18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jajko z...

ro...........k5 • 2013-10-21, 20:43
Jak mnie kabarety nie bawią to tego ziomka lubię no i wspomniał o naszym ukochanym mieście 4:20 (wyjęte z kontekstu nie zrozumiecie polecam od początku)

pinio09

2013-10-22, 21:58
Cytat:

...no i wspomniał o naszym ukochanym mieście 4:20 (wyjęte z kontekstu nie zrozumiecie polecam od początku)



taa, bo wszyscy co na samo 'sosnowiec' sikają w majciochy ze śmiechu rozumieją z czego się śmieją.

Połowa ludzi, a może idiotów chyba po prostu się 'hihra' bo facet powiedział burdel, k***a, albo inne górnolotne słowo i to na scenie, publicznie. A druga połowa to pojeby, którzy śmieją się z wszystkiego. Jak sami jeszcze nie spotkaliście żadnej osoby z któregoś z tych 2 typów, to wszystko przed Wami.

A co do samego filmiku, współczuje poczucia humoru autorze...

ro...........k5

2013-10-22, 22:12
@up Pan z sosnowca, jak mniemam?

WydziałPolicji

2013-10-23, 12:23
On i Giza są zajebisci ;D i możecie pie**olić co chcecie ;d

606

2013-10-23, 13:28
@up nawet twoją matkę?

Ech... ja wiem, że to fajne jak ciapaty śmieje się ze swoich albo jak Rucińskiemu coś się uda i faktycznie wychodzi mu coś zabawnego.
Nie ukrywam, że lubię dość dużo ich występów czy ogólnego udzielania się na polskiej scenie. Ale powyższy skecz to jakaś pomyłka. Gorszy był chyba tylko jego stand up o Ketchupie/Keczapie.
A swoje najlepsze teksty Ruciński i tak kopiował od Carlosa Mencii, który kopiował je od kogoś innego.
Rozumiem, że Ruciński ma swoich fanbojów, ale ludzie, k***a, nie przesadzajmy. Ten stand up mu wybitnie nie wyszedł.

cinek512

2013-10-24, 01:00
Lubię Rucińskiego, ale to chyba najgorszy jego występ.