18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nie używasz lusterka

~Angel • 2018-07-14, 14:30
to znaczy, że nie jest ono tobie potrzebne


kolejny

2018-07-14, 23:31
Po komentarzach widzę że nie motop*zda
Logika sadola:
co bardziej wk***ia: baba za kierownicą > motop*zda

Bombeluna

2018-07-15, 03:49
Wina leży po stronie kobiety zapatrzonej w telefon, to oczywiste.

Co nie zmienia faktu, że rozwalenie czyjegoś lustra i ucieczka nie stawia go w dobrym świetle. Zachował się jak typowa motop*zda, która ugryzie i momentalnie sp***ala aż się za nim kurzy. Jestem w 99% pewny, że facet musiał zapłacić za naprawy (za dużo świadków dookoła, plus nagranie go obciążające, które wrzucił w internet).

Ps. Czekam na film gdzie taki amator luster trafi na kogoś kto ruszy za nim za pościg, dopadnie i zapewni nam materiał na harda z prawdziwego zdarzenia. :D

InnyName

2018-07-15, 06:08
@up
Czym ruszy? Mój poprzedni motocykl miał 2.9s do 100 i nie był to plastik, wystarczy odkręcić porządnie i żadna puszka Cię nie dogoni, zwłaszcza w mieście i zwłaszcza seryjna. A są szybsze motocykle

piotrekt1976

2018-07-15, 09:47
@InnyName A swistak siedzi i zawija jesli to nie byl " plastik" . Swoja droga mozna sie zdziwic jak po rozj***niu komus lusterka kierowca samochodu tak mocno sie " przestraszyl" ze mu kierownica szybko w bok odbila i nieszczesliwym trafem uderzjac w motocykl motop*zdy... Wiesz taki rzeczy sie zdarzaja, a rozwalenie celowo komus lusterka i ucieczka to naprawde proszenie sie o duze klopoty bo np rozwalac mi lusterko od razu generujesz koszty w okolicach +3k pln a to juz podchodzi pod paragraf. Nie wspominajac o tym ze Policja moze twoj czyn potraktkowac jak icieczke z miejsca kolizji co jak wiesz z automatu zakonczy sie utrata PJ i wieloma problemami...

a mowiac +3k mialem na mysli cene z Alledrogo o mowiac o autoryzowanym serwisie to za lusterko 20pinowe z kamerka itd... trzebq wybulic prawie 5k pln bez montazu ... i moze sie okazac ze wlasnie jestes dobre +5k pln w plecy + musisz wyrownac szkody z powodu np niemoznosci wykorzystania samochodu na czas naprawy. Wiesz ze np na lusterko mozna czekac i 2 tygodnie za ktore ty jako sprawca poniesiesz koszty z wlasniej kieszeni bo np UFG pokryje wszystko na poczatku z wlasnej kieszeni a pozniej cie scigna o zwrot i zadne OC czy AC tego nie pokryje bo tego typu zachowanie nosi znamiona tzw agresji drogowej i z automatu daje prawo odmowy wyplaty odszkodowania. Wiec reasumujac 2 tygodnie wynajecia np w moim przypadku samochodu podobnej klasy bo nie mam powodu aby sie ograniczac to koszt rzedu 800 pln za kazdy dzien iwiec zaokraglajac 15 dnix800 = 12 tys pln za wynajem + 5 za lusterka daje nam okolice 17 tys pln. Tyle mniej wiecej lacznie by kosztowalo motop*zde wywalenie mi lusterka w moim samochodzie... Nie liczac dodatkowych problemow zwiaznych z ucieczka...

jessjess

2018-07-15, 10:23
InnyName napisał/a:

@up
Czym ruszy? Mój poprzedni motocykl miał 2.9s do 100 i nie był to plastik, wystarczy odkręcić porządnie i żadna puszka Cię nie dogoni, zwłaszcza w mieście i zwłaszcza seryjna. A są szybsze motocykle


Do najbliższego skrzyżowania z czerwonym światłem i gęstym ruchem w poprzek. A wtedy wpie**ol kluczem do kół. :-)

marcinsud

2018-07-15, 11:31
@piotrekt1976 mój "cruiser" 800 pojemności czyli nic w tej klasie po małych modach ma 4,8, to większy turystyk czy naked, który plastikiem nie jest lekko może mieć 2,9 na papierze.

@piotrekt1976 ch*ja a nie 800 na dobę, auto klasy premium (w moim przykładzie BMW 520) na dobę do 190-300 pln i na nic więcej nie możesz liczyć. Jeśli masz auto z segmentu P to wystarczającym jest auto z segmentu P, a nie k***a maybach. Takie jest prawo. I wiem co piszę, bo w listopadzie to przerabiałem.



Generalnie babka próbowała go zabić to się wk***ił.

DoubleBorger

2018-07-15, 11:59
Ludzie są dziwni, też mi się zdarza korzystać podczas jazdy, ale tylko jeśli jestem pewien, że z nikim się nie wymijam, niczego nie omijam, nie ma ludzi przede mną, a droga jest prosta, a do każdego manewru telefon leci chociażby i na podłogę. Jeździłem z pizzą jakies 6-8 miesięcy i szukałem sobie drogi na google maps, dziwnym trafem ani jednego wypadku spowodowanego zagapieniem się w telefon.

piotrekt1976

2018-07-15, 13:43
@marcinsud jesli dla Ciebie auto typu BMW520 to auto premium to proponuje zmienic prace , albo otworzyc sobie cos wlasnego... Swoja droga co to jest niby "Auto z segmentu P" ? czasem nieoficalnie tak sie okresla dostawczaki . Tutaj lap oficjalna klasyfikacje pojazdow : A – Samochody najmniejsze • B – Samochody małe • C – Niższa klasa średnia • D – Klasa średnia • E – Wyższa klasa średnia • F – Samochody luksusowe • G – Samochody sportowe • G+ – Samochody supersportowe • H – Kabriolety • I – Samochody terenowe • K – Vany

Twoje wymarzone BMWz serii 5 takie cos pomiedzy klasa D i Ei najczesciej okresla sie tego typu samochod klasa srednia premium, bo juz nie D ale jescze daleko do E czy nieoficjalnego E+ Fakt BMW seria 5 nie jest zlym samochodem ale nie z 2 litrowym benzyniakiem czy dieslem bo w obu przypadkach te samochody ledwo sie tocza.... Ten samochod kosztuje w okolicach 55-60 tys euro nowy wiec to daaleko nie jest klasa premium...

Tak auto z segmentu premium ZACZYNA sie od 800 pln za dobe jesli chcesz wynajac... np mercedes s350 to koszt okolo 900 pln netto za dobe, mercedes s500 okolo 1600 pln za dobe, Bmw X5 M seria to koszt okolo 1500 pln netto doba ,BMW seria 7 to okolo 1500 pln i tak to sa LUKSUSUOWE pojazdy a nie BMW 520 :D BMW 520 to taka skoda superb, niezly samochod ale jednak prestizu ZERO... BMW 3/5 czy mercedesa A/C klase kupuja mlodzi niemcy jak rozpoczynaja srednia prace po np technikum bo to w sumie zaden wyczyn a i samochod nie nalezy do wybitnie drogich zarowno w zakupie jak i serwisowaniu. Jesli na cos stac wiekszosc ludzi to z automatu przestaje to byc dobro luksusowe...

No to k***a ktos by mial problem bo tak sie sklada ze mam samochod z klasy F bez zadnego naciagnia klas i zgodnie z tym co napisales NAJTANSZY smaochod jaki znalazlem do wynajmu to okolo 1400pln za dobe...

chudy005

2018-07-15, 21:01
Wszyscy bronią moto p*zdy...ale nie raczą zauważyć że za zwyczaj, to motocykliści dojeżdżają u przeciągu sekund za samochód i natychmiast go wyprzedzają z pełna prędkością...zamiast pozostać kilka sekund za pojazdem informując że znajduje się za nim, no i oczywiście nie wspomnę o użyciu kierunkowskazu, ale po co on w motorze jak i tak nikt go nie używa....

t1ger_delta

2018-07-16, 16:27
wiesnak66 napisał/a:

c*pki swędzą tych co jeżdżą blaszakami i wyzywają motocyklistów,
zalecam kąpiel i odwszawianie



No, nie wiem jak to powiedzieć więc powiem wprost - to ty się zbulwersowałeś. Patrz wyżej - kierowcy nie czepiają się motocyklisty w tej sytuacji ale swędziała cię p*zda i musiałeś ich obrazić jak zwykła motop*zda od "blaszaków" ;) A gość na filmie choć zrobił słusznie, to jednocześnie naraził siebie i innych na niebezpieczeństwo dokładnie tak, jak kierujący samochodem więc są tak samo pie**olnięci i nie będę klaskać jak idiotyczny małpiszon komukolwiek.