18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaguar postrzelony i zagryziony przez psy

phrontch • 2018-04-27, 01:26
Jaguar zostaje zagryziony przez psy, mimo że w Brazylii jest pod ochroną :idzwch*j:
akcja od ok. 1:00



Poniżej zwłoki jaguara, to może być inny osobnik



Mi tam jaguara bardziej szkoda, niż tych wszystkich da silvów goszczących regularnie na sadolu

CoJaTamKurwaWiem

2018-04-27, 02:31
phrontch napisał/a:

Jaguar postrzelony i zagryziony przez psy



W którym momncie psy strzelają, bo mię umkło...?

janlew

2018-04-27, 06:09
phrontch napisał/a:

Mi tam jaguara bardziej szkoda, niż tych wszystkich da silvów goszczących regularnie na sadolu


Co pod wzglęm człowieczeństwa ustawia cię poniżej da silvów. Ba. Jako sprany lewacką i żydowską propagandą o miłości do zwierzątków (zoofilia to jest tak na marginesie) stoisz pożyteczny goju, nawet niżej od tego jaguara.
On przynajmnjej wie do czego służą zwierzęta, i co należy robić z innymi drapierznikami.
1. Wolisz inne toważystwo, rodziny niż swoją rodzinę. Płydkie ale bywa.
2. Jarasz się jakąś durną Francją, a gardzisz ojczyzną. Żałosne, ale też bywa.
3. Wolisz inne cywilizacje, niż swoją. Jarasz się murzynami, azjatami, żydami, islamem i chcesz tym zalać Europę. Bo cywilizacja europejska/chrześcijańska zła i zaściankowa. No i tu już jesteś bardzo popie**olony, plus zaczynasz realizować żydowsko-lewackie ideały.
4. Wolisz zwierzątków i drzewków, ponad istoty ludzkie? Bardziej ci ich szkoda bydła i nierogacizny, tak że aż serduszko krwawi. Noooo, to brawo, osiągnołeś właśnie szczyty sprania umysłowego. Stałeś się wrogiem człowieczeństwa (ktore mierzymy stosunkiem do ludzi, nie do bydła. Co wielu dało sobie wmówić).

krzyks_08.0

2018-04-27, 07:51
janlew, Pomijając literówki.
Płydkie
Weź k***a do ręki słownik, albo chociaż popatrz co ci na czerwono podkreśla. :homer:

phrontch

2018-04-27, 08:22
Tak mi blisko do lewactwa jak tobie do słownika ortograficznego. pie**olnij się w ten pusty łeb. Punkt 3 - szkoda jakiegokolwiek komentarza

longlong7

2018-04-27, 08:31
CoJaTamk***aWiem napisał/a:



W którym momncie psy strzelają, bo mię umkło...?


Patrz uważnie, wszystko mamy ci pokazywać paluszkiem jak jakiemuś downowi?

nowynick

2018-04-27, 08:43
na jedno szkoda zwierzęcia na drugie w rezerwacie raczej nie polują, mają jaguary dżungle to niech siedzą w dżungli, takie bydle jest w stanie dorosłego zaj***ć a co dopiero mowa o dziecku wracającym ze szkoły.

PS jeśli są pod prawną ochroną to mają więcej praw niż przeciętny Da Silva ;)

beednarr

2018-04-27, 09:09
Czyste sk***ysyństwo.

~Beny

2018-04-27, 09:44
janlew napisał/a:


Co pod wzglęm człowieczeństwa ustawia cię poniżej da silvów. Ba. Jako sprany lewacką i żydowską propagandą o miłości do zwierzątków (zoofilia to jest tak na marginesie) stoisz pożyteczny goju, nawet niżej od tego jaguara.
On przynajmnjej wie do czego służą zwierzęta, i co należy robić z innymi drapierznikami.
1. Wolisz inne toważystwo, rodziny niż swoją rodzinę. Płydkie ale bywa.
2. Jarasz się jakąś durną Francją, a gardzisz ojczyzną. Żałosne, ale też bywa.
3. Wolisz inne cywilizacje, niż swoją. Jarasz się murzynami, azjatami, żydami, islamem i chcesz tym zalać Europę. Bo cywilizacja europejska/chrześcijańska zła i zaściankowa. No i tu już jesteś bardzo popie**olony, plus zaczynasz realizować żydowsko-lewackie ideały.
4. Wolisz zwierzątków i drzewków, ponad istoty ludzkie? Bardziej ci ich szkoda bydła i nierogacizny, tak że aż serduszko krwawi. Noooo, to brawo, osiągnołeś właśnie szczyty sprania umysłowego. Stałeś się wrogiem człowieczeństwa (ktore mierzymy stosunkiem do ludzi, nie do bydła. Co wielu dało sobie wmówić).



Masz tak duże parcie na szkło, że powoli Ci dupa pęka i zaczynasz bredzić od rzeczy :roll:

itakiniehehe

2018-04-27, 11:48
@janlew

osiągnąłeś jak już, szczochu

baronturbina

2018-04-27, 14:23
j***na swinia by się chociaż strzelać nauczył!!! Co ten ciec z bocznego zapłonu sądzi ?

LOOFAH

2018-04-27, 18:07
Jakie psy zagryzły? Że tarmosiły futro dogorywającego Jaguara? Nawet skóry mu nie przegryzły. Zabił go jakiś Da Silva. Szkoda kota, piękne zwierze.

azerbejdzanification

2018-04-27, 22:20
k***a, przyrównywać wkurzenie na zabijanie jaguara do lewackiej ideologii? Kogoś chyba wygięło totalnie.

Co ma jedno do drugiego? Co oni tego jaguara zabijają aby przeżyć? Niech sobie wyhodują kurczaków to będą mieli co żreć. Nie muszą zabijać zwierząt, które zaraz wyginą. Bo jakaś p*zda nie potrafi inaczej zarobić.

Jest pewna różnica w walce o zagrożone gatunki a lewacką ideologią... Równie dobrze, możemy zarżnąć wszystkie zwierzęta aby pokazać jacy jesteśmy prawicowi a potem wpie**alać siebie nawzajem.

Ten co zostanie ostatni dostanie order Prawicowca, który przypnie sobie na gołego ku*asa.

Karbit83

2018-04-27, 22:44
Piękny zwierz.

krasnal_hałabała

2018-04-29, 20:12
@2up, To ja napiszę bez błędów ortograficznych. Odwracasz kota ogonem i wyolbrzymiasz to raz a dwa? człowiek który stawia zwierze ponad człowieka "Mi tam jaguara bardziej szkoda, niż tych wszystkich da silvów goszczących regularnie na sadolu" czyli z serii "ludzki dla bydła, bydle dla ludzi". O to chodziło jegomościowi chcącemu odzyskiwać Pustynię Wstrętną. Ale i tak nazwiecie mnie debilem czy inaczej mnie upodlicie co tylko będzie potwierdzeniem tej tezy i mojego jej rozumienia.

A co do ochrony Jaguarów to w tam gdzie występuje jest szkodnikiem, powiedz że trzeba je chronić ale nie mnie tylko da silvovej mamie której jaguar rozszarpał dzieci.