznych ludzi. Nie mają wykupionych miejsc parkingowych i zawsze muszą się dowalić, są takie dwie "piekielne" rodzinki. Jedni mają swoje ulubione miejsce i zawsze coś odwalą. Kiedyś odwiózł mnie chłopak i nieopacznie stanął na świętym kawałku parkingu. Jeszcze chwilę rozmawialiśmy, aż nadjechali oni. Stanęli naprzeciwko nas, maską do maski i patrzyli na nas jakby chcieli nas zabić. To było dość osobliwe, więc szybko się pożegnałam i zaczęłam iść w stronę domu, a chłopak zaczął wycofywać. Wtedy oni podjechali od razu ten kawałek do przodu, aż stanęli na miejscu, które jeszcze chwilę wcześniej zajmowaliśmy, a potem szczęśliwi wysiedli.

Innym razem czekali na mnie przy śmietniku żeby powiedzieć, że pierwszy ogólny kontener jest dla starszych pań, a ja mam wyrzucać do tego obok. Kontenery niczym się nie różnią. Mojej babci z kolei powiedzieli, żeby też wyrzucała do tego drugiego, a przecież jest starszą osobą. I weź tu zrozum ludzi...



moj kraj taki piekny

btw. lubisz mount and blade ^^?

bravoteampolska

2014-09-01, 18:46
GhostRider32 napisał/a:

Może opłaca to miejsce parkingowe?
Ja opłacałem miejsce pod blokiem, była koperta, nr tablic i tak ch*je parkowali, weź się kłóć z idiotą :/



A wystarczyło wstawić tą metalową blokadę na łódkę i już nikt by ci nie wjeżdzał, ale głupota musiała boleć.

Znajomy ma takie miejsce z kopertą wstawiona jest blokada na kłódkę i koniec nikt się autem nie pakuje, a on stawia wóz kiedy chce musi tylko poświecić te 2 minuty na zapięcie kłódki, ale jeśli ktoś woli płakać jak małe dziecko i jęczeć na forach można i tak

GhostRider32

2014-09-01, 22:10
@makabrax
Taki ch*j, gdańska straż wiejska odpisała mi na pismo (skargę, że nie reagują, jak dzwonię), że to nie ich sprawa.

@bravoteampolska
Spółdzielnia nie pozwoliła na blokadę, myślisz, że o takiej głupocie bym zapomniał? Wysyłałem 5 pism do spółdzielni, za każdym razem odmowa :P Teraz to i tak mi nie potrzebne, bo mam garaż.

Roxann

2014-09-02, 16:22
Oj panowie, panowie...
@danyk10 - moje cycki zbyt wygodnie leżą mi w dłoniach, żebym miała odrywać od nich ręce, coby zrobić jakieś zdjęcie, ale i tak zaraz ktoś wstawi przerobiony obrazek z matrixa z 'tits' i 'gtfo' na pigułkach. ;-)

@Nexures - si, gram czasem, świetna sprawa :-) Swadianie ftw!

Ne...........es

2014-09-02, 19:29
Roxann napisał/a:

Oj panowie, panowie...
@danyk10 - moje cycki zbyt wygodnie leżą mi w dłoniach, żebym miała odrywać od nich ręce, coby zrobić jakieś zdjęcie, ale i tak zaraz ktoś wstawi przerobiony obrazek z matrixa z 'tits' i 'gtfo' na pigułkach. ;-)

@Nexures - si, gram czasem, świetna sprawa :-) Swadianie ftw!



zartujesz :O ja ostatnio sie znowu wciagnalem w warband, i zawsze gram nordami. Swadianie jedynie co maja dobre to konne jednostki :P

a w ogniem i mieczem gralas :P ?