18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja ci otworzę

~Sunday • 2019-04-24, 22:08
Jak nie umiesz :-P

Pomurnik666

2019-04-24, 22:11
bardziej mnie zastanawia ,dlaczego ten pies nosi gacie ^^

hellbwoi

2019-04-24, 22:18
@up, nie wszyscy lubia nago popie**alać po domu...

Fidda991

2019-04-24, 22:19
Są takie specjalne majtki dla psa , suki zakłada się je w trakcie trwania cieczki żeby pies np nie brudził podłogi

rocknroll

2019-04-24, 22:47
Up Założył mu właściciel, bo miał kompleksy przy pupilu xD

Fidda991

2019-04-24, 22:50
Może ;P ja pamiętam że też swojej suce takie zakładałem , raz na dodatek się w nie zesrała ;D

AdekCBR

2019-04-24, 22:57
Pomurnik666 napisał/a:

bardziej mnie zastanawia ,dlaczego ten pies nosi gacie ^^



Żeby nie kusiło.

St...........on

2019-04-25, 00:10
Pomurnik666 napisał/a:

bardziej mnie zastanawia ,dlaczego ten pies nosi gacie ^^



Bo ma cieczkę? i żeby nie brudziła podłogi?

~Velture

2019-04-25, 08:14
Pomurnik666 napisał/a:

bardziej mnie zastanawia ,dlaczego ten pies nosi gacie ^^





Fidda991 napisał/a:

Są takie specjalne majtki dla psa , suki zakłada się je w trakcie trwania cieczki żeby pies np nie brudził podłogi





Fidda991 napisał/a:

Może ;P ja pamiętam że też swojej suce takie zakładałem , raz na dodatek się w nie zesrała ;D





alexandrus napisał/a:

Bo ma cieczkę? i żeby nie brudziła podłogi?



No i nie zapominajcie, że chodzi również aby jakiś przypadkowy amant nie zapłodnił.

poligon6

2019-04-25, 08:18
Pomurnik666 napisał/a:

bardziej mnie zastanawia ,dlaczego ten pies nosi gacie ^^



Mnie wogóle zastanawia jak ktoś trzyma psa w domu.

Nie wiem czy wiecie ale ludzie na wsi nie wpuszczają do domu zwierzat? Robia to tylko miejskie cwoki, będące w wiekszości potomkami parobków, fornali. Gospodarz użyczał im kąt w oborze i spali razem z krową czy świniami. Potem przyszła komuna, oderwała parobków od swińskiego koryta w którym pożywiali sie razem z trzodą i przeniosła do miasta. Stad to przyzwyczajenie miastowych do trzymania zwierząt w domu. Świni nie weźmie bo za bardzo smierdzi, ale psa czy kota jak najbardziej.

Na zachodzie było podobnie, emigrowała do miast biedota, mieszkająca w jednej izbie ze zwierzetami. Nie mogli sie wsióry z nimi roztać po przeprowadzce.

IOI

2019-04-25, 08:20
@poligon6
ty jestes taki glupi z natury czy ktos cie szkolil?

Cryo

2019-04-25, 09:27
IOI,
Nowy w internecie? Przecież widać, że specjalnie się wysila, żeby ktoś go zauważył. Później wali sobie konia do komentarzy, które go obrażają.

poligon6

2019-04-25, 10:17
Cryo napisał/a:

Nowy w internecie? Przecież widać, że specjalnie się wysila, żeby ktoś go zauważył. Później wali sobie konia do komentarzy, które go obrażają.



Nie wale tylko kupuje swińskie płody w rzeźni i w nie pakuję, pod takie wpisy. Najpierw jednak podgrzewam je w mikrofali to 36,6 C

A moze mam wyj***ne na ludzi którzy robia sobie w domu chlew. Zamiast kupowac psu gacie bo leje mu sie z dupy krew, to moze nie trzymac pchlarza w domu? No ale jak ktoś zaledwie dwa pokolenia temy wyniósł sie z chlewa, to ma sentyment.

Usztafik

2019-04-25, 13:11
@UP
Wyr*chał Ciebie pies za młodu i nie możesz tego odżałować, ot cała historia.

poligon6

2019-04-25, 13:15
usztafe napisał/a:

Wyr*chał Ciebie pies za młodu i nie możesz tego odżałować, ot cała historia.



No popatrz, potomkowie fornali i plebsu wiejskiego opanowali pisownie zwrotów grzecznosciowych, jestem pod wrażeniem. Jeszcze jak zrozumiecie że miejsce pchlarza jest w kojcu/budzie to przestaniecie moze być mentalnym buractwem.