18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

IZBA WYTRZEŹWIEŃ-nasz wrocławski hilton

si...........nt • 2011-04-11, 02:22
Izba wytrzeźwień jak sama nazwa wskazuje to miejsce, w którym się trzeźwieje. No dobra,wszyscy wiemy,że trzeźwienie nie należy do najprzyjemniejszych z chwil w życiu, ale na izbie jest to naprawdę przykre. W tym miejscu należy wymienić kilka podstawowych prawd na temat tej oto instytucji zwanej przez mniej lub bardziej stałych bywalców „Najdroższym Hotelem w Polsce”.
Koszt noclegu w tym slamsie kosztuje 250 zł. Jakie wygody są wliczone w cenę pobytu? Twarde jak kamień łóżko, obok którego w odstępie ok. 50cm jest kolejne i jeszcze 5 pozostałych.W zestawie cienki jak papier szary koc(aby organizm przypadkiem się nie przegrzał), stylowe kraty w oknach i oczywiście toaleta w pokoju, jakże rodzinnym. O toalecie należy wspomnieć, że jest to świetny początek do zachęcenia gości do zajęć jogi, ponieważ nie wygląda ona tak jak tradycyjna, nudna bardacha, acz jest to dziura w podłodze o wymiarach przypominających brodzik kąpielowy z dwoma „wysepkami” na stopy, ponieważ buty zostawia się pod jakże bacznym okiem obsługi.
A oko zapewniam jest baczne aż do bólu. Naszego bólu. Kiedy oddaje się do depozytu portfel, można zapomnieć o jego zawartości w postaci banknotów. Oddając telefon, trzeba liczyć się z tym, że na drugi dzień zostanie wam wmówione mili Państwo, że przyszliście tam bez niego… no i rzecz jasna złotych łańcuszków, pierścionków etc. Jednym słowem przyszliście nago. A raczej przyjechaliście, bo taksówka jest wliczona w koszt pobytu. Niebieska z białym wzorkiem lub jeśli macie farta biała z pomarańczowym paskiem oraz wstawkami koloru czarnego. O! Prawdziwy rarytas(to chyba tylko dla VIP-ów)- srebrna. Najnowsza zabawka tych co awansowali z niebieskich.
W cenę noclegu wliczona jest również nauka cierpliwości(szlag, znowu dla jogistów!). Specjalne kursy dla kobiet w okresie menstruacji. Otóż wiadomo, że…tu sobie pozwolę użyć metafory, TOALETA nie posiada drzwi, a rzeczy są pilnie strzeżone przez panie lub panów. Kobiety, które sobie wkładają tudzież zakładają podczas „tych dni” tampony, podpaski tudzież inne bajery, które jakoś teraz nie przychodzą mi do głowy, aby uzyskać dostęp do tychże, muszą pukać, stukać i krzyczeć(zajęcia wokalne) aż leniwym krokiem po ok. pół godziny ktoś przyjdzie i powie do pancernych drzwi dorodne- NO ZARAAAZ…
I czekasz. Jeśli brakuje ci cierpliwości, nawet nie masz na czym się powiesić, bo sznurówki są w butach, a buty wiadomo gdzie. Czerpiesz więc naukę.
Kiedy marzy Ci się filiżanka ciepłej Lavazzy, możesz zapomnieć. To dla mięczaków. Tam ugoszczą cię plastikowym kubkiem z czymś co nazywają kawą, wygląda jak herbata a smakuje jak plwociny podczas solidnego kaszlu.
Oczywiście nasz cudowny hotel dba o to byś tam wrócił, tyle że na zielonym bileciku zamiast „Zapraszamy ponownie” masz napisane „Wezwanie do zapłaty, bo jeśli nie zapłacisz nie odzyskasz telefonu” rzecz jasna o ile nie był wartościowy, no i nie jest to napisane dosłownie.
Zapomniałam o wielofunkcyjnym podjeździe dla niepełnosprawnych. Kiedy jesteś zbyt leniwy żeby wejść schodami lub nie jesteś w stanie z nich skorzystać czy po prostu chcesz podroczyć się chwilę z pracownikami, wturlają cię na pięknym skórzanym fotelu przypominającym z początku wózek inwalidzki.
Potem czeka cię rozmowa z lekarzem. Siadasz na miękkim zielonym fotelu naprzeciw jego biurka. Trudno w nim nie zasnąć. Jest naprawdę wygodny. A kiedy tracisz świadomość-resztę znasz.
Ja po wizycie w tamtejszym przybytku poszłam na odwyk. Nieważne, że nie jestem alkoholiczką.


Katarzyna Rudnicka

GnS

2011-04-11, 02:35
sisteragent napisał/a:

(...) czarnymi wstawkami koloru czarnego. (...)


wtf ? alkohol dalej trzyma ? :-P


masz piwko na zachętę ... ale zmień "avatar" (osoba i ubiór niech zostanie, ale żeby było w lepszej jakości - zdjęcie) :mrgreen:

si...........nt

2011-04-11, 02:44
Hahaha, dzięki Stary, nie zwróciłam uwagi :)

Rh...........ox

2011-04-11, 09:17
sisteragent napisał/a:

O toalecie należy wspomnieć, że jest to świetny początek do zachęcenia gości do zajęć jogi, ponieważ nie wygląda ona tak jak tradycyjna, nudna bardacha, acz jest to dziura w podłodze o wymiarach przypominających brodzik kąpielowy z dwoma „wysepkami” na stopy, ponieważ buty zostawia się pod jakże bacznym okiem obsługi.



Mimo braku komfortu jest to bardzo higieniczne rozwiązanie ;-)

Saia

2011-04-11, 11:26
Rozwiązanie jest jedno. Nie spijać się publicznie w trupa.

Satrahuart

2011-04-12, 01:20
byłem tam 2 tygodnie temu. Gdy poprosiłem o szklankę wody, dostałem pałą przez plecy i spieli mnie w pasy tak mocno że ręce mi przez pół dnia nie działały. Typ co obok mnie leżał w pasach (okazał sie być moim sąsiadem : P ) rozwiązał się, to przyszedł sanitariusz z kolegą dużych gabarytów. Jeden trzymał otwarte oczy tego ziomka a sanitariusz wsypał mu szklaneczkę soli prosto w oczy.

si...........nt

2011-04-12, 12:21
Satrahuart, a potem przyleciał batman i Was wszystkich uratował? Czy jego też w pasy dali? I może jeszcze zawołali mu kobietę kot, żeby pomęczyła jego klejnoty?

Nie przeginasz?

Ale dla pewności spytam. W jakim mieście?

Satrahuart

2011-04-12, 12:51
Wrocław ulica Sokolnicza. Nie chcesz to nie wierz. IW jest miejscem gdzie można się przekonać jak w prosty sposób stracić godność. Pozdrawiam tego cwe*a z wąsem ...

RastaSoldat

2011-04-12, 14:10
Nie widzę innego miejsca na to jak klop :D
Btw cieszcie się, że łóżka macie, nie w każdej izbie są...

pakicito

2011-04-12, 23:00
jakie k***a pokolenie pisarzy do h*ja pana

si...........nt

2011-04-13, 13:10
pakicito, coś Ci przeszkadza? No to goń się.

shadyville

2011-04-13, 15:04
A ile garów się musiało uzbierać w kuchni przez taką "nockę".....

Dannyk

2011-04-13, 15:44
całe szczęście, że telefon się odzyskał ;-)

Patriot91

2011-04-13, 16:22
Pierwsza myśl gdy budzisz się na ostrym kacu , przypięty pasami do łóżka w pokoju wyłożonym białymi kafelkami..... O k***A !!!!!!!!!!!!!!! Nerkę mi wycieli sk***ysyny!!!!!!

kucopony

2011-04-13, 16:24
w Szczecinie Kibel jest na korytarzu trzeba pukać żeby się odlać i ten tekst"chwila"czeka się tak jak napisałaś z 30 minut zanim ktoś przyjdzie i otworZy ja trafiłem na izbę bo pokazałem dupe palantowi który mi kazał wyjąć wszystko z kieszeni :D automatycznie dostałem z pół buteleczki gazu na papę tak się krztusiłem że zarzygałem im cały radiowóz (ten srebrny) a telefon i 3zł dostałem z powrotem z tel. to sie nie dziwie teraz to on z 10zł wart siemens c60 :D jak wracałem do domu w życiu nie miałem takiego moralniaka co wtedy ale mina policjanta bezcenna :)