18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nie palić z bongo

~LegendarnyZiom • 2013-01-22, 12:41
Właśnie tak :amused: . Akcja od 0:30.


Voit

2013-01-22, 14:16
czegoś takiego jeszcze nie było :D

stalowyszczur

2013-01-22, 14:16
Pewnie łyknął sobie wcześniej jakiejś wódzi, tak to sie potem dzieje.
Tez kiedys rzygałem jak kocur po jakims sorcie, co do ktorego do dzis nie mam pewnosci czy z herą nie było żenione.

lemon1988

2013-01-22, 14:24
zrzygal sie to zrzygal, na ch*j drazyc temat

wilu84

2013-01-22, 14:41
Dobrze ćpunowi.

adiemus36

2013-01-22, 14:48
@typo

No fajnie fajnie, ale to jakiś powód do dumy ?

Voit

2013-01-22, 15:09
stalowyszczur napisał/a:


Tez kiedys rzygałem jak kocur po jakims sorcie, co do ktorego do dzis nie mam pewnosci czy z herą nie było żenione.



Szkoda że jeszcze DMT w tym sorcie nie było :homer:

PanAndrzej

2013-01-22, 15:36
No i to są własnie te straszliwe i drastyczne skutki palenia.

wympal

2013-01-22, 15:50
tyle dymu marnuje

bl...........ed

2013-01-22, 15:52
stalowyszczur, k***a, wszystkich co pie**olą, że zielsko jest parchane, żeby spotęgować działanie psychoaktywne, z innymi dragami typu koks, hera, futer czy inne ch*jwieco powinni wysyłać na Marsa, żeby tam uprawiali swoje poj***ne teorie. Po pierwsze jest to nieekonomiczne (jak ktoś nie wie jaka jest cena za koksiwo czy helene to uświadamiam, że dużo,dużo wyższa niż za zielsko), po drugie nieefektywne, bo w większości te domniemane dosypki nie działałyby w takim stężeniu, albo palone, po trzecie bezsensowne, bo jak ktoś wie jak działa dobre zielsko to już wiecej parchy nie kupi od rozprowadzającego ją dostawcy. Jedyne co, to można bawić się w zwiększanie wagi przez dosypywanie tanich, neutralnych uzupełniaczy w postaci mąki, namaczania w roztworze wody z cukrem itp, ewentualnie na własną rękę, na własny użytek łączyć zielsko z czymś innym, przyjmując je oddzielnie, ewentualnie traktując staff PCP (fencyklidyną) (polecam Dzień Próby z D. Washingtonem i E. Hawkiem).

Po drugie łączenie wódy z zielskiem to NIGDY nie jest dobre rozwiązanie, zwłaszcza, jeśli palone zielsko jest odmianą o dużym stężeniu CBD (czyste indyjki), bo dwa depresanty razem (a tym jest etanol i CBD) zawsze będą mulić i w odruchu obronnym organizm sprowokuje rzyganie.

Żeby ćpać trzeba wiedzieć jak, żeby nie zrobić sobie krzywdy.

BongMan

2013-01-22, 16:23
@up
Ja się spotkałem z przypadkami jak cwaniak chciał kopać zielsko z podbiałem. Jest to roślina, która wysuszona przypomina zioło. Z tym że kopać tak się da tylko pokruszone. Sposób na cwaniaków - brać tylko w topach. Jak ktoś ci daje pokruszone to najprawdopodobniej chce cię wydymać.
A to kolejna rzecz, która przemawia za legalizacją. No ale tym tępakom z rządu można i 1000 argumentów za podać, a oni i tak swoje.

bl...........ed

2013-01-22, 16:48
BongMan napisał/a:

@up
Ja się spotkałem z przypadkami jak cwaniak chciał kopać zielsko z podbiałem. Jest to roślina, która wysuszona przypomina zioło. Z tym że kopać tak się da tylko pokruszone. Sposób na cwaniaków - brać tylko w topach. Jak ktoś ci daje pokruszone to najprawdopodobniej chce cię wydymać.
A to kolejna rzecz, która przemawia za legalizacją. No ale tym tępakom z rządu można i 1000 argumentów za podać, a oni i tak swoje.



I ? Jedyne na czym oszukiwał to na masie, bo podbiał żadnych psychoaktywnych właściwości nie wykazuje.

BongMan

2013-01-22, 17:07
bloodstained napisał/a:

I ? Jedyne na czym oszukiwał to na masie


Jedyne? Jak kto lubi, ale ja wolę palić cannabis, nie podbiał. Jeśli to dla ciebie jedyne to wpadnij do mnie, puszczę ci piątkę podbiału za 150 ;)

Pewnie jesteś jednym z tych typów, którzy za 0,6 z wagi płacą 30 :D

bl...........ed

2013-01-22, 17:09
BongMan napisał/a:


Jedyne? Jak kto lubi, ale ja wolę palić cannabis, nie podbiał. Jeśli to dla ciebie jedyne to wpadnij do mnie, puszczę ci piątkę podbiału za 150 ;)



Nie, dzięki, jak mnie najdzie ochota to sobie sam nazbieram. A za takie frajerskie numery typ powinien dostać łomot i konfiskatę materiału.

darkoo

2013-01-22, 17:20
I cała pizza poszła w p*zdu...

bl...........ed

2013-01-22, 17:23
BongMan napisał/a:


Pewnie jesteś jednym z tych typów, którzy za 0,6 z wagi płacą 30 :D



Nawet jeśli, to co? Lepiej płacić 30 za 0,6 dobrego staffu niż 30 za gieta ch*jni. Gówna nie palę, jeśli to Cie boli, 0,6 też nie dostaje, a w ogóle to się tak składa, że nic nie muszę płacić.