18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaja ze stali ;)

BamaBoyGRR • 2015-11-27, 07:21



qwerq221

2015-11-27, 21:33
Ale zobaczcie jaka zajebista oszczędność czasu. Gdyby ludzie byli rozwiniętymi istotami to robiliby drogi podzielone na klasy powiedzmy autostrada dla motorów, autostrada dla osobówek, autostrada dla ciężarowych.
Droga zrobiona specjalnie dla motorów musiałaby być pod ścisłym nadzorem aby uważnie monitorować cały jej odcinek żeby móc ostrzegać "motorowców" przed niebezpieczeństwami typu zwierze na drodze ewentualnie jakieś kamienie czy piach na nawierzchni. Poza tym profil tej drogi musiałby być bardzo, bardzo łagodny czyli delikatne max kilkustopniowe zakręty. I wtedy na takiej drodze można grzać ile się chce bez ograniczeń prędkości. Mogę się założyć, że znalazłaby się ogromna liczba osób, które mogłyby pokonywać dystans 300km w jedną godzinę. Nie ma nic trudnego w osiągnięciu takiej prędkości przy dobrych warunkach i ładnym kawałku drogi.

Marbax

2015-11-27, 22:53
kaktus83 napisał/a:

zaraz będzie ból dupska wszystkich przepisowo jeżdżących kierowców puszek. A oprócz tego, że mają siano w głowie to mają też umiejętności o jakich 99% sadoli może zapomnieć

Mam ścigacza i lubię zapie**alać. Tak mają siano, bo śmiganie autostradą 3 paki, to jescze nie jest takie głupie jak się wie co się robi, ale wyprzedzanie pasem awaryjnym, nawet przy mniejszej prędkości to już czysta głupota. Co do umiejętności, może i mają, ale na tym filmie nie wiedziałem nic czego pierwszy lepszy koleś nie zrobiłby na sci-gu po tygodniu jazdy, o ile będzie wystarczająco głupi.
lysout napisał/a:

@up
W 2000 roku chyba, producenci dostali dyrektywę, żeby liczniki pokazywały tylko do 299 km/h, żeby nie kusiła magiczna bariera 300 km/h. Hayabusa np. w tym roku "zmiany" na analogowym liczniku zgubiła 340, 320, a nawet 300 km/h i licznik kończył się 280 km/h i kreską od 300 ale już bez cyfry 300.

Nie tyle dyrektywę, co producenci dobrowolnie umówili się, że skalują szafy do 299, co nie znaczy że moto nie pojedzie szybciej. Stało się to właśnie za sprawą Hayabusy, która jako pierwsza seryjna maszyna przebiła 3 paki. Wcześniej trwał swoisty wyścig producentów o tytuł najszybszej maszyny, aż w końcu uznali że to już przegięcie.

Howie

2015-11-27, 23:01
Możecie powiedzieć mi co to tutaj k***a robi? Jakbym chciał bez wypadku to bym poprosił bez wypadku NIE!!!

Zielonek92

2015-11-27, 23:05
Albo jaja ze stali albo gówno z mózgu

bono516

2015-11-28, 00:13
A gadali że z Gdańska do Bydgoszczy około 1,5 godziny...

Fdslatghdlks

2015-11-28, 11:37
Dzisiejszymi motocyklami byle patałach może odkręcić na maksa. To jest chyba BMW RR ma w sobie naj***ne tyle elektroniki, że posadziłbyś 12 latka i popie**alałby "czysta" na prostej i spokojnie odkręcał/hamował w zakrętach....

Posadź takiego gościa na motocykl sprzed 10 lat który nawet abs nie ma - gleba na pierwszym zakręcie/hamowaniu.
Dziś wystarczy, że masz kasę i już się czujesz jak pie**olony Rossi.