18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nie kierować na Nürburgringu

Ha...........ng • 2017-02-06, 01:28
Prezentacja niebezpiecznych sytuacji

KiKiZ

2017-02-07, 17:18
@Velture:

To już wszystkie argumenty? że 1.6 lpg power? Jak tak to (tutaj wstawiłbym piękne słowo, ale za nie jest warn :> ) :)
Wystarczy uderzyć w stół? No i masz "rację", bo mam BMW i dlatego to napisałem, bo mnie denerwuje ciągłe jeżdżenie po normalnych użytkownikach tej marki + na końcu jest magiczne "Koniec bólu dupy", ale nawet tego nie potrafisz zrozumieć.

Bez odbioru + z tego co widzę nie potrafisz wymienić opinii za opinię, bo jakby popatrzył na Twoje posty jakie tutaj wypisujesz to... miałem rację, że jesteś smutną p*zdą, która musi coś udowodnić wszystkim :) nara

ckbs

2017-02-08, 21:31
KiKiZ napisał/a:

@Velture:

To już wszystkie argumenty? że 1.6 lpg power? Jak tak to (tutaj wstawiłbym piękne słowo, ale za nie jest warn :> ) :)
Wystarczy uderzyć w stół? No i masz "rację", bo mam BMW i dlatego to napisałem, bo mnie denerwuje ciągłe jeżdżenie po normalnych użytkownikach tej marki + na końcu jest magiczne "Koniec bólu dupy", ale nawet tego nie potrafisz zrozumieć.

Bez odbioru + z tego co widzę nie potrafisz wymienić opinii za opinię, bo jakby popatrzył na Twoje posty jakie tutaj wypisujesz to... miałem rację, że jesteś smutną p*zdą, która musi coś udowodnić wszystkim :) nara


Mamy tu Lotusa, Audi, VW, Seata, BMW, Lexusa, Mercedesa, kilka motocykli...
15 sytuacji, 8 spowodowanych przez BMW, w tym 3 przez E36. Stereotypy skądś się biorą.
Przeczytaj swoje posty, bo póki co to akurat Ty starasz się coś komuś udowodnić. Normalni użytkownicy bólu dupy nie mają, więc ciężko Cię do nich zaliczyć.

Hipokryzja żyje i ma się dobrze.