18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ja ci otworzę

~Sunday • 2019-04-24, 22:08
Jak nie umiesz :-P

Usztafik

2019-04-25, 13:40
@UP
Nie mam psa i nie zamierzam, dla mnie śmierdzą. Męczy mnie jak i większość tutaj, twoje pie**olenie po raz enty o tym samym. Ni to nic odkrywczego ni to nic wnoszącego do tematu. Chyba, że przejmujesz rolę nadwornego błazna tej strony, co jestem w stanie zrozumieć. Każda strona musi mieć takiego.

poligon6

2019-04-25, 13:44
usztafe napisał/a:

Nie mam psa i nie zamierzam, dla mnie śmierdzą. Męczy mnie jak i większość tutaj, twoje pie**olenie po raz enty o tym samym. Ni to nic odkrywczego ni to nic wnoszącego do tematu. Chyba, że przejmujesz rolę nadwornego błazna tej strony, co jestem w stanie zrozumieć. Każda strona musi mieć takiego.



Wszystko ładnie i pieknie tylko jebie mnie Twoja opinia.

poduszka

2019-04-25, 15:19
Pomurnik666 napisał/a:

bardziej mnie zastanawia ,dlaczego ten pies nosi gacie ^^



Zeby nie kusił właściciela

nemalypy

2019-04-25, 17:34
Pomurnik666 napisał/a:

bardziej mnie zastanawia ,dlaczego ten pies nosi gacie ^^



czerwone morze

Jager669766472

2019-04-25, 21:40
Pomurnik666 napisał/a:

bardziej mnie zastanawia ,dlaczego ten pies nosi gacie ^^



bo to jest suka a nie pies, a gacie nosi dlatego że ma cieczkę i brudzi krwią która jej kapie

Szczypek91

2019-04-26, 14:06
poligon6 napisał/a:

Mnie wogóle zastanawia jak ktoś trzyma psa w domu.
Nie wiem czy wiecie ale ludzie na wsi nie wpuszczają do domu zwierzat? Robia to tylko miejskie cwoki, będące w wiekszości potomkami parobków, fornali. Gospodarz użyczał im kąt w oborze i spali razem z krową czy świniami. Potem przyszła komuna, oderwała parobków od swińskiego koryta w którym pożywiali sie razem z trzodą i przeniosła do miasta. Stad to przyzwyczajenie miastowych do trzymania zwierząt w domu. Świni nie weźmie bo za bardzo smierdzi, ale psa czy kota jak najbardziej.
Na zachodzie było podobnie, emigrowała do miast biedota, mieszkająca w jednej izbie ze zwierzetami. Nie mogli sie wsióry z nimi roztać po przeprowadzce.



Szlachcic się k***a odezwał

:lol:

Nie wiem skąd masz takie info, ale psy towarzyszyły ludziom od zamierzchłych czasów. Nie tylko na obejściu, ale i w domu. Symbolem wysokiego statusu społecznego było gdy komuś kręcił się kiedyś po chacie pies jakiejś wyjątkowo rzadkiej czy drogiej rasy. Na dworze królewskim psy nie towarzyszyły władcom tylko podczas uczty, ale też właziły im do komnat jeżeli chciały. Sam jesteś biedak i to umysłowy


:-P

poligon6

2019-04-26, 14:23
Szczypek91 napisał/a:

Nie wiem skąd masz takie info, ale psy towarzyszyły ludziom od zamierzchłych czasów. Nie tylko na obejściu, ale i w domu. Symbolem wysokiego statusu społecznego było gdy komuś kręcił się kiedyś po chacie pies jakiejś wyjątkowo rzadkiej czy drogiej rasy. Na dworze królewskim psy nie towarzyszyły władcom tylko podczas uczty, ale też właziły im do komnat jeżeli chciały. Sam jesteś biedak i to umysłowy



Psy uczestniczyły w ucztach, stąd powiedzenie "pies ci morde lizał", jak ktoś pijany osunął sie pod stół i pies zlizywał mu resztki jedzenia z ust. Potem uznano to za niestosowne. Szlachta trzymała pełno psów, ale w obejsciu, anie w domu. Jak kogoś chciano upokorzyć to wieszano go razem z psami, stąd powiedzenie "wieszać na kims psy". Oczywiscie jak szlachta przenosiła sie stopniowo do miast to zabierała ze soba psy, co nie zmienia faktu że jest to wieśniactwo. Ale nawet wtedy jak piszesz, był to przejaw bogactwa czyli obecnego szpanu. Za to nikt sie nie spufalał z psami tak jak teraz.

marcinl81

2019-04-26, 17:07
Fidda991 napisał/a:

Są takie specjalne majtki dla psa , suki zakłada się je w trakcie trwania cieczki żeby pies np nie brudził podłogi



nie pies a suka

Sigonek

2019-04-26, 19:00
Pomurnik666 napisał/a:

bardziej mnie zastanawia ,dlaczego ten pies nosi gacie ^^



Może to suka i ma cieczkę a to jest rodzaj psiej antygwałtki.