18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nie kierować na Nürburgringu

Ha...........ng • 2017-02-06, 01:28
Prezentacja niebezpiecznych sytuacji

szefooo

2017-02-06, 02:13
Najlepszy ostatni drifter.

~Velture

2017-02-06, 02:40
dotrwałem do 2:28 i jak zobaczyłem tego zjeba w 40 letnim złomie który zamiast odbić w lewo i nie wracać na tor postanowił zatrzymać się na środku to wymiękłem.

KiKiZ

2017-02-06, 11:05
@up: wygląda na to, że coś mu się stało z układem kierowniczym, bo nie skręcił w ogóle kołami(ale co może wiedzieć taki ignorant jak Ty, który jak widzi E36, to od razu włącza się stereotyp), a mimo tego wrócił na tor(pochylenie toru samo wymusiło na nim wjazd na tor). Smucą mnie takie p*zdy jak Ty Velture, nie lubisz takiej zajawki? To siedź cicho i przeskrolluj dalej(tak wiem, to Twoja opinia, ale ona jest totalnie nieracjonalna, taki trochę hejt ;>), ludzie fajnie się bawią, jak widać w dodatku robią to na torze a nie na ulicach, a z latania bokiem jest tyle uciechy, że masakra, ale co możesz o tym wiedzieć, jak najlepiej hejcić, a nawet nie spróbować... Pominę już tego "40 letniego złoma", bo szkoda strzępić ryja - denerwuje mnie ten zasrany stereotyp o E36, nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka, są normalni użytkownicy i są sebixy(których ostatnio spotykam aż za często, ręka na 12, bass, "sportowy" wydech, zimny łokieć i kozak...).

Koniec bólu dupy :)

flejtuch

2017-02-06, 13:33
oja.... Gulfa rozj***li... toż to niesamowite !

pyskatyyy

2017-02-06, 16:36
@Kikiz
Irracjonalna* głąbie :-D

kosioraldo

2017-02-06, 16:47
Nie wiem czy tylko ja zauwazyłem, ale ten cały Velture to taki przemądrzały chłop który np pod tym tematem coś napisał, i liczy ze kazdy sie z nim zgodzi, ogółem on tak jakby stara się wymądrzać się i wywyzszać się, jak dla mnie jakis zakompleksiony chłop.

A poza tym mądralo myslisz ze ten chłop zrobił to celowo, a jesli sprawdza sie twa teoria to musiałby stracic tam przytomność, a raczej jej nie stracił na autach sie nie znasz wiec sie nie wypowiadaj, mogło cos mu jebnąć bo na pewno z własnej woli nie wjechał na tor, układ kierowniczy o ile wiesz w ogole co to znaczy układ, ale szczerze Cie nie nawidze

Mozesz sie znać Ty "Pałture" bądź pal ture wymądrzać sie mozesz w gronie dałnów gdzie pewnie sie zachwalasz a oni mowia ja dałn ja kaszka z mlekiem mózg lipa

Wiewór

2017-02-06, 17:36
Ta droga to koszmar 8/10 auto to beemki.

Policeman

2017-02-06, 18:46
I właśnie dlatego ja nie ryzykuje i swoją be-emką zapie**alam po ulicach, na torze sami wariaci!

zonk

2017-02-06, 19:06
Nie ogarniam tego toru. Tam byle kto, na byle czym jeździ i robi z siebie Schumachera.

kampton

2017-02-06, 22:37
Nürburgring - to jeden z najtrudniejszych torów na świecie , jak nie najtrudniejszy . Nie wszyscy muszą lubić Motorsport i ok,
bmka pomimo utartych stereotypów to jeden z lepszych samochodów na tor (nie żebym bronił BMW ). Lepiej jak się rozbijają na torze niż na ulicy !

Takafura

2017-02-06, 22:40
4:30 to najbardziej sadolowa akcja :)

Pistoleroo

2017-02-06, 23:18
taki z gulfa czy innego e36 fajny potem rachunek za holowanie wraku dostaje :D

~Velture

2017-02-06, 23:29
Cytat:

Nie wiem czy tylko ja zauwazyłem, ale ten cały Velture to taki przemądrzały chłop który np pod tym tematem coś napisał, i liczy ze kazdy sie z nim zgodzi, ogółem on tak jakby stara się wymądrzać się i wywyzszać się, jak dla mnie jakis zakompleksiony chłop.


Cytat:

ale co może wiedzieć taki ignorant jak Ty, który jak widzi E36, to od razu włącza się stereotyp), a mimo tego wrócił na tor(pochylenie toru samo wymusiło na nim wjazd na tor). Smucą mnie takie p*zdy jak Ty Velture


Pięknie mnie przejrzeliście na wylot. Wystarczy uderzyć w stół aby nożyce się odezwały.
Teraz możecie wracać do swoich rzęchów e36 1.6 lpg mpower i szpanować karynom pod lidlem na śniegu waląc bokiem w latarnie na letnich alukołpakach.
Znaczy tylko jeden z was bo kosioraldo ma zabrane prawko za jazdę po pijaku... a raczej za siedzenie w zaparkowanym aucie po pijaku hahahahah. Nie wiem która wersja bardziej mnie bawi ale udam, że uwierzyłem w to siedzenie po pijaku bo brzmi śmieszniej. (dla zainteresowanych http://www.sadistic.pl/ch*jowa-sprawa-vt438252.htm jego temat z pijackim płaczem)

Mindfuck

2017-02-07, 00:08
to sorry, ja mam m52b28 i na mpower lpg się nie łapię :<