18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja nie chcę do wojska!

~Angel • 2019-08-23, 15:17
Może uda nam się jednak was przekonać.



wg źródła mężczyźni odmówili służby w syryjskiej armii

~Velture

2019-08-23, 15:18
Czyli za odmowę walki w imię pedofila dostaje się pedalski wpie**ol. Ależ to było pokojowe.

SarlCagan

2019-08-23, 15:50
Tak powinna wyglądać kara dla wszystkich gwałcicieli, morderców itp. Codziennie, po 6 godzin.

otomin

2019-08-23, 15:51
j***ne pie**olone władcy. I do czego ten pie**olony świat zmierza. Wojna to rozwiązanie? j***ne pragnienie władzy. Ziemia tak w dupe dostała że mała bania a my chcemy jeszcze wojny. Człowiek najgorsze scierwo na tej pięknej ziemi. Już jest za późno na ratowanie świata i potrzeba restu świata jak kiedys. PS. Historie lubią się powtarzać

Rozjebie

2019-08-23, 17:10
otomin napisał/a:

I do czego ten pie**olony świat zmierza. Wojna to rozwiązanie?



Świat do niczego nie "zmierza". Wojny były, są i będą - a wiesz czemu? Pragnienie władzy czy chęć zysku to jedno, ale są na świecie ludzie z rasy Saiyan - którzy po prostu kochają się napie**alać ;)

banerr

2019-08-23, 18:45
To wstęp do jakiegoś pedalskiego sado-maso?

dmnunited

2019-08-23, 19:39
Jak to było? Z niewolnika nie ma pracownika? Powiedz to syryjskim przełożonym

Mamciewdupie

2019-08-23, 19:45
U nas się idzie za to do pierdla. Ale biorąc pod uwagę, że nasze wojska w ewentualnej wojnie obronnej zostaną momentalnie rozniesione w pył to zwycięzca szybko uwolni osadzonych.

SZ...........GU

2019-08-23, 20:15
ale efekty dźwiękowe! Stereo surround :)

Kacu63

2019-08-23, 20:27
Lepiej sp***olić do europy i udawać kilkunastolatków

Ryszardowo

2019-08-23, 20:30
Mam mało ciekawe życie. Czy ktoś się orientuje czy w końcu poszli do tego wojska ?

Sniper6

2019-08-23, 21:01
miód na moje uszy :P

eLzar

2019-08-23, 21:28
Od momentu jak jestem na emigracji to przez tyle lat poznalem tych spoko i nie spoko typa z tej "religii", Przytocze sytuacje jaka zaszla kilka lat temu kiedy byl ten "BoOm" imigrantow ktorzy zapie**alali łódkami do europy czy nawet pielgrzymki do "europy" robili. Tak siedze z jednym typkiem jego zona przy kolacji (zaprosili mnie do siebie) no i pytam sie jego Khaz sluchaj to mnie ciagle zastanawia jak to jest jesli oni uciekaja ze swojego kraju gdzie jest wojna to uciekaja przed przeznaczeniem jakie dal allah i przed tym uciekaja to sa zdrajcami oraz psami .. Wtedy uslyszalem od niego, ze mam opuścić jego dom ;)
Tak to sie skonczylo choc prywatnie mi sporo mowil, ze sporo z ich wyznania pije oraz cpaja (sam cpal i pil). Dodatkowo w dni jak maja ten caly post ze mna wpie**alal kurczaki ;) o taka historia zwiazana z ich "religia"