18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaja większe niż biceps

Barnellini • 2020-06-25, 19:03
Wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Stan Delaware. Koleś maltretuje rekina :shock:
Obrońcy zwierząt już toczą pianę z ust.



crossdressphyxia

2020-06-25, 19:15
Cytat:

Jaja większe niż biceps



Ca za popie**olone czasy, że głupotę ludzką tłumaczy się odwagą i wielkimi jajami. To tak, jakby powiedzieć, że samobójca jest zajebisty, bo miał wielkie jaja, że odebrał sobie życie.

pazuzu

2020-06-25, 19:28
Pewnie jakiś mały chory rekin błąkał się na mieliźnie, wielki mi k***a bohater. Szczupaka wieclkszego złowiłem niż ten rekin ;-)

Tryper

2020-06-25, 19:55
k***a mać, on tego rekina przecież ściulał zeofil j***ny.

Dehydrated

2020-06-25, 20:39
Po prostu debil i ciota
Szkoda że mu ręki nie upie**oliło

freaky

2020-06-25, 20:46
Wygląda jak netflixowska adaptacja Beowulf.

Sknera

2020-06-25, 21:04
Na drugim planie widać wędkarza. Prawdopodobnie gość złapał go na wędkę i holują go by wyjąć haczyk. ^^ Rekin krzywdy mu nie zrobi jest na bank zmęczony po walce z wędkarzem. Nic tylko pogratulować pięknej zdobyczy.

SuchyHarry

2020-06-25, 23:20
k***a czarny znów prześladuje białego!!!! Gdzie są teraz te j***ne media???

czarnyblack

2020-06-25, 23:30
Wiecie dlaczego rekiny nie jedzą murzynów?
.
.
.
.
Bo myślą, że to gówno wieloryba.

Se...........Dg

2020-06-25, 23:45
Bardziej by pasowała nazwa filmiku: Jaja większe od mózgu

Barnellini

2020-06-26, 00:52
crossdressphyxia napisał/a:

Ca za popie**olone czasy, że głupotę ludzką tłumaczy się odwagą i wielkimi jajami. To tak, jakby powiedzieć, że samobójca jest zajebisty, bo miał wielkie jaja, że odebrał sobie życie.



SebastianDg napisał/a:

Bardziej by pasowała nazwa filmiku: Jaja większe od mózgu



Może źle się wyraziłem. Macie absolutną rację. Tacy debile, którzy kładą na szli swoje życie, żeby komuś zaimponować lub nagrać zajebisty filmik są godni pożałowania bo najwyraźniej nie mają po co żyć. W ogóle nie imponuje mi takie zachowanie. Wręcz przeciwnie.

Pozdro

Adae

2020-06-26, 01:05
crossdressphyxia napisał/a:

Ca za popie**olone czasy, że głupotę ludzką tłumaczy się odwagą i wielkimi jajami. To tak, jakby powiedzieć, że samobójca jest zajebisty, bo miał wielkie jaja, że odebrał sobie życie.



No nie, to w ogole nie tak, to zupelnie na odwrot, a Ty jestes niedorozwiniety.

KaprysLosu

2020-06-26, 01:13
crossdressphyxia napisał/a:

Ca za popie**olone czasy, że głupotę ludzką tłumaczy się odwagą i wielkimi jajami. To tak, jakby powiedzieć, że samobójca jest zajebisty, bo miał wielkie jaja, że odebrał sobie życie.



odwaga jest tylko wtedy, gdy sobie zdajesz sprawę z konsekwencji, w związku z czym, samobójcy odwagi nie można odmówić, a podejmowanie ryzyka poprzez głupotę nie jest wyrazem odwagi, bo sobie sprawy z konsekwencji nie zdajesz, więc lekko zbłądziłeś :) a wielkie jaja w kontekście raczej oznaczają coś na zasadzie "potrzymaj mi piwo" czyli jakiś heroiczny cel znany, wykonanie przypadkowe, a konsekwencje jak wiatr zawieje :)

cichyjanek

2020-06-26, 02:08
crossdressphyxia napisał/a:

Ca za popie**olone czasy, że głupotę ludzką tłumaczy się odwagą i wielkimi jajami. To tak, jakby powiedzieć, że samobójca jest zajebisty, bo miał wielkie jaja, że odebrał sobie życie.



k***a zarejestrowałem się po 15 latach na sadisticu żeby ci to napisać,

TO NIGDY NIC NIE OPOWIESZ SWOIM DZIECIOM #w