18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja nie chcę do wojska!

~Angel • 2019-08-23, 15:17
Może uda nam się jednak was przekonać.



wg źródła mężczyźni odmówili służby w syryjskiej armii

Baro

2019-08-23, 21:30
Czyli jednak, wybór jest! Skoro można powiedzieć nie. ;)

jankar715

2019-08-23, 22:09
Lepsze niż taniec z gwiazdami...

lolcat

2019-08-23, 23:01
Wyciszylem dzwiek i puscilem muzyczke z Benny Hilla,POEZJA

Dzisiaj

2019-08-23, 23:05
gdyby ktos jeszcze zarzucil w tle : a ty tancz tan tancz, kiedy inni tancza....

profi-rider

2019-08-24, 00:57
Tańcowały dwa Michały

idejakprzecinak

2019-08-24, 01:16
otomin napisał/a:

j***ne pie**olone władcy. I do czego ten pie**olony świat zmierza. Wojna to rozwiązanie? j***ne pragnienie władzy. Ziemia tak w dupe dostała że mała bania a my chcemy jeszcze wojny. Człowiek najgorsze scierwo na tej pięknej ziemi. Już jest za późno na ratowanie świata i potrzeba restu świata jak kiedys. PS. Historie lubią się powtarzać




idź być eko gdzie indziej

LOOFAH

2019-08-24, 05:15
~Velture napisał/a:

Czyli za odmowę walki w imię pedofila dostaje się pedalski wpie**ol. Ależ to było pokojowe.



To trochę nie tak. Syryjska Armia czyli armia dyktatora Asada. Armia ta walczy z pokojowo protestującymi cywilami (szkolonymi przez USiA). Pokojowo protestujący cywile to pokłosie arabskiej wiosny ludów, czyli spontanicznych, nie związanych niczym ze sobą (poza niesamowitą organizacją w czasie, dolarami oraz amerykańską bronią) protestów, które obalały dyktatorów jednego po drugim. Dyktatorzy trzymali religijnych fanatyków za mordy, religijni fanatycy (vel. pokojowo protestujący cywile) po wyzwoleniu przedzierzgnęli się w podszyte dolarem szmaty ISIS.
Zarówno jedni jak i drudzy są religijni, tylko jedni nie są ślepymi fanatykami.
Jest to więc odmowa walki z najzacieklejszym fanklubem pedofila.

MaVeR83663

2019-08-24, 09:32
Odmowili sluzby w armii syryjskiej, ale z dziwnego powodu sa torturowani przez armie YPG(Powszechne Siły Obrony/Kurdowie ). W dodatku na scianie jest flaga PKK, komunistyczna grupa zbrojna, ktora dokonała wielu atakow w Turcji przez wiele krajów zachodnich jest uznawana za organizację terrorystyczną. Myślę, ze zrodlo moze sie mylic, a oni tak na prawde nie chcą dolaczyc do Kurdow ewentualnie SDF (z nazwy Demokratyczne Sily Syryjskie). Goscie na nagraniu to za pewne Arabowie, ale nie wiem jakiego odlamu Islamu.

Kat-men-Du

2019-08-24, 16:40
Super rekrutacja do woja u nas gimby były by zadowolone z takiego podporu.

TB303

2019-08-24, 16:43
katoga64 napisał/a:

Super rekrutacja do woja u nas gimby były by zadowolone z takiego podporu.


Albo ludzie, którzy wolą się rozwijać niż tracić czas na jakieś durne wojsko :kawa:

krathen

2019-08-24, 20:35
odmówili bo chcieli płynąć do niemczech po zasiłek

qrwamac

2019-08-25, 16:56
Ale czy poszli do tego woja czy nie?

lucilla

2019-08-27, 22:00
"odmówili bo chcieli płynąć do niemczech po zasiłek"
Albo odmówili, bo mają wywalone na cudze wojenki i nie chcą oddawać daremnie życia.