18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja chcę z moim mężem!

krzyks • 2017-11-11, 22:42
Siadaj k***o!



spoiler

kokos_123

2017-11-12, 12:53
normalnie prawie jak scena z pociągiem z life is beautiful 1997. :kawa:

SaveTheTrees

2017-11-12, 13:29
Abraxus,
(Pewnie troll, ale ch*j tam)
Nie, idioto. Legalny marsz dla uczczenia święta narodowego, na którym nie odpie**alają się pogrzane akcje to nie musi być faszyzm. Za to te ,,antify" pokazały piękny przykład faszyzmu ze swojej strony - ,,Ktoś śmiał zamanifestować pogląd nie do końca zgodny z naszym?! Nie ma prawa! Zatrzymać marsz!"

sezamkowyRozpierdol

2017-11-12, 13:48
SaveTheTrees napisał/a:

Legalny marsz dla uczczenia święta narodowego, na którym nie odpie**alają się pogrzane akcje to nie musi być faszyzm.



Za 6 lat (stawiam na 2 kadencje lewicowych socjalistów z pisu) jak Polakeny przy urnach zamienią pobożnych socjalistów z PiSu na niepobożnych socjalistów z PO/N. znów się zaczną huczne imprezy i rozróby :amused:
Póki co narodowcy są potulni i mili, bo są lewakami i popierają lewicowych pobożnych socjalistów z PiSu, szajka z ruchu narodowego ma gospodarcze socjalistyczne odchyły - czyli lewicowe :-P

thcthc

2017-11-12, 15:05
no i pieknie, jazda z lewackim scierwem

SirMajkel

2017-11-12, 15:30
śmiać mi się chce jak skrajne lewaki i prawicowcy się ścinają a tak naprawdę obydwie te grupy to jest śmieć, który trzeba wyrzucić.

zulugula

2017-11-12, 16:16
Nie "siadaj k***o!", tylko "siadaj Kulson" miał powiedzieć podczas wczorajszego Marszu Niepodległości jeden z funkcjonariuszy policji - poinformowano na oficjalnym profilu policji na Twitterze. „Zamiast wsłuchać się, niektórzy słyszą to, co chcą usłyszeć”


krzyks

2017-11-12, 17:19
zulugula napisał/a:

Nie "siadaj k***o!", tylko "siadaj Kulson" miał powiedzieć podczas wczorajszego Marszu Niepodległości jeden z funkcjonariuszy policji - poinformowano na oficjalnym profilu policji na Twitterze. „Zamiast wsłuchać się, niektórzy słyszą to, co chcą usłyszeć”



Całego zamieszania narobił Zbigniew Hołdys, który zamieścił ten film na FB i na twitterze
Muzyk bez słuchu :homer:

BrianGriffin

2017-11-12, 17:35
Profesjonalnie wytłumaczył polaczkowi pozycję na świecie.
Dla Policji zawsze piwo za gnębienie plebsu. Żebyście wiedzieli gdzie wasze miejsce :kawa:

bleblebator1

2017-11-12, 18:19
Abraxus napisał/a:


Ja też nienawidzę faszystow a bolszewików nienawidzę tak samo więc to że Ktoś nienawidzi faszystów nie oznacza że propaguje komunizm.
Więc twoim zdaniem faszyści są ok bo zabili mniej ludzi niż bolszewicy?



Jednych i drugich tak samo nie cierpię. Tym niemniej dzisiejsze hivy z antify są bardziej faszystowskie niż sami faszyści, a się wybielają

zeus6

2017-11-12, 18:33
Kulson mać niesamowite!

Wiewór

2017-11-12, 19:00
SaveTheTrees napisał/a:

Abraxus,
(Pewnie troll, ale ch*j tam)
Nie, idioto. Legalny marsz dla uczczenia święta narodowego, na którym nie odpie**alają się pogrzane akcje to nie musi być faszyzm. Za to te ,,antify" pokazały piękny przykład faszyzmu ze swojej strony - ,,Ktoś śmiał zamanifestować pogląd nie do końca zgodny z naszym?! Nie ma prawa! Zatrzymać marsz!"


Jak się nie odpie**alają? Chyba, że oglądaliśmy inne marsze?
Już samo hasło marszu to jest k***a kpina "my chcemy boga". Żenada. Ja go np. nie chce bo nie wierzę w baśnie.
A rasistowskie okrzyki i transparenty? to nie jest pogrzana akcja?
Ludzie, którzy zaprotestowali przeciwko naziolom zostali zatrzymani przez policję. Za protesty aresztuje się jeszcze tylko w takich enklawach wolności jak Białoruś i Rosja. Dołączyliśmy do nich w standardach demokracji.
Także marsz jak zwykle był żałosny.

I jeszcze policjant co krzyczy do baby siadaj k***a. Policjanci dostali po 200 zł podwyżki od Mariusza i za to są gotowi zaj***ć człowieka.
Śmiecie bez honoru.

elfis

2017-11-12, 19:16
lewicowe rozpie**ole,tebeesy, abraksusy, inne ciotki piszą,
więc
też coś napiszę
naprawdę prostackiego bo wtedy rozumieją,

j***ć lewackie trolle

Wiewór

2017-11-12, 19:46
Człowieku ja nienawidzę socjalo lewusów z PIS. Więc jak mam być lewakiem?
Ty jesteś k***a lewakiem bo kochasz pisidzielców.

SamaPrawda

2017-11-12, 20:24
Tak jak pisałem wcześniej tylko post został usunięty. Zostało powiedziane "siadaj Kulson"a nie "siadaj k***o" raczej to słychać a ta nagonka na proniemieckich stronach nie mieli do czego się przyczepić jedynie nazywali patriotów faszystami [chyba stalin coś mówił aby nazywać patriotów faszystami] a teraz zrobili sobie newsa opartego na kłamstwie. A inne strony jak i ta powielają to gówno.

krzyks

2017-11-12, 20:25
Abraxus napisał/a:

Człowieku ja nienawidzę socjalo lewusów z PIS. Więc jak mam być lewakiem?
Ty jesteś k***a lewakiem bo kochasz pisidzielców.



Lewactwo ma różne oblicza. :kawa: