18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nie używasz lusterka

~Angel • 2018-07-14, 14:30
to znaczy, że nie jest ono tobie potrzebne


~Velture

2018-07-14, 14:49
O k***a łap piwo i leć na gówną bo szitstorm będzie dobry w komentach 8-)

Miruu

2018-07-14, 14:56
I dobrze. Powinien jeszcze, gdyby nie jechał motocyklem, tylko czymś normalnym, zablokować jej samochód, otworzyć drzwi i jej wywalić z liścia, zabierając przy okazji kluczyki, a telefon wsadzić jej szybkim ciosem w międzymordzie, skoro bez niego nie może wytrzymać. Zintegrować z tą samotną komórką mózgową, która całe swoje moce przerobowe wykorzystuje na "wdech" i "wydech".

Takie chwasty trzeba usuwać.

Do tego zapobiegawczo też wyciąć jajniki by to się nie rozmnażało. A najlepiej spalić całe. Z samochodem.

htp

2018-07-14, 15:28
Miruu napisał/a:

I dobrze. Powinien jeszcze, gdyby nie jechał motocyklem, tylko czymś normalnym, zablokować jej samochód, otworzyć drzwi i jej wywalić z liścia, zabierając przy okazji kluczyki, a telefon wsadzić jej szybkim ciosem w międzymordzie, skoro bez niego nie może wytrzymać. Zintegrować z tą samotną komórką mózgową, która całe swoje moce przerobowe wykorzystuje na "wdech" i "wydech".

Takie chwasty trzeba usuwać.

Do tego zapobiegawczo też wyciąć jajniki by to się nie rozmnażało. A najlepiej spalić całe. Z samochodem.


Zapomniałeś o karze chłosty i 20 lat galer.

Salieri16000

2018-07-14, 15:29
Motoku*as? NIE! Motoszeryf- 0.7 dla niego, żebyśmy mogli go tu jeszcze zobaczyć w akcji ;)

grudzin7

2018-07-14, 15:39
"o k***a ktoś nie spojrzał w lusterko i zajechał mi drogę! Rozpie**ole mu to lusterko to na pewno następnym razem będzie widział, że ktoś za nim jedzie!" :krejzi:

CoJaTamKurwaWiem

2018-07-14, 16:03
grudzin7 napisał/a:

"o k***a ktoś nie spojrzał w lusterko i zajechał mi drogę! Rozpie**ole mu to lusterko to na pewno następnym razem będzie widział, że ktoś za nim jedzie!" :krejzi:



Dokładnie tak to działa, synku, dokładnie.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-14, 16:04
W moim lusterko wywija się do przodu... więc niech motop*zda sobie wali... :mrgreen:

TB303

2018-07-14, 17:11
Czuję wstyd, bo nie mam się do czego przypie**olić, ani powodu, by użyć słowa 'motop*zda'.

Oponka

2018-07-14, 18:39
@up standardowo: gościu uj***ł babie lusterko i sp***olił, jak zwykła motop*zda

wiesnak66

2018-07-14, 20:53
c*pki swędzą tych co jeżdżą blaszakami i wyzywają motocyklistów,
zalecam kąpiel i odwszawianie

VooDooBlitz

2018-07-14, 21:02
Zachowanie jak małego gównianego kundla, co to od tyłu gryzie w łydkę, po czym w pośpiechu sp***ala. Motop*zda.Pomijając fakt, że baba telefonem się bawiła, to gość był w takim położeniu, że nie miała prawa go zobaczyć w lusterku, czyli strefa martwa, czyli nawet wyprzedzić poprawnie nie potrafi, czyli MOTOp*zdA do kwadratu!

Budrys2000

2018-07-14, 21:04
k***a kozak, kopnął głupią babę i sp***ala z gównem w dupie

ValvePlsFix

2018-07-14, 21:51
Motop*zda i idiota w jednym. Ona stworzyła zagrożenie, a on zamiast hamować dodał gazu, a potem jeszcze uciekł z miejsca zdarzenia i wrzucił to do internetu. Pewnie myśli, że dobrze zrobił :D

zubrwygrany

2018-07-14, 22:30
Dobrze zrobił (oprócz tej ucieczki) ja jeszcze bym jej prawo jazdy zabrał, się skręca się patrzy w lusterka. po to są. Chyba żeby dała gratisy od siebie wtedy. Wybacza się błędy.