18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Izrael

Czesiek181 • 2012-04-08, 20:15
Kilka niewygodnych faktów na temat Izraela

.:...........:.

2012-04-09, 11:56
Splitterek, tak to doktor Mengele zrobił. ;-)

adiemus36

2012-04-09, 12:11
Tak, to mengele. Swoją drogą, jakiś biskup pomagał nazistom do argentyny wyjeżdzać - chyba też nie lubił żydów.

pico1331

2012-04-09, 12:41
Czesiek181 jesteś z TVN ?? Bo ciśniesz kit jak w TVN

Butter

2012-04-09, 13:38
Conscribо jesteś mistrzem ciętej riposty XD

Tak przy okazji, polecam ciekawy film:

c24rny

2012-04-09, 15:46
Deklaracja Niepodległości Izraela mówi między innymi[27]:

„ (...) Państwo Izrael otwarte będzie dla żydowskiej imigracji z Diaspory i będzie wspierać rozwój kraju dla pożytku wszystkich jego mieszkańców. Zbudowane będzie na podstawach wolności, sprawiedliwości i pokoju – tak jak je widzieli prorocy Izraela. Państwo żydowskie zapewni wszystkim swoim mieszkańcom równość społeczną i polityczne prawa niezależnie od wyznania, rasy i płci. Gwarantować będzie wolność wyznania, sumienia, słowa, edukacji i kultury. Chronić będzie miejsca święte wszystkich religii (...) Wyciągamy przyjazną dłoń do wszystkich sąsiadujących z nami państw i ich narodów oferując pokój i zgodne sąsiedztwo. Zwracamy się z wezwaniem do ustanowienia więzów współpracy z niezależnym narodem żydowskim zamieszkałym na swojej ziemi. Państwo Izrael gotowe jest wziąć udział we wspólnym wysiłku rozwoju całego Bliskiego Wschodu (...)


szakaraka

2012-04-09, 17:24
Osoba, która stworzyła taki badziewny film, na pewno od ręki znalazła by pracę w Gazecie Wyborczej. Tam lubią pisać takie gówna, nieważne czy są faktem czy słyszało się o nich na rynku podczas kupowania jajek ;) . Byle było głośno, przerażająco i byle nagonkę na żydów zrobić. Gratuluję głupoty każdemu, kto po obejrzeniu filmu uwierzył w bajkę ;)

Chapam_dzide_Allahowi

2012-04-09, 17:48
ten pokaz slajdow to w 80% kicz ... izrael sam nie stworzyl panstwa tylko brytyjczycy stowrzyli izrael ..
1. peace wall znajduje sie rowniez w irlandii polnocnej .. belfascie
2. izrael jest w trakcie wojny wiec jak wiadomo zabijanie przeciwnika jest dozwolone (polacy tez zaibjaja w afghanie)
3. Palestynczycy dokonuja aktow terroru na terytorium izraela jak rowniez ostrzelaja osiedla rakietami ... wiec nie sa tacy swieci ...
4. ludnosc izraela stanowia w 40% arabowie ...
5. historia palestyny siega dalej niz XX wiek i jak wiadomo obydwie nacje maja prawo do zamieszania tych ziem...
6. nie chce odnosic sie do kazdego slajdu z osobna ale jak nadmienilem wczesniej wiekszosc tego do klamstwa

wexors

2012-04-10, 00:44
Mr.Drwalu napisał/a:

Gówno! gówno!
Zero faktów!
Jak dodajesz taki pojedynczy mini-serial to chociaż wykaż się umiejętnością w doszukiwaniu prawdy :kawa:
3/4 tych tekstów tutaj ukazanych nie ma żadnego pokrycia z rzeczywistością tylko z pieprzeniem medialnym.




a ja z nudów odpaliłem google i sobie sprawdzałem slajd po slajdzie i niestety większość rzeczy znalazłem bez problemu i podawane przez nawet wiarygodne źródła. więc zanim zaczniesz kogoś j***ć za niesprawdzanie to sam poczytaj.

morał jest taki że wychodzi na to że Hitler chciał dobrze a te j***ne USA wszystko spieprzyło. A swiat byłby lepszy bez żydów i cyganów