18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak będą wyglądały gry przyszłości?

Nap_Limak • 2012-06-10, 14:13
Pokaz możliwości najnowszego silnika Unreal Engine 4.


Xenomorph08

2012-06-10, 14:26
Co!!! Takie lagi mają być? To jest komiks?


A nie, sorry. Net mi zamula.

sadystycznie bolesny

2012-06-10, 14:34
@up

k***a, kiedy się k***a nauczycie, że "mam lagi" to synonim "mam wysoki ping", a nie "mam mało fps" lub "ale mi tnie/warpi". Co ma kierwa Internet do płynności gry?

Co do UE4, nic specjalnego.

Ec...........on

2012-06-10, 14:42
Co wy wiecie o dobrej grze i super grafice


calvis

2012-06-10, 15:55
na razie to tylko prerenderowany filmik jakich wiele. możliwości silnika to można zobaczyć na gameplay'u dopiero

VanHelsingPL

2012-06-10, 17:23
calvis napisał/a:

na razie to tylko prerenderowany filmik jakich wiele. możliwości silnika to można zobaczyć na gameplay'u dopiero



Ty k***a jesteś pre-renderowany filmik. To jest właśnie gameplay pacanie... Jak nie wiesz po co piszesz?

Jak na razie to nic ciekawego poza głębią ostrości, oświetleniem i elementami cząsteczkowymi nie ma nic nowego.

Bobikufel

2012-06-10, 22:30
@UP

a czego ty nowego chcesz mieć więcej?
stada murzynów w tle ci brak?

Spartan78 Kce

2012-06-11, 01:20
Dobra grafa bedzie wtedy jak podejdziesz do jakiegos obiektu i np na scianie bedzie widać wgłębienie jakiejs ryski czy czegos podobnego. Jak narazie to w świecie "nierzeczywistym" ciezko zobaczyc co jest dobre w wygladzie a co nie. A cienie, światła, randering juz jest.. juz był dawno. A załoze sie ze silnik U4 to wypicowany U3.

ramiltor

2012-06-11, 04:32
Gdyby to była prezentacja na milenium 2000 to ok, ale dziś?
Watch Dogs jest już teraźniejszy, a

Nap Limak napisał/a:

Jak będą wyglądały gry przyszłości?


sz...........an

2012-06-12, 02:04
lepszy ogień widziałem w mario

obudzcie mnie jak wyjdzie silnik przez który nie odróżnię rzeczywistości od ekranu

aktualna ocena-odgrzewanie kotleta

przelomowy to był frostbite i na tym zakończmy dyskusję, dopóki nie wyjdzie następny przełomowy to mogą się schować silniczki

Ne...........es

2012-06-12, 02:16
No dobra grafika grafiką, pozatym to jest tylko trailer. grafika w prawdziwej grze bedzie 3 razy gorsza. a pozatym na ch*j komu grafika? gry w tych czasach maja zajebista grafike a przechodzi sie je w 5 godzin -.-

nynek345

2012-06-12, 02:28
Dupa, a nie grafika :P Jak przyjdzie co do czego to żadnej ciekawej gry. Byle tylko ładnie wyglądało, a nic więcej do zaoferowania...

Lopez

2012-06-12, 03:03
w sumie to się nie zesrałem

emilwkpg

2012-06-12, 03:04
lamerski ten silnik ..spodziewalem sie czegos lepszego serio jestem zrozpaczony ..

Ranger

2012-06-12, 03:48
Za każdym razem, gdy ma wyjść nowy silnik pojawia się to debilne pytanie retoryczne ''Jak będą wyglądały gry przyszłości?''

Srak, k***a!
Ten silnik jest ch*jowy i nie wiem, jak można się tym ekscytować. Fakt, efekty cząsteczkowe są spoko, ale spójrzcie, k***a, na te zasłony... Wygląda to jak z ''Operation Flashpoint'' ;) Lawa również wygląda kiepsko.
Poza tym nic po silniku, jak gry nadal będą robione tak, jak jest to do tej pory - minimalny wysiłek twórców, ale za to pie**olna kampania marketingowa, która gimbusom wpoi do łba, że ''musisz to mieć''. A potem kupujesz takie gówno i co chwilę masz ''Quick time eventy'' i wciskanie tysiąc razy jednego klawisza, żeby twoja postać zrobiła krok do przodu...
Taki Quake 2 w swoim czasie również miał rewolucyjną grafikę, mieścił się na 1CD!!! i zapewniał wiele godzin gry w Single Player, a potem siekało się w multi. A teraz kupujesz grę i po pół roku twórcy przestają wspierać serwery, żebyś się za bardzo, k***a, nie przyzwyczaił i nie zapomniał czasem kupić drugiej części bo ''musisz to mieć inaczej jesteś zerem!''

pie**olę takie granie...