18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jak długo kobieta dochodzi... do tego co się wydarzyło

Oddie • 2015-02-23, 00:23
Witam, nadarzyła się okazja to wstawiam zarejestrowaną utratę 9 życia pewnego kotka, któremu nie dało się już w żaden sposób pomóc :dead:


Warto jednak zwrócić uwagę na czas jaki potrzebowała moja dziewczyna do zrozumienia całej tej sytuacji ( 11 długich sekund) oraz jej błyskotliwe pytania :lol:


Grzegorz.C

2015-02-23, 10:18
Oddie dobrze wiemy jaka jest. I pamiętaj - takie szmule nie dają tylko swoim partnerom :P

pietrasag

2015-02-23, 11:19
Reakcja pasażerki bezcenna za szkody zapłaci OC :D

dQrw10nYk0k5

2015-02-23, 11:37
Dostojesz chopok dziesiej piuntka na zachęta.
Następą razą się lepi postarej!

manos

2015-02-23, 11:52
j***ny Sosnowiec

vass

2015-02-23, 14:41
Daję piwo za materiał własny i ch*j w dupę hejterom :)

NafazowanyKoleś

2015-02-23, 15:25
Oddie napisał/a:

chyba się wtedy malowała więc nie skupiła swojej uwagi na drodze




Następnym razem obyście wyj***li czołówkę z siodłowcem wypakowanym na pace po brzegi. Tak żeby z 30 ton ważył w momencie zderzenia.

Nie powiem, że się czegoś nauczycie, no ale przynajmniej dwa chwasty mniej. Jeden chwast za sam pomysł, drugi chwast za brak reakcji.

noterscrut

2015-02-23, 15:33
kevin171 napisał/a:

Ta twoja dziewczyna to jakas pusta rura,nie? Ale czego sie spodziewac. Na lepszą nie stac takiego kundla co wstawia do sieci filmiki ze swoją dziewczyną i publicznie sie z niej nabija. Wiem ze nie zrozumiales, ale inni zrozumieją.



Grzegorz.C napisał/a:

Oddie dobrze wiemy jaka jest. I pamiętaj - takie szmule nie dają tylko swoim partnerom :P



Wy jesteście jacyś poj***ni? Kompletnie dziewczyny nie znacie, a po niej jedziecie ... Wiem, że wam smutno, gdy naokoło wszyscy się r*chają, a wy nadal jesteście prawiczkami, ale bez przesady. A co do gwary, to ludzie na śląsku nie mówią, ani po polsku, ani po niemiecku co w znacznym stopniu utrudnia komunikację, więc rozsądnym byłoby zaprzestanie porozumiewania się tym czymś, przynajmniej już w młodszych pokoleniach.

PS. Gdyby komuś przyszło na myśl nazywanie mnie rycerzem internetu, to od razu wyjaśniam, że tutaj kompletnie nie miała znaczenia płeć. Tego "Kundla" też bym bronił gdybyście po nim tak jechali.

Nie pozdrawiam,
M.P

qqwer123

2015-02-23, 15:34
"kevin171"
ale ty jesteś zj***ny olaboga

Sutson

2015-02-23, 15:41
Ale kurde was dupska bolą :D Norma na sadolu już wyrobiona? To idźcie wylewać swe żale na kfejka. Zamiast jechać po lasce której nie znacie, poszukajcie kogoś dla siebie. A nie, zapomniałem. Internet life.

TitianSole9

2015-02-23, 16:01
@Oddie - Widzę okolicę Restauracji "Leśna Perła". Pozdrawiam kolegę ; )

ukcioo

2015-02-23, 16:43
Oddie napisał/a:

w gwoli ścisłości @Oranżada, zawróciłem przy pobliskiej restauracji widocznej po lewej by 'udzielić' kotu pomocy jeśli byłoby to możliwe, niestety nie dało się nic już zrobić - a jechać z widocznie zdechłym kotem do weterynarza by on powiedział że nieżyje mija się z celem.

bardziej boli mnie też czasem cierpienie zwierząt niż ludzi i szkoda mi tego kotka.. ale co zrobić... miałem jakieś szanse tego uniknąć?

a tak poza tym: ja, godom po ślunsku i sie tego nie wstydza..



to kto k***a w końcu prowadził ten samochód? eh, gubisz się!

Loaloa

2015-02-23, 16:57
Słyszę, że poziomem intelektualnym jesteście idealnie dopasowani.

ZiggyChajzer

2015-02-23, 17:24
po jakiemu oni pie**olą? 3 razy powtórzyłem i nic nie skminiłem. w sumie mogłem się w szkole bardziej przyłożyć do języków obcych

dziobaku

2015-02-23, 17:43
Jacy oni wszyscy mądrzy przez internet :D . Czasmi kot "miałknie", jak się turla pod nadkolem ;p

Bender1988

2015-02-23, 18:05
"przechodził przez droga" k***a naucz się odmieniać, ja pie**ole Ślązacy...