18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja tylko żartowałem

Duczki1234 • 2023-05-22, 15:59
Miejsce akcji Indie
Muzułmanin zalecał się w sposób niestosowny do kobiety ( hinduizm) . Po odmowie Romeo nie mógł pogodzić się z jej decyzja . Kobieta opowiedziała o całej sytuacji swoim bliskim, którzy znali lekarstwo na Złamane serce ,- gazorurkin forte


~Velture

2023-05-22, 16:09
Śmieszność tej sytuacji polega na tym, że ci co spuszczają wpie**ol dokładnie tak samo się zachowują jak ten którego biją.
Zresztą o czym ja tutaj rozmawiam jak oni w 90% mają zaaranżowane małżeństwa... Ładnie brzmi "zaaranżowane"... W praktyce stare ch*je sprzedają córki za profit.

No ale my mieszkamy w zaścianku i u nas ponoć gorzej bo laski nie mogą sobie strzelać skrobanki na życzenie.

Maniecky

2023-05-22, 16:13
Jeszcze nigdy nie widzialem hindusa lub paka bijacego z piesci....ich repertuar to plaskacze, klapki i kije.... no przekomiczna grupa etniczna

banerr

2023-05-22, 16:16
To już nie mógł sobie kozy znaleźć?

35i

2023-05-22, 16:23
Widocznie mają wyłączność na posuwanie siostry czy tam kuzynki. Ciapak mocno stratny, pogubił wyjściowe laczki.

Duczki1234

2023-05-22, 16:28
Maniecky napisał/a:

Jeszcze nigdy nie widzialem hindusa lub paka bijacego z piesci....ich repertuar to plaskacze, klapki i kije.... no przekomiczna grupa etniczna


Moja uwagę przykuły nieprzypadkowe wzorki, ornamenty na rurce.Zaryzykuje stwierdzenie że jest ona częścią tradycji przekazywana od pokoleń jaskrawe pasy symbolizują poległych zalotników

orion123123

2023-05-22, 17:50
to jest to
zdrowy wpie**ol

daniel1040

2023-05-22, 17:56
Podoba mi się to lekarstwo - przydało by się dawkowanie 200cc przy głosowaniu na PIS/PO i dla każdego obywatela psukrainy.

Skrzek007

2023-05-22, 18:00
Muszą się jeszcze wiele nauczyć od makumby... Gdzie opona?? Gdzie połówka pustaka??

Dingolotek

2023-05-22, 18:25
Dobra jest jeszcze Piąchopiryna :mrgreen:

Igorek95

2023-05-22, 18:38
~VeIture napisał/a:

Śmieszność tej sytuacji polega na tym, że ci co spuszczają wpie**ol dokładnie tak samo się zachowują jak ten którego biją.
Zresztą o czym ja tutaj rozmawiam jak oni w 90% mają zaaranżowane małżeństwa... Ładnie brzmi "zaaranżowane"... W praktyce stare ch*je sprzedają córki za profit.
No ale my mieszkamy w zaścianku i u nas ponoć gorzej bo laski nie mogą sobie strzelać skrobanki na życzenie.



No akurat Twój "brak skrobanki na życzenie" zbliża nas do tych dzikusów ;-)

Suczka_Stefana

2023-05-22, 18:40
Wygląda dosyć pedalsko, na pewno chodziło o kobietę?

SkoPio1

2023-05-22, 18:46
ch*ja tam, jacy lekarze, jak pacjent ani pełnej dawki nie przyjął, a dodatkowo sp***olił z kliniki?
Jeśli mają tak leczyć, to nigdy zarazy nie wyplenią.

A jest ich już jakieś ~1,5 miliarda, za parę godzin czy dni - zależy jak bardzo się będą pie**olić w tym czasie - przegonią Chiny.
I zaleją - prędzej czy później - kalifat europejski.

Ba! Im nawet pogoda sprzyja, niedługo o nas będzie tak ciepło, że hinduscy imigranci przestaną u nas marznąć w lipcu czy sierpniu.
;>

Bul_od_bytu

2023-05-22, 19:11
SkoPio1 napisał/a:

ch*ja tam, jacy lekarze, jak pacjent ani pełnej dawki nie przyjął, a dodatkowo sp***olił z kliniki?
Jeśli mają tak leczyć, to nigdy zarazy nie wyplenią.
A jest ich już jakieś ~1,5 miliarda, za parę godzin czy dni - zależy jak bardzo się będą pie**olić w tym czasie - przegonią Chiny.
I zaleją - prędzej czy później - kalifat europejski.
Ba! Im nawet pogoda sprzyja, niedługo o nas będzie tak ciepło, że hinduscy imigranci przestaną u nas marznąć w lipcu czy sierpniu.
;>



Cała nadzieja w jakimś wirusie, który zredukuje liczbę srających na ulicy do czasów zanim białasy dały in medycynę i szczepionki. Niech wrócą do terapii w Gangesie i będzie po problemie

Safko666

2023-05-22, 19:26
Poj***ne. Sami jej w czoko strzelają a mu zabronią, to jest zbrodnia.