18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jak długo kobieta dochodzi... do tego co się wydarzyło

Oddie • 2015-02-23, 00:23
Witam, nadarzyła się okazja to wstawiam zarejestrowaną utratę 9 życia pewnego kotka, któremu nie dało się już w żaden sposób pomóc :dead:


Warto jednak zwrócić uwagę na czas jaki potrzebowała moja dziewczyna do zrozumienia całej tej sytuacji ( 11 długich sekund) oraz jej błyskotliwe pytania :lol:


Oranżada

2015-02-23, 00:25
No nie dziwie się że nie udało mu się pomóc jak się k***a nawet nie zatrzymałeś...

ke...........71

2015-02-23, 00:28
Ta twoja dziewczyna to jakas pusta rura,nie? Ale czego sie spodziewac. Na lepszą nie stac takiego kundla co wstawia do sieci filmiki ze swoją dziewczyną i publicznie sie z niej nabija. Wiem ze nie zrozumiales, ale inni zrozumieją.

Ko...........in

2015-02-23, 00:37
@Oranżada
To był sarkazm...

Chorusek

2015-02-23, 00:47
"Leciał przez droga"
wracaj powtarzać podstawówkę

Oranżada

2015-02-23, 01:10
KondziuSzczecin,

Odróżniajmy sarkazmy za potrącenie zwierzęcia i nie udzielenie mu pomocy można dostać mandat a nawet zawiasy.

Rience

2015-02-23, 01:14
Chorusek napisał/a:

"Leciał przez droga"
wracaj powtarzać podstawówkę


Taki mądry i czepialski a tylko w tym zdaniu zauważył, że coś jest nie tak. Oczywiście mamy do czynienia z piękną śląską gwarą i nie leciał, a lecioł tak w ogóle.

Oddie

2015-02-23, 01:33
w gwoli ścisłości @Oranżada, zawróciłem przy pobliskiej restauracji widocznej po lewej by 'udzielić' kotu pomocy jeśli byłoby to możliwe, niestety nie dało się nic już zrobić - a jechać z widocznie zdechłym kotem do weterynarza by on powiedział że nieżyje mija się z celem.

bardziej boli mnie też czasem cierpienie zwierząt niż ludzi i szkoda mi tego kotka.. ale co zrobić... miałem jakieś szanse tego uniknąć?

a tak poza tym: ja, godom po ślunsku i sie tego nie wstydza..

pinkie222

2015-02-23, 01:38
Głos typowego chowu klatkowego to i pewnie dobór partnerki do poziomu.

orzech1991

2015-02-23, 03:28
Pomyślałem co sobie kot myślał:
"Leca!! Ło k***a, ino chyba nie zdąża!"

W rowie:
"To żech k***a wymyślił... Po pierun jo tak grzoł na tyn strajk..."

Misiek_KRK

2015-02-23, 07:43
Oranżada napisał/a:

No nie dziwie się że nie udało mu się pomóc jak się k***a nawet nie zatrzymałeś...



kevin171 napisał/a:

Ta twoja dziewczyna to jakas pusta rura,nie? Ale czego sie spodziewac. Na lepszą nie stac takiego kundla co wstawia do sieci filmiki ze swoją dziewczyną i publicznie sie z niej nabija. Wiem ze nie zrozumiales, ale inni zrozumieją.



Oddie napisał/a:

w gwoli ścisłości @Oranżada, zawróciłem przy pobliskiej restauracji widocznej po lewej by 'udzielić' kotu pomocy jeśli byłoby to możliwe...



Widać, że kolega Oddie ma szacunek do swojej kobiety. Oburzył się, na zarzuty Oranżady o nie udzielenie pomocy kotu, a olał wpis kevin171, który sponiewierał mu laskę od pustych rur :)
Faktycznie musi mieć głupią laskę. Ale może przynajmniej ładna i daje mu dupy. Fajnie by było jakby dawała tylko jemu, a nie wszystkim

Oddie

2015-02-23, 08:25
wszystkiego na raz nie da się wyplewić @Misiek_KRK. Co do mojej dziewczyny - chyba się wtedy malowała więc nie skupiła swojej uwagi na drodze, stad też to opóźnienie i pytania 8-) . Poza tym jest piękna i mądra, możecie mi tylko zazdrościć :*

Bananek

2015-02-23, 08:38
" jej błyskotliwe pytania" i Twoje równie inteligentne odpowiedzi: "leciał przez drogA"

szpajder

2015-02-23, 09:06
up Ale się czepiacie. Spoko filmik, a pytanie "czy żył jak go potrąciłeś" wygrało. Na koniec też dobre, płacz przeradzający się w śmiech... hehehehe

Oddie

2015-02-23, 09:21
@Bananek, a mówi Ci coś słowo: GWARA? jakby nie patrzeć mieszkam na śląsku więc też po śląsku godom i jestem z tego dumny.

szkoda też że nie wychwyciłeś jak moja dziewczyna mówi: "przejechoł żeś kota?" "a on żył wcześnij?" albo tego że przed "droga" powiedzialem "lecioł" a nie "leciał"... eh eh