18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak Krzysztof Kozak nagrywa się na sekretarkę Peji

Nathaniel_Demerest • 2012-12-29, 01:26
Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze Peja nie był "groźny", niejaki Krzysztof Kozak*, pseudonim KNT zadzwonił do naszego reprezentanta biedy, oznajmiając mu by jak najszybciej do niego oddzwonił.

Rozmowa ta, została zamieszczona na jednym z utworów naszego artysty ze Slums Attack, więc nie trudno o wiarygodność jej.

Oto tajemnicza wiadomość:


Jako że na portalu było już sporo materiału z rozmów, myślę że szanowni moderatorzy, okażą zrozumienie, nie wpie**alając materiału w zapomnienie.


* Gimbełę, które obejrzało "Jesteś Bogiem", powinno poprzez tę wskazówkę skojarzyć, tego "jegomościa".

RPS_Reprezentant

2012-12-30, 00:23
Taka prawda, brudne ścierwo to 3/4 ludzi piszących komentarze na sadolu. Po ch** hejtujecie dz**ki brudne ? Tyle co ten człowiek nigdy nie osiągniecie więc zamknąć mordy i przejść do następnego tematu jak się nie podoba. Na żywo siedzicie cicho w tych waszych spoconych czarnych koszulkach, tłustymi włosami i z brudnymi glanami i nie podskakujecie p*zdy. A tutaj wielcy fajterzy. Śmiecie.

Wilku220

2012-12-30, 00:27
Dzięki Bogu, że mamy takie yntelygentne i wychowane społeczeństwo.
Nienawidze kurestwa, które kieruje się stereotypami i powszechną opinią.
Śledzę twórczość Peji od lat, i nie namawiam nikogo do słuchania jego muzyki, ale namawiam do tego, by nie poddawać się powszechnym stwierdzenią.
Nauczyłem się już dawno, że żeby wydać na czyjś temat opinię, muszę się o tej osobie czegoś dowiedzieć. Osoby piszące, że Peja reprezentuje biedę umysłową, powinny się zamienić z ch*jem na głowy, to może nabiorą troche opanowania.
Pooglądajcie sobie wywiady z Rychem, jestem pewien, ze większość z tych "lepszych" Peja zjadłby intelektem i elokwencją nie ruszając przy tym palcem.
Miał przej***ne dzieciństwo i był okres, gdzie agresję z dziecinstwa oddawał na zewnątrz, ale jest to znikomy ułamek jego twórczości.Wychowany na bronxie radził sobie sam, zaczynał od zera i wyszedł na ludzi, dlatego go szanuje. Większość z Was potrafi tylko na niego psioczyć, ale zaczynając tak jak on, kończylibyście jako menele pod żabką. Koleś ma naprawde fajne teksty i jest niesamowicie rozgarnięty. (Polecam obejrzeć jego występy u Wojewódzkiego)
Słucham Rapu i jak najbardziej popieram kulturę Hip-hop ale to nie znaczy ze mam wyzywać od satanistów ludzi słuchających rocka i od p*zd ludzi słuchających pop'u, szkoda ze tak dużo osób jest na tyle ograniczonych, żeby kłócić się o gusty muzyczne.

koras1897

2012-12-30, 02:01
Ja pie**ole ale dno... I nie chodzi mi tutaj o sam temat i materiał w nim zawarty ale o poziom tego forum. k***a sami mędrcy przekrzykujący się jaki rodzaj muzyki jest najlepszy, potrafią Cię zmieszać z błotem za gust muzyczny nie zamieniając wcześniej z tobą ani słowa, k***a jakby pozjadali wszystkie rozumy. Ale takie rzeczy to tylko w internecie, nigdy się nie spotkałem z takim czymś w realu.

kekeke1199

2012-12-30, 02:45
j***ni rycerze ortalionu...

Groem

2012-12-30, 02:48
@Wilku
Spoko, że mówisz pochlebnie o Peji jednak niektórych faktów nie można mu zapomnieć. Chociaż by dorabiania się na "reprezentowaniu biedy" może kiedyś wiedział co to znaczyło jednak dla mnie było to tak samo wartościowe jak "Jenny from the block" Jennifer Lopez. Nie wspomnę już o publicznym nawoływaniu do linczu w Zielonej Górze.

Podając skrajne przykłady mogę powiedzieć o kimś: Kiedyś zabił człowieka ale później żył normalnie.

Docha

2012-12-30, 04:31
Wilku220 napisał/a:

Dzięki Bogu, że mamy takie yntelygentne i wychowane społeczeństwo.


Inteligentne*
Cytat:

Nienawidze kurestwa, które kieruje się stereotypami i powszechną opinią.


Nienawidzę*, przecinek zbędny.
Cytat:

Śledzę twórczość Peji od lat, i nie namawiam nikogo do słuchania jego muzyki, ale namawiam do tego, by nie poddawać się powszechnym stwierdzenią.


Stwierdzeniom*
Cytat:

Nauczyłem się już dawno, że żeby wydać na czyjś temat opinię, muszę się o tej osobie czegoś dowiedzieć.


Że aby*
Cytat:

Osoby piszące, że Peja reprezentuje biedę umysłową, powinny się zamienić z ch*jem na głowy, to może nabiorą troche opanowania.


Bo według mnie reprezentuje biedę umysłową. Jestem z Poznania i miałem okazję zapoznać się z twórczością tego "artysty" więc mam prawo do opinii, nawet negatywnej. Teraz to Ty narzucasz innym swoją opinię, bo obrażasz ludzi którzy jej nie podzielają, ale jest to typowe dla ludzi którzy reprezentują biedę.
Cytat:

Pooglądajcie sobie wywiady z Rychem, jestem pewien, ze większość z tych "lepszych" Peja zjadłby intelektem i elokwencją nie ruszając przy tym palcem.
Miał przej***ne dzieciństwo i był okres, gdzie agresję z dziecinstwa oddawał na zewnątrz, ale jest to znikomy ułamek jego twórczości.Wychowany na bronxie radził sobie sam, zaczynał od zera i wyszedł na ludzi, dlatego go szanuje.


Wielu ludzi ma trudne dzieciństwo, a nie robi się z nich męczenników z tego tytułu.
Cytat:

Większość z Was potrafi tylko na niego psioczyć, ale zaczynając tak jak on, kończylibyście jako menele pod żabką.


Wyrocznia przemówiła!
Cytat:

Koleś ma naprawde fajne teksty i jest niesamowicie rozgarnięty. (Polecam obejrzeć jego występy u Wojewódzkiego)
Słucham Rapu i jak najbardziej popieram kulturę Hip-hop ale to nie znaczy ze mam wyzywać od satanistów ludzi słuchających rocka i od p*zd ludzi słuchających pop'u, szkoda ze tak dużo osób jest na tyle ograniczonych, żeby kłócić się o gusty muzyczne.


Ano tak, ograniczeni bo kłócą się o gusty muzyczne. A czy przypadkiem parę linijek wyżej sam nie stwierdziłeś by Ci co podchodzą do niego negatywnie się głową z ch*jem pozamieniali, a?
Wydałeś świadectwo o sobie, ot co.

I aby nie było niedomówień, Dżam z tej strony: http://www.sadistic.pl/uzytkownik/dzamal,155334

rav52v

2012-12-30, 05:58
Docha napisał/a:


Inteligentne*

Nienawidzę*, przecinek zbędny.

Stwierdzeniom*

Że aby*
Bo według mnie reprezentuje biedę umysłową. Jestem z Poznania i miałem okazję zapoznać się z twórczością tego "artysty" więc mam prawo do opinii, nawet negatywnej. Teraz to Ty narzucasz innym swoją opinię, bo obrażasz ludzi którzy jej nie podzielają, ale jest to typowe dla ludzi którzy reprezentują biedę.

Wielu ludzi ma trudne dzieciństwo, a nie robi się z nich męczenników z tego tytułu.

Wyrocznia przemówiła!
Ano tak, ograniczeni bo kłócą się o gusty muzyczne. A czy przypadkiem parę linijek wyżej sam nie stwierdziłeś by Ci co podchodzą do niego negatywnie się głową z ch*jem pozamieniali, a?
Wydałeś świadectwo o sobie, ot co.

I aby nie było niedomówień, Dżam z tej strony: http://www.sadistic.pl/uzytkownik/dzamal,155334




Aż żal czytać te brednie, szkoda czasu, żeby odpisywać na każda twoją wypowiedź, ale mam kilka rad: naucz się czytać ze zrozumieniem, nie wyolbrzymiaj sobie pewnych rzeczy i jak, masz, zamiar pisać. gdzie ma być przecinek, a gdzie. nie, to to nie jest miejsce dla takich jak ty. natomiast na REEDUKACJE dla ciebie za pozno.

darkoo

2012-12-30, 07:58
Słucham hip-hop`u już od jakiegoś czasu, jednak Ryśka unikam. Moim zdaniem jest wielu artystów lepszych od niego, nagrywających na ciekawsze tematy i piszących ambitniejsze teksty. Mimo to, szanuje go za ro co zrobił dla rozwoju polskiego rapu.

Mockba

2012-12-30, 09:23
Gwoli ścisłości, kozak posiadal wytwornie rrx i jako, że był zajebistym "producentem" na chwile obecną jej juz nie posiada . Ciekawe dlaczego (przepił) ;-) Odsyłam do jutuba i wiki, bo jest niedziela rano i nie chce mi sie rozpisywać

F-ICE

2012-12-30, 10:13
Jak mało słucham polskiego rapu to rysia zawsze szanowałem i szanować będę. CNO2 wg. to płyta roku zaraz po ,,Dolinie klaunów'' 3W :)

Usztafik

2012-12-30, 10:47
Do Wilku

@Wilku220
Człowieku twoja wypowiedź jest pełna sprzeczności. Z jednej strony piszesz o gustach muzycznych o których się nie dyskutuje, a z drugiej strony nazywasz chu**m ludzi którzy mają negatywne zdanie o Peji. Kiedy ja byłem w gimnazjum to jarałem się to całą kulturą hip-hopu i słuchałem takiego Rysia. Wtedy miało to jakiś sens, jakieś przesłanie, coś w tym było. Ale teraz? Mówisz o elokwencji Peji, ale ja jakoś tego nie widzę w jego utworach które są tak żenujące i beznadziejne, że Doda ma ambitniejsze teksty. Peja kiedyś mógł być idolem bo wyszedł z gówna i był na swój sposób artystą, ale teraz to jest cień tego człowieka, do którego nie mogę mieć szacunku. Jak w końcu wyrosną Ci włosy na pisiorze to zrozumiesz jakie dno prezentuje Peja w tym momencie, jaką biedę umysłową prezentuję. Może być dalej na swój sposób inteligenty, ale nie jest już dla mnie artystą, po prostu...

Pr...........zy

2012-12-30, 11:41
Krzysztof Kozak - to ta k***a która jako pierwsza wyr*chała PFK a teraz sądzi się z twórcami filmu "Jesteś Bogiem", że go brzydko pokazali. Każe umieścić przed filmem przeprosiny i wytłumaczenie, że wcale tak nie było... ścierwo.

daf098

2012-12-30, 13:31
Wilku220 napisał/a:


Nauczyłem się już dawno, że żeby wydać na czyjś temat opinię, muszę się o tej osobie czegoś dowiedzieć.


musisz się jeszcze dużo nauczyć bo żeby kogoś poznać nie wystarczy obejrzeć z nim wywiad a w jego tekstach jest wiele fantazji
Wilku220 napisał/a:

Wychowany na bronxie radził sobie sam, zaczynał od zera i wyszedł na ludzi, dlatego go szanuje.


na bronxie???!!! :mrgreen: wychowywałem się na tym samym "bronxie" i powiem Ci że ch*ja prawda.
Wilku220 napisał/a:

Większość z Was potrafi tylko na niego psioczyć, ale zaczynając tak jak on, kończylibyście jako menele pod żabką. Koleś ma naprawde fajne teksty i jest niesamowicie rozgarnięty. (Polecam obejrzeć jego występy u Wojewódzkiego)

rozgarnięty???!!! :mrgreen:

Wilku220

2012-12-30, 14:53
daf098 napisał/a:


musisz się jeszcze dużo nauczyć bo żeby kogoś poznać nie wystarczy obejrzeć z nim wywiad a w jego tekstach jest wiele fantazji

na bronxie???!!! :mrgreen: wychowywałem się na tym samym "bronxie" i powiem Ci że ch*ja prawda.
rozgarnięty???!!! :mrgreen:



Widzę że hejterzy nie dadzą spokoju. OK, postaram odpowiedzieć na wszystkie przytyki.

Czytaj ze zrozumieniem, w moim kometarzu nigdzie nie napisałem, że obejrzałem tylko wywiad, a że śledzę jego twórczość od dawna.

Co do bronxu... Peja od 13 roku życia musiał sobie radzić sam, ojciec popadł w alkoholizm a matka zmarła. I wyszedł na ludzi. A mogę przypuszczać, ze Ty ciągle mieszkasz z rodzicami.

usztafe napisał/a:

Do Wilku

@Wilku220
Człowieku twoja wypowiedź jest pełna sprzeczności. Z jednej strony piszesz o gustach muzycznych o których się nie dyskutuje, a z drugiej strony nazywasz chu**m ludzi którzy mają negatywne zdanie o Peji. Kiedy ja byłem w gimnazjum to jarałem się to całą kulturą hip-hopu i słuchałem takiego Rysia. Wtedy miało to jakiś sens, jakieś przesłanie, coś w tym było. Ale teraz? Mówisz o elokwencji Peji, ale ja jakoś tego nie widzę w jego utworach które są tak żenujące i beznadziejne, że Doda ma ambitniejsze teksty. Peja kiedyś mógł być idolem bo wyszedł z gówna i był na swój sposób artystą, ale teraz to jest cień tego człowieka, do którego nie mogę mieć szacunku. Jak w końcu wyrosną Ci włosy na pisiorze to zrozumiesz jakie dno prezentuje Peja w tym momencie, jaką biedę umysłową prezentuję. Może być dalej na swój sposób inteligenty, ale nie jest już dla mnie artystą, po prostu...



Nie, ja tam nie widzę sprzeczności, i nie nazywam nikogo ch*jem. Mówię ze nienawidzę ludzi, którzy wydają opinię na temat kogoś, o kim nie maja pojęcia.
Powiedz mi czym się różną czasy kiedy Ty słuchałeś HH od teraźniejszych? Powiedziałbym, że na początku swojej kariery Peja był "młody i głupi" jak sam to mówi i nie jest dupny ze swoich poczynań.
Proszę bradzo, udowodnij mi, ze Doda ma bardziej ambitne teksty. Najpierw posłuchaj sobie aktualnych kawałków, bo wiedzę ze nie masz bladego pojęcia o tym, o czym mówisz.
Argumentuj to co mówis i wytłumacz mi dlaczego niby Peja jest cieniem tego człowieka, którym był kiedyś. Bo ja bym powiedział, że jego twórczość jest teraz dużo bogatsza.
Mi już dawno włosy na jajach wyrosły i jestem pewny własnego zdania, a Ty może zmienisz swoje, jeśli zrzucisz tą "kurtynkę" którą narzucili Ci rodzice, z przekonaniem, że blokersi to samo zło i debilizm.
I skoro masz taki światopogląd, to widocznie bardzo trudno być dal Ciebie artystą i bardzo dobrze, że w Twoim mniemaniu Peja stracił ten status.

Docha napisał/a:


Inteligentne*

Nienawidzę*, przecinek zbędny.

Stwierdzeniom*

Że aby*
Bo według mnie reprezentuje biedę umysłową. Jestem z Poznania i miałem okazję zapoznać się z twórczością tego "artysty" więc mam prawo do opinii, nawet negatywnej. Teraz to Ty narzucasz innym swoją opinię, bo obrażasz ludzi którzy jej nie podzielają, ale jest to typowe dla ludzi którzy reprezentują biedę.

Wielu ludzi ma trudne dzieciństwo, a nie robi się z nich męczenników z tego tytułu.

Wyrocznia przemówiła!
Ano tak, ograniczeni bo kłócą się o gusty muzyczne. A czy przypadkiem parę linijek wyżej sam nie stwierdziłeś by Ci co podchodzą do niego negatywnie się głową z ch*jem pozamieniali, a?
Wydałeś świadectwo o sobie, ot co.

I aby nie było niedomówień, Dżam z tej strony: http://www.sadistic.pl/uzytkownik/dzamal,155334



Jakbyś jeszcze nie zauważył, nie piszę listu oficjalnego, tylko szybki komentarz.

Jesteś z Poznania? Świetnie gratuluję... no i co z tego.
Podaj konkrety i powiedz z jaką konkretnie twórczością się zapoznałeś.
"Teraz to Ty narzucasz innym swoją opinię, bo obrażasz ludzi którzy jej nie podzielają, ale jest to typowe dla ludzi którzy reprezentują biedę. " - esencja hipokryty w rzeczy samej.
Nie obrażam, tylko zaznaczam, żeby nie wypowiadać się na czyjś temat, jeśli sie nie ma o tej osobie bladego pojęcia, poza tym które wykreowała telewizja.
Skończyłeś jakieś studia psychologiczne, żeby stwierdzać do jest typowe dla danych grup społecznych? Zgaduje że nie, więc się nie ośmieszaj.
I nie reprezentuje biedy, zawsze miałem co jeść i w co się ubrać, miałem też rodziców, którzy nauczyli mnie tego, że ważniejszy jest szacunek dla człowieka, widocznie dla Ciebie jest to za trudne, prościej jest kogoś obrazić, samemu sidząc na dupie.

Rysiek nigdy nie robił z siebie męczennika, tylko dlatego ze ma trudne dzieciństwo. Gra mnóstwo koncertów charytatywnych, a dochód z nich przekazuje często chorym dzieciom i domom dziecka i nigdy się tym nie chwalił.

Wyrocznia przemówiła? No tak, bo Wy już teraz zamiast robić coś pożytecznego, wolicie wyzywać kogoś od debili.

"Ano tak, ograniczeni bo kłócą się o gusty muzyczne. A czy przypadkiem parę linijek wyżej sam nie stwierdziłeś by Ci co podchodzą do niego negatywnie się głową z ch*jem pozamieniali, a?"- Widzę że jak uczyli w szkole czytać ze zrozumieniem, to Ty dużo chorowałeś. Nie napisałem, że ktoś się z ch*jem na łowy pozamieniał, tylko że gdyby się pozamieniali, to nabrali by trochę opanowania. I mam rację, bo nie mów mi, że jeśli ktoś obraża nieznajomą osobę, znając na jej temat tylko powszechną opinię, jest ogarnięty.

Wydałem świadectwo o sobie, bo wyraziłem pozytywną opinię na temat osoby którą szanuje?
Zauważ, że Ty jesteś w stanie tylko kogoś obrażać, ja sie nauczyłem, że ważniejszy jest szacunek i jeśli nie lubię np. Dody, Feel'a czy Bibera, to się na ich temat nie wypowiadam.
Po pierwsze dlatego że osiągnęli więcej ode mnie.
Po drugie dlatego, że ich nie znam
Po trzecie dlatego żę wiem, iż istnieją ludzie, którzy ich szanują więc mają ku temu jakieś powody.

saygon

2012-12-30, 15:04
Zbędne są wasze kłótnie, kto jaki ma gust, kto kogo słucha i kto dla kogo jest wzorem powinno być tylko i wyłącznie naszą prywatną sprawą. Po co staracie się udowodnić swoją racje skoro i tak wiecie że nikt kogo próbujecie teraz namówić i kto jest anty waszym przekonaniom w tym momencie, nie nawróci się w pięć sekund! Brniecie w to bagno, psujecie sobie nerwy, totalnie bez sensu! Po co kogo obrażacie? Przebywam w wielu kulturach jednocześnie, mieszkając na stancji mam tzw. "brudasów", ludzi którzy słuchają rapu, klasyki, nawet dubstep gdzieś się znajdzie, nigdy z garściami do nikogo nie wyskakuję i nie mówię aby wyłączył to gówno bo mu łeb zaraz rozp*****le! Słucham czasami Rammsteina, Rage Against the Machine, znajdzie się również polskie Tabu, Ostry, Pezet, Peja, i do kogo hejty zakwalifikujecie mnie teraz? Wszystko jest dla ludzi, tylko nie którzy nie potrafią odnaleźć się w tym co ich otacza i siedzą jak trybiki hejtując tych którzy nie są podobni do ich wzoru. Miłego dnia!