18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak czarnuch kocha swoje dziecko

Hermes34 • 2016-01-15, 02:02
samica szympansa odrzuca swoje dziecko. :samoboj:

castagir

2016-01-16, 09:27
Ja pie**ole, jakie c*pki siedzą tutaj na sadolu to nie miałem pojęcia do tej pory.
Jak gówno spuszczanie w klozecie to też siedzicie i płaczecie jak w wirze ginie i odpływa rurą? Ogarnijcie się. To są tylko małpy i pasożyty na tej ziemi. Dobrze, że się sami eliminują to przynajmniej zwiększają szanse innym ludziom, którzy chcą żyć normalnie i uczciwie.

tomity

2016-01-16, 14:32
j***na czarna szmata doj***ł bym jej łeb i nasrał w szyje. Gównoskura szmata

Nihilista

2016-01-26, 00:24
sirapacz napisał/a:

@nihilista
to nie moda ze kazdemu wypominam wiek bo spokojnie polowa to dzieci tutaj ktore wyłuszczają swoje mądrości życiowe.

co do ciebie podsumujmy; miales fajna panne ale wpadles z inna i obwiniasz o to dziecko? zaiste cudny tok myslowy. Skoro do tego doprowadziles i nie potrafiłeś utrzymać fiuta w ryzach a obwiniasz dziecko to znaczy ze mentalnie jestes nadal w gimnazjum czy moze pierwszej klasie liceum. Czyli nie pomyliłem się w osądzie, natomiast przeceniłem twój intelekt.
To, że to nie mój dzieciak - nie ważne biały, żółty, czarny czy zielony nie ma znaczenia. jak ty tego nie kumasz to nic na to nie poradzę.


Cóż, późno trochę, ale wyprostować muszę - słabo się domyślasz, nie trafiłeś. Nie przyszedłem się tu zwierzać, więc na tym wywody kończę. I tak za dużo powiedziałem.