18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak Mikołaj witał Prezydenta

wypierdalajt • 2013-04-05, 15:49
szkrab ze śląska rozwala system


nawet komor wygląda na przyjemnego człowieczka

Serdelek

2013-04-05, 18:57
Dla młodego szacun-bo ja własnego numeru telefonu nie pamietam-a ten tak piknie odwalił caly tekst.
A Bronek z tym debilnym uśmiechem wyglada przy młodym na debila.
Nie jestem ze Śląska,ale szanuję waszą kulturę ,a gwary nawet zazdroszczę bo jest w ch*j zajebista

kustoszpan

2013-04-05, 18:57
Przepraszam, nie Ty. simpekaes to był.

B-B

2013-04-05, 18:58
kustoszpan napisał/a:


Zresztą zerknijcie na historię komentarzy od góry do dołu, kto zaczął bluzgać i siać zbędną napinkę... Nie, nie Ślązacy.



Jak to nie?
Nie potrafią się przyznać do bycia volksdeutschem to pyskują.

Stoho

2013-04-05, 18:58
Brawo do modego i do jego mamci co go tak pieronowo gryfnie łoblykła :D i soczek za kontynuowanie naszy przecudny ŚLONSKI godki :D PYRSK chopy

B-B
Bo została sprzedana przez takich zaj***nych goroli jak TY a teraz tu ludzie zamiast iść do porządy roboty to muszą j***ć za marny grosz. ch*j ci w zić pieroński gorolu!! bez odbioru.

kustoszpan

2013-04-05, 19:28
B-B napisał/a:



Jak to nie?
Nie potrafią się przyznać do bycia volksdeutschem to pyskują.



Skończ już szczekać, bo się obsrasz, albo wylewu dostaniesz z nadmiaru emocji.

Poza tym, jesteś z Bielska-Białej.
Ni to k***a góral, ni to Ślązak, ni to Polak...

B-B

2013-04-05, 19:50
kustoszpan napisał/a:



Skończ już szczekać, bo się obsrasz, albo wylewu dostaniesz z nadmiaru emocji.

Poza tym, jesteś z Bielska-Białej.
Ni to k***a góral, ni to Ślązak, ni to Polak...



Tyt to jesteś k***a pie**olnięty...
Gdzie leży Bielsko-Biała? W Polsce u podnóża Beskidów więc przede wszystkim POLAK a po drugie góral.
Masz rację co do jednego, nie jesteśmy tfu hanysami.

Malix

2013-04-05, 19:51
Jak tak czytam ten temat, to widzę że Ślązacy mają ogromny bóldópy o resztę Polski. W dupach się poprzewracało przez to, że za PRL mieliście wiele ulg i wszelakich udogodnień. Teraz to wy jesteście uzależnieni od reszty Polski, bo Śląski węgiel jest cholernie drogi, w porównaniu do np. Australijskiego(który jest przywożony do polski węglowcami)

B-B

2013-04-05, 19:53
Stoho napisał/a:


Bo została sprzedana przez takich zaj***nych goroli jak TY a teraz tu ludzie zamiast iść do porządy roboty to muszą j***ć za marny grosz. ch*j ci w zić pieroński gorolu!! bez odbioru.



Jak piszesz do mnie to używaj języka POLSKIEGO.
A to że sięsprzedajecie jak rasowe k***y mnie nie obchodzi. Winę sobie zrzucajcie na kogo chcecie.

kustoszpan

2013-04-05, 19:54
B-B napisał/a:



Tyt to jesteś k***a pie**olnięty...
Gdzie leży Bielsko-Biała? W Polsce u podnóża Beskidów więc przede wszystkim POLAK a po drugie góral.
Masz rację co do jednego, nie jesteśmy tfu hanysami.



Beskid Śląski

Stoho

2013-04-05, 20:15
B-B napisał/a:



Jak piszesz do mnie to używaj języka POLSKIEGO.
A to że sięsprzedajecie jak rasowe k***y mnie nie obchodzi. Winę sobie zrzucajcie na kogo chcecie.


a)Kto ty obsrana wancko się sprzedaje??
b)k***ą w tej sytuacji jesteś tylko TY. Mieszkasz ty pajacu w regionie o którym gówno wiysz!! Krzyz na droga "basztardzie"
c) Byda do ciebie pisoł jak mi się podobo i wiysz co ci powiym możesz mnie bodnoć w ciul :D .

kelolan

2013-04-05, 20:28
O fuck... Mnie rozpie**ala że wyraźnie słychać iż dzieciak na bezczela deklamuje wkutą formułę...
Normalnie żadne dziecko tak nie mówi.



MOCNE

B-B

2013-04-05, 20:30
Stoho napisał/a:


a)Kto ty obsrana wancko się sprzedaje??
b)k***ą w tej sytuacji jesteś tylko TY. Mieszkasz ty pajacu w regionie o którym gówno wiysz!! Krzyz na droga "basztardzie"
c) Byda do ciebie pisoł jak mi się podobo i wiysz co ci powiym możesz mnie bodnoć w ciul :D .


a)Wy.
b) Co ty wiesz o regionie w którym mieszkam i skąd wiesz że nic nie wiem, TO NIE JEST k***A ŚLĄSK DEBILU!
c) Baw się z kolegami jak chcesz. Ale ja jednak wolę dziewczyny.

kustoszpan napisał/a:



Beskid Śląski
Obrazek



Geograficznie tak. Kulturowo i mentalnie ze śląskiem to ma tyle wspólnego co Katowice z ładnym miastem.

Un_Nem

2013-04-05, 20:38
B-B
Ty k***a debilu j***ny...
Bielsko biala jest na slasku.
niemam slow na takich ulomow jak ty ale powiem ci jedno:
ulgi mielismy bo wtedy polska plakala i blagala o wegiel - teraz jak zescie sie od ruskich uzaleznili i macie ten "eko groszek" ktory jest h*ja warty to zescie sie wypieli na slask zeby pokazac jaka to polska jest "fajna" i niezalezna. zebys sie tylko nie obesral twoim patriotyzmem.
Sami zaczynacie a pozniej placzecie na forach jacy to biedni jestescie a jacy my zli i w ogole h*j nam w dupe...
Wali mnie twoje zdanie i calej polski. Ci ktorzy jada po nas z zazdrosci sa zwyklymi popie**olonymi gorolami dla mnie i pewnie dla reszty slaska tez.
Teraz pewnie mi odpiszesz jakies tam pie**olone gowna wyjete z twojej obsranej zazdrosnej mordy ale odpowiem ci na to zanim cos napiszesz:
Wali mnie to.

B-B

2013-04-05, 20:52
un_nem napisał/a:

B-B
Ty k***a debilu j***ny...
Bielsko biala jest na slasku.
niemam slow na takich ulomow jak ty ale powiem ci jedno:
ulgi mielismy bo wtedy polska plakala i blagala o wegiel - teraz jak zescie sie od ruskich uzaleznili i macie ten "eko groszek" ktory jest h*ja warty to zescie sie wypieli na slask zeby pokazac jaka to polska jest "fajna" i niezalezna. zebys sie tylko nie obesral twoim patriotyzmem.
Sami zaczynacie a pozniej placzecie na forach jacy to biedni jestescie a jacy my zli i w ogole h*j nam w dupe...
Wali mnie twoje zdanie i calej polski. Ci ktorzy jada po nas z zazdrosci sa zwyklymi popie**olonymi gorolami dla mnie i pewnie dla reszty slaska tez.
Teraz pewnie mi odpiszesz jakies tam pie**olone gowna wyjete z twojej obsranej zazdrosnej mordy ale odpowiem ci na to zanim cos napiszesz:
Wali mnie to.



Sam jesteś k***a debilem. ŻADEN polityk nie zrobi ze mnie hanysa czy ci się to podoba czy nie. Częstochowa to też śląsk wg ciebie baranie?! Jak pisałem wyżej krainy geograficzne to jedno a ludzie to drugie. TO NIE JEST ŚLĄSK i weź to k***a zakoduj w tym swoim zakutym łbie. Było dobrze do ostatniej zmiany w województwach. Byliśmy osobno, jednym z najbogatszych województw. Niestety hanysowo potrzebowało kasy to włączyli Bielskie i Częstochowskie do tego zaj***nego hanysogrodu i kasę ciągną.
Za komuny mieliście dobrze, skończyło się i płaczecie!
Zobacz jak ten śląsk wygląda! SMRÓD, BRUD, BIEDA!

szaklowski

2013-04-05, 20:53
Zajebisty Bobek :) pozdrowienia dla Ślązaków.