18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Izba najważniejsza - wytrzeźwień

mcmt • 2012-04-17, 13:22
Wspaniali kandydaci na męża i zawodowego kierowcę 8-)

bojan6

2012-04-17, 13:34
@up hahaha dobre :D Chciał się z Tobą napić pewnie, za "rządowe"

pi...........ro

2012-04-17, 13:50
Pan Zbyszek ładny śpioch.

stworek

2012-04-17, 13:50
Nienawidzę takich debili, jak chce pić to niech pije spokojnie i sp***ala do domu, a nie awanturuje się i ch*j wie co jeszcze.
Ale za materiał piwo leci.

Pa...........an

2012-04-17, 13:59
Powinno się takim ludziom dawać na izbach kufel octu. W ciągu kilku tygodni problem pijaństwa na ulicach będzie rozwiązany, bo nikt nie będzie chciał trafić na izbę. :D

Trzeba sk***ysyństwo tępić lub tresować.

Mockba

2012-04-17, 14:08
0:15 Putin przebrany za straznika

Portnoy

2012-04-17, 14:28
Nie wyobrazam sobie ani jednej godziny tam.... ! To jest najgorsze miejsce gdzie mozna trafic.Gorsze chyba nawet od dolka policyjnego.... brrrrr na sama mysl jest mi niedobrze.

mikEWrona

2012-04-17, 14:30
te ch*jki z tej izby też tam ładnie ich okradaja.. zwiną jakiegos nieprzytomnego typa, wyciągną mu wszystkie jego rzeczy on nawet nie bedzie wiedział co i jak i hop siup do kieszonki

ksylen

2012-04-17, 14:34
nieprzyptomna kobieta i lapy skute za plecami???? WTF????/

eteryk

2012-04-17, 14:43
Jak my tu mamy iść do przodu skoro społeczeństwo jest tak zacofane?

Winterstorm

2012-04-17, 14:54
Przypięcie klamerkami do wygodnego łóżeczka najbardziej drastyczną metodą? Ja was k***a proszę. W jakim ja kraju żyję, że niewinnych ludzi policja przez pomyłkę leje w ich własnych mieszkaniach, a taką patologię traktuje się jakby byli z porcelany. Awanturuje się? Pałą przez nery dziada i zaraz się uspokoi, a pewnie i na przyszłość też mu się odechce takie akcje odstawiać jak wie, co go czeka. No ale pewnie, dalej, głaszczcie ich po główkach, dajcie im wyrko, wyśpią się, wytrzeźwieją i spadają robić swoje. Że niby opłaty za izbę są? Ciekawe tylko ile procent płaci...

ziehzeit

2012-04-17, 15:06
Winterstorm napisał/a:

Przypięcie klamerkami do wygodnego łóżeczka najbardziej drastyczną metodą? Ja was k***a proszę. W jakim ja kraju żyję, że niewinnych ludzi policja przez pomyłkę leje w ich własnych mieszkaniach, a taką patologię traktuje się jakby byli z porcelany. Awanturuje się? Pałą przez nery dziada i zaraz się uspokoi, a pewnie i na przyszłość też mu się odechce takie akcje odstawiać jak wie, co go czeka. No ale pewnie, dalej, głaszczcie ich po główkach, dajcie im wyrko, wyśpią się, wytrzeźwieją i spadają robić swoje. Że niby opłaty za izbę są? Ciekawe tylko ile procent płaci...



Wpie**ol jest zawsze chyba że ci się poszczęści. Przed kamerami to oczywiście wszystko zgodnie z regulaminem, ale normalnie to nie ma zachowanych żadnych zasad. Owszem większości i może się należy ale na izbę możesz trafić za darmo tak jak za darmo policja wpadła do mieszkania tych ludzi o których wspomniałeś. A tam czeka na ciebie zimny prysznic, wpie**ol i sen na pryczy za 250 zł.

Kichaa

2012-04-17, 15:16
6:07-6:25 Ojciec roku!
Cytat:

A co miałem sam pić?


Demolka90

2012-04-17, 15:32
HAHA Jak pan dopuscil do tego ze pana 10 letni syn jest pod wplywem alkocholu A CO mialem sam pic?

Ładna patologia ciekawe jak czesto ojciec z 10 latkiem chodzi na melanz