18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja chcę z moim mężem!

krzyks • 2017-11-11, 22:42
Siadaj k***o!



spoiler

sezamkowyRozpierdol

2017-11-12, 09:49
Polaki Robaki się cieszą, bo zamienili się z drugimi Polakami Robakami miejscami, macie jeszcze 6 lat (2 kadencje pisu) potem polaczki znowu wybierzecie PO albo N. i Policja będzie pałować narodowców przez kolejne 8 lat :amused:


os...........wo

2017-11-12, 10:12
up Wszędzie cię pełno i mniej więcej to samo. Czyżby czas na kolejny ban ?

UBcjaPOLSKA

2017-11-12, 10:13
A nie przestrzega Policja prawa? Owszem, zachowanie karygodne, ale pomyśl, szarpiesz się z taką, powiedzmy przez godzinę, bo na wózek z trzecią klasą, żeby przewieźć tą Panią trzeba czekać, ona Cię wyzywa, szarpie, kopie, wyzywa od najgorszych, do tego głównym jej celem przyjścia na tą ichnią manifestację jak co roku była agresja, blokowanie i wyzywanie "faszystów", walka z nazizmem, tym w co ją najelpiej natura wyposażyła - upierdliwość, bo jak wiadomo, bez bolca dostaje pie**olca... A Policja, żeby własnie dbać o ład i porządek no sorry, zamyka takie elementy, jak narodowcy przychodzą na parady pedałów też ich zatrzymuje... Od tego jest prewencja.

-_..........._-

2017-11-12, 10:48
Przecież ten baner jest faszystowski. A swoją drogą, coś chciałbym wyjaśnić.

Cytat przypisywany Mahatmie Gandhiemu: "Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz". Jeśli podejść do tego od drugiej strony, to...

Aby zradykalizować i rozwinąć jakiegoś raka (nie tylko społecznego), należy najpierw go ignorować, potem się z niego śmiać, potem z nim walczyć, a potem rak wygra.

Jedyny sposób na deradykalizację dowolnego środowiska to jego integracja i edukowanie. Wszyscy ludzie z obu stron barykady mają jakieś zalety, wyznają jakieś wartości, które warto podkreślać i budować na ich podstawie dialog.

Na przykład (pomijając rzewną muzyczkę i bezsensowny, radykalizujący tytuł na YouTube):



Nienawiść jest jak zardzewiała brzytwa. Im bardziej ostrzysz, tym bardziej prawdopodobne, że sam się pochlastasz. Niestety największymi radykałami są dziś w Polsce środowiska, które występują pod szyldem walki z radykalizmem -- właśnie.

sezamkowyRozpierdol

2017-11-12, 11:06
osztyk***o napisał/a:

up Wszędzie cię pełno i mniej więcej to samo. Czyżby czas na kolejny ban ?



Nie można się już pośmiać z lewaków, socjalistycznych narodowców kryptogejów udających prawicę? :amused:
Myślałem, że masakrowanie lewaków jest tutaj bardzo popularne a wręcz pożądane :amused:

-_..........._-

2017-11-12, 11:18
Romek, skończ dunderować i przypomnij sobie, że masz mózg jak ćwierć, który trochę rozleniwiłeś, brylując wśród średniaków.

run_run

2017-11-12, 11:34
A na moje gość wcale nie mówi tam k***o. Mówi cos w stylu wsiadaj kulson, kulsan. To ten typ chyba który drzwi otwiera z tylu i zaraz potem wsiada tam drugi policjant. Nie sugerujcie sie tym co jest w tytule. Włącznie głośno głośniki i słuchajcie wyraźnie. Wydaje mi sie ze to ksywa tego co wsiada.

Wiewór

2017-11-12, 11:36
Niestety się wszystko w Polsce popie**oliło dawniej prawidłowo policja pałowaała narodowców i onr a teraz się napie**ala ludzi którzy protestują przeciwko faszyzmowi.
Poziom zdebilnienia Polaków po prostu galopuje. Polaczki już nie pamiętają jak ich faszyści przez komin przypuszczali i chcą faszyzmu u siebie.
No ale przecież nie możemy wymagać od idiotów głosujących na lewaków pisowskich i krzyczących precz z komuną myślenia...

bleblebator1

2017-11-12, 11:43
Abraxus napisał/a:

Niestety się wszystko w Polsce popie**oliło dawniej prawidłowo policja pałowaała narodowców i onr a teraz się napie**ala ludzi którzy protestują przeciwko faszyzmowi.
Poziom zdebilnienia Polaków po prostu galopuje. Polaczki już nie pamiętają jak ich faszyści przez komin przypuszczali i chcą faszyzmu u siebie.
No ale przecież nie możemy wymagać od idiotów głosujących na lewaków pisowskich i krzyczących precz z komuną myślenia...


Ci co protestują przeciw faszyzmowi mają sami na sumieniu propagowanie komunizmu. Jak zestawisz nazizm i komunizm w tabeli, to okazuje się że w mordowaniu ludzi faszyści byli tylko uczniakami. Stalin samych tylko zagłodzonych ukraińców ma coś dwadzieścia milionów na sumieniu, a reszta zamordowanych przez komunistów?

Crapshit

2017-11-12, 11:46
Te kiepy spod znaku ONR i innych przybudówek tego samego dna społecznego winny zostać zdelegalizowane, a ich sympatycy wysłani do robót na cele społeczne.

Kickbokser

2017-11-12, 12:01
Byłem wczoraj z partnerką i znajomymi na marszu - super sprawa. Fakt sporo naj***nych sebixów krzyczących hasła typu j***ć tvn i ONRów, ale przeważająca część to normalni ludzie młodzi, starzy, rodziny, harcerze, ludzie machający flagami Polski z okien i zero świń z sejmu. Fajna, budująca przygoda, a więc parafrazując - psy niech szczekają, a karawana będzie jechała dalej.

komin321

2017-11-12, 12:08
ale co to znaczy antyfaszystowskie? myslalem ze to cos dobrego jak jestanty faszystowskie.... ??

sezamkowyRozpierdol

2017-11-12, 12:19
robson54321 napisał/a:

a więc parafrazując - psy niech szczekają, a karawana będzie jechała dalej.



Tylko niech się za bardzo nie rozpędzi bo się wypie**oli :amused:

t1ger_delta

2017-11-12, 12:43
Swastyki. Promują nazizm. Faszysty!

Wiewór

2017-11-12, 12:44
bleblebator1 napisał/a:


Ci co protestują przeciw faszyzmowi mają sami na sumieniu propagowanie komunizmu. Jak zestawisz nazizm i komunizm w tabeli, to okazuje się że w mordowaniu ludzi faszyści byli tylko uczniakami. Stalin samych tylko zagłodzonych ukraińców ma coś dwadzieścia milionów na sumieniu, a reszta zamordowanych przez komunistów?


Ja też nienawidzę faszystow a bolszewików nienawidzę tak samo więc to że Ktoś nienawidzi faszystów nie oznacza że propaguje komunizm.
Więc twoim zdaniem faszyści są ok bo zabili mniej ludzi niż bolszewicy?