18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jacek i Wacek na emigracji

BongMan • 2014-10-12, 22:32
- Dlaczego Jacek mieszka z Murzynem, cyganem, Pakistańczykiem i Hindusem, a Wacek z czterema Polakami?
- Bo Jacek mógł wybierać pierwszy.

biedronx

2014-10-13, 03:33
Mój brat dostał kose od Polaka niedaleko Liverpoolu, bo podobno muzyka im przeszkadzała, a byli sąsiadami... Okaleczyli jeszcze innych, którzy tam byli. Jednym słowem to k***y nie ludzie. A nie daj Bóg, aby pracować z Polakami to Cię wygryzą z pracy i podkablują jak coś źle zrobisz.

Tallahasee

2014-10-13, 09:56
Jedno spojrzenie na nick autora i od razu widać kto tu się nam k***i z obcokrajowcami....

Pa...........li

2014-10-13, 12:16
quartz75,
Post pisałem to w nocy na telefonie. Jeśli chodzi o to co napisałem, to tak jest po prostu.
Nie wiem jak jest w Anglii, tam sytuacja jest inna bo wyjechał tam cały margines (i zarozumiałe buce jak ty)
Ale nie można mówić o wszystkich za granicą że są źli, bo nie są. Nie słyszałem żeby w Norwegii ktoś kogoś zabił albo okradł. Kłóciliśmy się między sobą, ale do rękoczynów nie dochodziło. A sytuacja z Litwinami to przykład że potrafiliśmy się zjednoczyć.

janlew

2014-10-13, 15:32
A Jacek nie jest czasem śmierdzielem z antify?

szefooo

2014-10-13, 17:57
Ten Jacek jakiś poj***ny jest. Pewnie w sobote niemcom kibicował.

Światłocień

2014-10-13, 19:23
Cóż, istnieją narody nadające się nieomal wyłącznie do eksterminacji, nie, sadole? :P