18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja tylko żartowałem

Duczki1234 • 2023-05-22, 15:59
Miejsce akcji Indie
Muzułmanin zalecał się w sposób niestosowny do kobiety ( hinduizm) . Po odmowie Romeo nie mógł pogodzić się z jej decyzja . Kobieta opowiedziała o całej sytuacji swoim bliskim, którzy znali lekarstwo na Złamane serce ,- gazorurkin forte


Yolanda

2023-05-22, 20:06
banerr napisał/a:

To już nie mógł sobie kozy znaleźć?



Koza też mu odmówiła.

LuckyLu

2023-05-22, 20:19
Istne GTA

to...........10

2023-05-23, 00:38
~VeIture napisał/a:

Śmieszność tej sytuacji polega na tym, że ci co spuszczają wpie**ol dokładnie tak samo się zachowują jak ten którego biją.
Zresztą o czym ja tutaj rozmawiam jak oni w 90% mają zaaranżowane małżeństwa... Ładnie brzmi "zaaranżowane"... W praktyce stare ch*je sprzedają córki za profit.
No ale my mieszkamy w zaścianku i u nas ponoć gorzej bo laski nie mogą sobie strzelać skrobanki na życzenie.



Bycie zmuszaną do noszenia w środku martwego płodu, bo jakiś gnój pisowski tak wymyślił jest co najmniej tak samo paskudne, nie sądzisz?

Voldmar

2023-05-23, 09:52
mwaski napisał/a:

Bycie zmuszaną do noszenia w środku martwego płodu, bo jakiś gnój pisowski tak wymyślił jest co najmniej tak samo paskudne, nie sądzisz?



W takich sytuacjach chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest to uwłaczające i niesamowicie krzywdzące dla kobiety. Natomiast robienie skrobanki bo się nie potrafiło trzymać cipska na wodzy to już chyba inna historia. KONSEKWENCJE - mówi ci to coś?
Pis to Pis tamto, już nudne się to robi. Jak u władzy byłoby PO, to mielibyśmy problemy innego kalibru.
Suma summarum to społeczeństwo jest podzielone na lewo i prawo, a oni za kotarką rączki myją i koniaczek popijają, gratulując sobie jak to 37 mln obywateli robią w ch*ja.

burex666

2023-05-23, 11:35
Ale go otłukują :-o :mrgreen:

to...........10

2023-05-23, 20:47
Voldmar napisał/a:

W takich sytuacjach chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest to uwłaczające i niesamowicie krzywdzące dla kobiety



Nikt normalny. Pisowskie gnidy uważają inaczej.

Janko

2023-05-24, 09:38
Widać że lubią sk***ysyny biegać