18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak czarnuch kocha swoje dziecko

Hermes34 • 2016-01-15, 02:02
samica szympansa odrzuca swoje dziecko. :samoboj:

petru23

2016-01-15, 15:11
k***a, mam sześciomiesięczną córkę. To ponad moje nerwy...

Matush5

2016-01-15, 15:12
Tak to jest jak się siedzi całe życie na zasiłku i pije tanie alkohole. Siada szajba na łeb a, że nie mają co robić to się rżną w każdym koncie a wychowywać się nie chce... Dlaczego zwykle u "tych" ludzi widzimy takie obrazki ? Brak honoru, odwagi, brak chęci do pracy czy pomocy innym ? Nie mówię oczywiście o wszystkich a większości. Ja mam mieszane uczucia co do tego filmu... Z jednej strony bym babie zaj***ł w ryj z drugiej strony chciał pokazać, że ma nie równo pod sufitem co było by lepsze ? gdyby nie było video pewnie zadzwoniła by na policje a tatuś poszedł by do pudła... Z resztą skąd mogę wiedzieć co bydło w głowie ma...

Nihilista

2016-01-15, 15:15
jonaona napisał/a:

dajcie to na harda, serce pęka


Już chciałem Cię zj***ć, bo przez Ciebie zmarnowałem pięć minut swojego życia czekając na jakiekolwiek wydarzenie na filmie, ale w formularzu jako płeć podałaś "kobieta", więc niech będzie, masz prawo być jebnięta na punkcie dzieci czy czarnych bękartów. Żałuję tylko swoich pięciu minut, dałem się zwieść.

Hochsztapler

2016-01-15, 15:34
Czy ktoś po obejrzeniu takiego filmiku potrafi zaprzeczyć temu, że coś z tymi czarnymi jest jednak nie tak? Chciałbym nie oceniać na podstawie koloru skóry, ale jak tego nie robić, skoro prawie każdy filmik z popie**olona akcja ma czarnych bohaterów?

sf...........us

2016-01-15, 15:35
To pierwsza faza nauki skakania po drzewach. Normalne.

sirapacz

2016-01-15, 15:38
@nihilista jak urośniesz i będziesz duży, znajdziesz sobie kobietę która nie będzie twoją prawą/lewą dłonią ani nie będzie kończyła się nazwa na .jpg i jak będziesz potrafił spłodzić a potem wychowywać dziecko, to dowiesz się że to "jebnięcie" tyczy się rodziców a nie kobiet.

jak będziesz starszy - zrozumiesz. Rozumie to nawet większość patologii więc jestem pewien ze i ty zrozumiesz.

Sens i powód dlaczego rodziców(zwłaszcza młodych) rusza i wk***ia zachowanie z filmu w taki sposób że gołymi rękami by rozerwali to ścierwo na strzępy, zrozumiesz. Ba! Jak będziesz miał swoje dzieci to rozerwiesz każdego, kto choćby ośmieli się spróbować zrobić krzywdę twojemu dziecku. Będziesz też reagował wściekłością na krzywdę innych dzieci. Będziesz żądny krwi każdego ścierwa które krzywdzi dziecko. Nie ważne czy pedofil czy poj***ny rodzic czy niedoj***na przedszkolanka. Będziesz chciał żeby oprawcę bolało i żeby cierpiał. Będziesz chciał by w każdej chwili swojej agonii miał przed oczami dziecko które skrzywdził i błagał o wybaczenie.

Czego w nowym radosnym roku życzę Tobie i innym sadolkom oraz sadolom :)
Zdrówka!

Nihilista

2016-01-15, 15:52
@up "jak urośniesz i będziesz duży.."
Co to k***a za moda, ostatnio wszyscy tu piszą coś o dorastaniu. Banda j***nych szczyli. Wyprostuję coś - mam babę od dłuższego czasu, ale niestety nie jest to miłość. Kilka lat temu z powodu dzieciaka zj***ł się mój jedyny w życiu, naprawdę poważny i długi związek, czyli prawdziwą miłość straciłem z powodu podobnego bękarta, więc nie pie**ol, że kiedyś dorosnę i zacznę srającym pod siebie istotkom współczuć. Wpadłem obejrzeć, jak się małemu czarnemu dzieje krzywda i się k***a zawiodłem.
Opowiem Ci drugą historyjkę. Jak byłem mały, miałem psa. Też się wkurzałem, jak widziałem krzywdę innych psów. Przeszło. Kiedyś dorośniesz, to może k***a zrozumiesz, że to tylko dzieciak, w dodatku nie Twój, więc o co chodzi? O przewrażliwionych "młodych rodziców", którym się serduszko kraje na widok płaczącego niemowlęcia? Wypad na kwejka emocjonalna gimbazo! Wszedłbym na forum "mama i ja", gdybym chciał podobnego pie**olenia posłuchać. A reszcie "normalnej" społeczności sadola życzę jak najwięcej martwych noworodków w tym roku!

sm...........50

2016-01-15, 16:43
ale tutaj mamy raczej młodą samicę (w różowym), która nie chce odrzucić potomka. natomiast stara samica (w żółtym - prawdopodobnie matka samicy w różowym), nie akceptuje jej potomstwa i nie przyjmuje go do stada...

medeiS7

2016-01-15, 17:04
To powinno być w dziale fekalia

NieLubieWas

2016-01-15, 17:22
@up hehe
Niby też są białe matki postępujące w podobny sposób ( jakby ktoś się przyk***il i nazwał sadoli określeniem lewakow "rasista") ale do jasnej k***y. Spójrzcie na filmik, inne filmiki z rozbojami czarnych i jak wyglądają gdy są wk***ieni. Wypie**olone gały, nagłe ruchy, brak wyobraźni, slowotok, brak logicznego myślenia.

Dżizas_kurde

2016-01-15, 17:43
Ma ktoś link do filmu ?
Bo kurde chce komuś przesłać.... a z sadola się nie da...

Retsam

2016-01-15, 17:59
Wydaje mi sie ze jestem zj***nym czlowiekem robie duzo durnych rzeczy (zwlaszcza po pijaku) ale kiedy widze to co dzieje sie na swiecie, ogladajac te czy inne filmiki to naprawde mnie podbudowuje naprawde wydaje mi sie ze nic zlego nie robie k***A MAC BOZE

Cz...........ka

2016-01-15, 19:01
To są zwierzęta...

sirapacz

2016-01-15, 19:59
@nihilista
to nie moda ze kazdemu wypominam wiek bo spokojnie polowa to dzieci tutaj ktore wyłuszczają swoje mądrości życiowe.

co do ciebie podsumujmy; miales fajna panne ale wpadles z inna i obwiniasz o to dziecko? zaiste cudny tok myslowy. Skoro do tego doprowadziles i nie potrafiłeś utrzymać fiuta w ryzach a obwiniasz dziecko to znaczy ze mentalnie jestes nadal w gimnazjum czy moze pierwszej klasie liceum. Czyli nie pomyliłem się w osądzie, natomiast przeceniłem twój intelekt.
To, że to nie mój dzieciak - nie ważne biały, żółty, czarny czy zielony nie ma znaczenia. jak ty tego nie kumasz to nic na to nie poradzę.