18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jacek i Wacek na emigracji

BongMan • 2014-10-12, 22:32
- Dlaczego Jacek mieszka z Murzynem, cyganem, Pakistańczykiem i Hindusem, a Wacek z czterema Polakami?
- Bo Jacek mógł wybierać pierwszy.

Hi...........ch

2014-10-12, 22:37
A ja mam mortgage i mam wszystkich w dupie 8-)

gaijin

2014-10-12, 22:50
W pierwszej chwili pomyślałem, że brakuje Żyda, ale Żyd im przecież wynajmuje.

oc...........ki

2014-10-13, 00:16
widzę, że na kacu też w formie :mrgreen:

N527

2014-10-13, 00:21
Mieszkanie z 4 Pakistanczykami jest zajebiste, mieszkałem z 4, nauczylem ich pic.

Pierwsze co sie nauczyli po polsku to " O kuvaaaa" rano.


"Można pić bo Allah nie widzi"

:D

escimo

2014-10-13, 00:35
BongMan: Piękne wspomnienia z pracy na wygnaniowie! Czekam na kolejne i użalanie się jak PL jest źle.

:)

Rax

2014-10-13, 01:17
@up jak zlapiesz tyle krabow co bongi... to i tak nie zrozumiesz :D

filazaf

2014-10-13, 01:19
Bo nie mieszkasz za granicą.
Taki cygan nie okrada swoich, Murzyn ciekawe fanty przynosi, Hindusi są usłużni, a Pakole całkiem kulturalni jak się ich pozna.
A polak dupe Ci obrobi, okradnie, wyśmieje i bedzie się cieszył z Twojego nieszczęścia.
4 lata w Szkocji, wiec coś tam wiem.

Pa...........li

2014-10-13, 02:05
A ja podejde od strony socjologicznej. Polak za granica to moze byc wroclawiak, poznaniak i krakus itd.
Bylem w niemczech. Mieszkalem z ludzmi z mojego miasta nie znalem ich wczesniej. Wszystko ok. Ten sam jezyk, te same zarty. Podobne maniery.

W norwegii z ludzmi z poznania i slaska to mialem taka kose ze ja pie**ole.
Narodowosc nie ma tu nic do rzeczy w tym momencie tylko mikroroznice w zachowaniu, sposobie mowinia, sposobie podejscia do pieniedzy i inny sfer w zyciu,
I tym bardziej zart bongmqna jest ch*jowy dla mnie bo opluwa Polakow w jednostronny i tendencyjny sposob

Ale jak litwini podskoczyli kiedys w norwie do polaka to podwineli ogon jak zobaczyli ze murem za nim sie ustawilismy (mieszkalismy w obsk***ialym hoteliku pracowniczym)

quartz75

2014-10-13, 02:23
No to ch*ja zrozumiałeś i najważniejsze dla ciebie, że litwińce się przestraszyli podobno. Właśnie takich ludzi jak ty trzeba się wystrzegać na obczyźnie. No i nie wyjeżdżaj z socjologią skoro ty nawet nie opanowałeś podstaw języka polskiego.

Kaddafi

2014-10-13, 02:26
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany, było się uczyć matole j***ny"

quartz75

2014-10-13, 02:50
"Nie chciało się nosić teczki to się teraz dźwiga beczki". Z tym, że akurat jeśli chodzi o Polskę to całkiem nieaktualne. Mamy przerost formy nad treścią, mnóstwo ludzi z "wyższym" wykształceniem. Nienadających się do żadnej pracy, bez fachu konkretnego, zaliczane dla papierka. A cała idea ukończenia studiów to to, żeby dostać ciepłą posadkę za komputerkiem i coś czasem poklepać w klawisze.

snksnake

2014-10-13, 02:51
Na polnocy londynu polaczki (wybaczcie termin, ale inaczej ich nazwac nie mozna) atakuja polakow zeby ich opie**olic z kasy, albo przez brak rozrywki. Bo nie jest z ich dzielni, a oni kazdego znaja. murzynow, ciapakow i angoli sie boja przez bariere jezykowa (nie mowia po angielsku) i przez to, ze po prostu latwo im sie zjednoczyc. W londynie polak polaka sprzeda i jeszcze bedzie sie tym chwalil przed kolegami, ktorych pozniej tez sprzeda. A polaczki beda cieszyc przed takim ryje, bo przeciez taki fajny z niego kozak.

quartz75

2014-10-13, 02:56
Sad but truth.