18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaja większe niż biceps

Barnellini • 2020-06-25, 19:03
Wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Stan Delaware. Koleś maltretuje rekina :shock:
Obrońcy zwierząt już toczą pianę z ust.



hubecik

2020-06-26, 08:37
crossdressphyxia napisał/a:

Ca za popie**olone czasy, że głupotę ludzką tłumaczy się odwagą i wielkimi jajami. To tak, jakby powiedzieć, że samobójca jest zajebisty, bo miał wielkie jaja, że odebrał sobie życie.



Wystarczy trochę wiedzy praktyki i umiejętności. Rekiny przy pysku mają receptory zwane ampułkami lorenzjego gdy się je dotyka zaczynają szaleć i rekin traci orientację.

Sadisticzny

2020-06-26, 12:13
Dehydrated napisał/a:

Po prostu debil i ciota
Szkoda że mu ręki nie upie**oliło



Ładne słownictwo...

solltys

2020-06-26, 13:37
Gdyby nie fakt że człowiek zabija kilka tysięcy rekinów dziennie gdzie rekiny zabijają około 10 osób rocznie to może czułbym satysfakcję. I nie, nie jestem uciśnionym obrońcą zwierząt, gardzę tak samo waszymi pchlarzami jak i wami.

ZajętyPelikan

2020-06-26, 14:12
crossdressphyxia napisał/a:

Ca za popie**olone czasy, że głupotę ludzką tłumaczy się odwagą i wielkimi jajami. To tak, jakby powiedzieć, że samobójca jest zajebisty, bo miał wielkie jaja, że odebrał sobie życie.



A daj spokój, takie coś imponuje tylko dzieciom. Każdy normalny dojrzały człowiek uzna takie coś za przejaw głupoty.

Sets napisał/a:

Szkoda, że klip jest całkiem bez kontekstu. Jakiś wędkarz złapał tego rekina, a ten facet próbował pomóc w wyjęciu haczyka. No ale pięknie widać, jak ludzie potrafią wszystko interpretować jak chcą, nie wysilając się ani trochę, aby poszukać informacji na dany temat.
Jedno ze źródeł:



Pewnie, lepiej bawić się z rekinem, niż po prostu uciąć żyłkę... Nie tłumacz debilizmu chęcią pomocy zwierzęciu.

Xsantorii

2020-06-27, 01:35
pazuzu napisał/a:

Pewnie jakiś mały chory rekin błąkał się na mieliźnie, wielki mi k***a bohater. Szczupaka wieclkszego złowiłem niż ten rekin





crossdressphyxia napisał/a:

Ca za popie**olone czasy, że głupotę ludzką tłumaczy się odwagą i wielkimi jajami. To tak, jakby powiedzieć, że samobójca jest zajebisty, bo miał wielkie jaja, że odebrał sobie życie.



No powiem szczerze może to maltretowanie ale co jak co to przez całą historie naszego społeczeństwa to upolowanie zwierzyny która ma troche więcej szans od ciebie to nie lada wyczyn. To tak samo jakby piwniczak naj***ł czarnego dryblasa.