18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Izrael

Czesiek181 • 2012-04-08, 20:15
Kilka niewygodnych faktów na temat Izraela

MorbidGod

2012-04-08, 20:29
Najbardziej niewygodnym faktem na temat Izraela jest to, że zamieszkują go Żydzi. :)

kokofon

2012-04-08, 20:31
Od ponad 40 lat jest wiadomoe ze izrale posiada niedozwolona bron biologiczna + bron nuklearna ... przez calty ten okres zaden inspektor onz nie postawil nogi w tym panstwie, pewnie dlatego ze cale onz jest w kieszeni zydkow ... a NWO jest teoria spiskowa ... :D

Mr.Drwalu

2012-04-08, 20:31
Gówno! gówno!
Zero faktów!
Jak dodajesz taki pojedynczy mini-serial to chociaż wykaż się umiejętnością w doszukiwaniu prawdy :kawa:
3/4 tych tekstów tutaj ukazanych nie ma żadnego pokrycia z rzeczywistością tylko z pieprzeniem medialnym.
Jeśli chcesz coś przekazać "nam" aby otworzyć "nasze" umysły na dzień dzisiejszy to tym filmikiem
Mnie tylko k***a zraziłeś. Czysta propagandowa sterta pierdół.
Izrael jest, był i będzie Panem tego świata :amused:
"Łatwiej poznać dziesięć krajów niż jedną kobietę"
Na sadistic-u jest tyle konkretnego materiały nt: "teorii" spiskowych gdzie masz pokrycie w źródłach
u samego epicentrum (czyt: wynalazców ówczesnych i starych pomysłów :kawa: )
Piękne żydowskie przysłowie:
Pan Bóg dał człowiekowi dwoje uszu i jedne usta – żeby dużo słyszał i mało mówił
Następnym razem za nim wrzucisz tutaj taki slajdowy dokument to się zastanów czy dobrze robisz.




LICH0

2012-04-08, 20:39
co tu dużo pisać.....


darecki328

2012-04-08, 20:41
k***a , powoli bardziej zaczynam lubić muzułmanów... ch*j że obcinają sobie jajka , noszą brody i polewają kobiety kwasem , przynajmniej nie są takimi j***nymi oszustami i złodzejami jak żydy

cveljan

2012-04-08, 20:44
Słuchaj Ahmed (czesiek181) :"Kilka niewygodnych faktów na temat Izraelu", jak taki z ciebie szpenio i rozkminiacz to naucz się polskiego bo powinno być "izraela"-
-Musisz znać swojego wroga. Inaczej za parę lat przeczytasz "rzeczpospolita pulska"

Abraham

ĸuń

2012-04-08, 20:44
angel napisał/a:

Libertinus,

w każdym temacie żydkami będziesz dawał ten obrazek?
Jak nie małpa to żydki :facepalm:
Takie rzeczy śmieszą raz a potem robią się nudne i oklepane.



No niestety...

Xenomorph08

2012-04-08, 21:16
"Izrael jest jedynym państwem na ziemii które zalegalizowało zabójstwa?"


chlop

2012-04-08, 22:30
Mr.Drwalu widzę ze kolega z gwizdy Dawida albo z łodzi jak ci się podoba Izrael to wypad będziesz mógł postrzelać do arabów a nie knuć swoje syjońskie spekulacje........

Mr.Drwalu

2012-04-08, 23:39
chlop napisał/a:

Mr.Drwalu widzę ze kolega z gwizdy Dawida albo z łodzi jak ci się podoba Izrael to wypad będziesz mógł postrzelać do arabów a nie knuć swoje syjońskie spekulacje........



Patriotyczny kolego z tego co napisałeś to masz przej***ne
z czytaniem ze zrozumieniem Mojego postu :kawa:
Nie wypowiadaj się na temat o którym nie masz zielonego pojęcia.

Prokurator

2012-04-09, 00:50
a ja popieram konflikty islamów z żydami, wybijają się nawzajem. Z każdą śmiercią araba i żyda świat staje się zdrowszy. Pytanie tylko jak jeszcze skłócić murzyna z cyganem...

Black Snake

2012-04-09, 00:54
O co chodzi z ta legalizacja zabójstw? o.O

J...........a.

2012-04-09, 01:12

Bard_Zerald

2012-04-09, 01:16
Śmieszna sprawa, biorąc pod uwagę to jak strasznie Żydzi robią z siebie biedactwa poszkodowane przez Imperium zła, jakim były Niemcy. Jak nie patrzec to Izrael nie jest lepszy. Ba, nawet momentami jest bardziej zezwierzęcony niż III Rzesza, tylko skupia się na jednym kraju a nie chce podbic całego kontynentu.

Żydzi mnie osobiście walą, niech sobie robią co chcą. Tak jak zwykli pracownicy Niemcy za III Rzeszy. Za to wszystkich tych polityków, żołnierzy, Amerykanów którzy ich wspomagają i gości którzy przyczyniają się do tego koszmaru powinno się jakoś bardzo powoli i bardzo boleśnie zabijac, żeby się to skończyło.

Niby żyjemy k***a w takim rozwiniętym, nowoczesnym świecie, gdzie ludzie są mądrzejsi na tyle żeby się nie zabijac masowo nawzajem, a tutaj taka liberalna Ameryka wspiera sobie Izrael żeby bawił się w małe Imperium zła. Myślę że to powinno obejrzec jak najwięcej ludzi, żeby zobaczyli, gdzie teraz tkwi większośc zła na tym świecie