18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaguar postrzelony i zagryziony przez psy

phrontch • 2018-04-27, 01:26
Jaguar zostaje zagryziony przez psy, mimo że w Brazylii jest pod ochroną :idzwch*j:
akcja od ok. 1:00



Poniżej zwłoki jaguara, to może być inny osobnik



Mi tam jaguara bardziej szkoda, niż tych wszystkich da silvów goszczących regularnie na sadolu

r061071

2018-04-30, 00:12
ja pie**ole banda poj***ncow robi gownoburze o jagurze/ sp***alm

CCCP

2018-04-30, 00:56
Hałabała tyle, że to nie jaguar wpie**olił się na ludzkie osiedla, a ludzie wpie**olili się z osiedlami na jego naturalne środowisko. Dzikie zwierzęta unikają kontaktów z ludźmi, problem w tym, że często nie mają już dokąd przed nimi uciekać. Ziemia jest przeludniona, a populacja cały czas się zwiększa. Idąc twoim tokiem myślenia i tego analfabety z początku, to niedługo trzeba będzie wyj***ć w pień wszystkie dzikie gatunki, żeby zrobić miejsce dla nowych osiedli. Typowe samolubne zachowanie ludzi uważających siebie za nie wiadomo co, bo przecież mamy większe mózgi, to wszystko nam wolno. Jaguar czy nawet k***a mrówka to tacy sami mieszkańcy ziemi jak my i mają takie samo prawo do życia na tej planecie. Liczebność ludzi powinno się kontrolować tak samo, jak liczebność innych inwazyjnych gatunków. Nie mówię, że zaraz przez ostrzał, ale chociażby przez kontrolę urodzeń. Przy niektórych ludzkich śmieciach, jakich pełno na ziemi to i ta pierwsza metoda byłaby zresztą jak najbardziej ok.


A i jeszcze jedno. To samolubne podejście ludzi do otaczającego nas świata podkręcają wszelkiej maści święte książeczki. Głoszą one przecież, że wszystko zostało stworzone po to, żeby nam służyć a my sami zostaliśmy stworzeni na wzór jakichś bogów. Otóż właśnie taki ch*j. Ludzie są jedynie tymczasowymi mieszkańcami ziemi tak jak kiedyś dinozaury. Nie jesteśmy wyjątkowi, kto wie, czy po nas nie będą żyły jeszcze inteligentniejsze istoty.

Esccax

2018-04-30, 11:02
@up jestem pewien że po janlewie będą inteligentniejsze istoty;D

gomez1308

2018-04-30, 12:02
Ja z przyjemnością bym zobaczył jak Jaguar zagryza psy i właścicieli, to by był materiał 8-)

krasnal_hałabała

2018-04-30, 13:42
CCCP napisał/a:

Hałabała tyle, że to nie jaguar wpie**olił się na ludzkie osiedla, a ludzie wpie**olili się z osiedlami na jego naturalne środowisko. Dzikie zwierzęta unikają kontaktów z ludźmi, problem w tym, że często nie mają już dokąd przed nimi uciekać. Ziemia jest przeludniona, a populacja cały czas się zwiększa. Idąc twoim tokiem myślenia i tego analfabety z początku, to niedługo trzeba będzie wyj***ć w pień wszystkie dzikie gatunki, żeby zrobić miejsce dla nowych osiedli. Typowe samolubne zachowanie ludzi uważających siebie za nie wiadomo co, bo przecież mamy większe mózgi, to wszystko nam wolno. Jaguar czy nawet k***a mrówka to tacy sami mieszkańcy ziemi jak my i mają takie samo prawo do życia na tej planecie. Liczebność ludzi powinno się kontrolować tak samo, jak liczebność innych inwazyjnych gatunków. Nie mówię, że zaraz przez ostrzał, ale chociażby przez kontrolę urodzeń. Przy niektórych ludzkich śmieciach, jakich pełno na ziemi to i ta pierwsza metoda byłaby zresztą jak najbardziej ok.


A i jeszcze jedno. To samolubne podejście ludzi do otaczającego nas świata podkręcają wszelkiej maści święte książeczki. Głoszą one przecież, że wszystko zostało stworzone po to, żeby nam służyć a my sami zostaliśmy stworzeni na wzór jakichś bogów. Otóż właśnie taki ch*j. Ludzie są jedynie tymczasowymi mieszkańcami ziemi tak jak kiedyś dinozaury. Nie jesteśmy wyjątkowi, kto wie, czy po nas nie będą żyły jeszcze inteligentniejsze istoty.




Kontrolować liczebność ludzi na ziemi? człowieku, ty jesteś niebezpieczny, brak mi słów...

Z resztą, twój nick zdradza wszelkie zapędy ludobójcze.

CCCP

2018-04-30, 15:26
Hałabała Oczywiście, że trzeba, jak nie dla dobra ziemi to chociaż dla naszego własnego dobra. Jeśli nie zacznie się tego robić, to w końcu wybuchnie kolejna duża wojna i populacja sama się wyrówna do właściwego poziomu. Teraz widać pierwsze efekty tego zjawiska. Murzyni i innej maści Ahmedy namnożyły się jak króliki, i nie są już w stanie przetrwać bez zewnętrznego wsparcia. Większość regionów Bliskiego Wschodu i Afryki ogarnął pie**olnik i teraz uciekają do nas mnożyć się dalej i wszystko niszczyć. To właśnie przez przeludnienie się dzieje. Chińczycy jako inteligenty naród zaczęli kontrolować swoją populację, kiedy osiągnęła zbyt duże rozmiary. Kto mówił o ludobójstwie, czytaj ze zrozumieniem. A od mojego nicku to ty się odpie**ol krasnalku.

orion123123

2018-04-30, 19:58
nosz k***a za to powinni urywać jajca