18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Izba najważniejsza - wytrzeźwień

mcmt • 2012-04-17, 13:22
Wspaniali kandydaci na męża i zawodowego kierowcę 8-)

Winterstorm

2012-04-17, 15:36
Pjess napisał/a:


Wpie**ol jest zawsze chyba że ci się poszczęści. Przed kamerami to oczywiście wszystko zgodnie z regulaminem, ale normalnie to nie ma zachowanych żadnych zasad. Owszem większości i może się należy ale na izbę możesz trafić za darmo tak jak za darmo policja wpadła do mieszkania tych ludzi o których wspomniałeś. A tam czeka na ciebie zimny prysznic, wpie**ol i sen na pryczy za 250 zł.



Tak, zamkną mnie za to, że spaceruję po parku. Nie popadajmy w paranoję.

lapps

2012-04-17, 15:39
ksylen napisał/a:

nieprzyptomna kobieta i lapy skute za plecami???? WTF????/



pewnie ja zgwalcili, a skuli ja jak sie jeszcze szarpala:P

vass

2012-04-17, 15:48
Wóda jest legalna, a się legalnie naj***ć nie można ;)

Sławihuj

2012-04-17, 16:08
a w 4:01 to nie przypadkiem Tomili Dżons z kaliber 200 volt ?

lotokotmalajski

2012-04-17, 16:20
Ja tam izbę wspominam bardzo pozytywnie, spędziłem na niej swoje najlepsze urodziny 17-ste.
To były piękne beztroskie czasy, 11 lat temu qurwa jaki ja stary jestem!!!

Alonso

2012-04-17, 16:44
Szefowa izby chyba też lubi wypić, bo jej twarz zakrywają.

olex

2012-04-17, 16:50
Pjes, wpie**ol tak, ale sam o niego prosisz:D
i w sumie co gorsze jazz czy wóda?

KasHer

2012-04-17, 16:51
@Do człowieka który mówi że nie biorą za nic

Po jednej z imprez prowadziliśmy znajomą która trochę mocniej dała w palnik. Jej chłopak miał mocniejszą głowę, więc jakoś ją dał rade prowadzić, ja akurat prawie nic wtedy nie piłem i była jeszcze z nami znajoma tej panny też po jakichś 3 piwach, ale nie należy do osób które się jakoś mocniej upijają i spokojnie szła przed nami.
Panienka coś (jak to pijana osoba) sobie podśpiewywała coś może trochę głośniej mówiła, ale nie jakoś szczególnie mocno. Podjechała policja bo wydawało się jakiemuś gościowi w ich samochodzie że się z nich śmiejemy ( :-/ ). Na dzień dobry do nas z mordą straszyli właśnie izbą wytrzeźwień (ja wypiłem może wtedy 1 piwo, znam pesel na pamięć i zaproponowałem nawet badanie alkomatem), a po wylegitymowaniu przyczepili się tylko panienki - wyrwali ją praktycznie chłopakowi z rąk zabrali do samochodu, a na odchodne jak upierałem się aby podał mi numer odznaki wykrzyczał przez okno jakieś numery.
Skończyło się na tym że panne przewieźli tylko po mieście i wysadzili na drugim końcu miasta (po ch*j? :-/ ). Obawiali się że jej coś się stanie? Mieli nasze dane, była z nami jeszcze jedna kobieta, nie zachowywaliśmy się agresywnie. Ot zwyczajna sytuacja. Jak by się o nią bali to podwieźliby ją pod dom, a nie wysadzili w jakiejś dupie gdzie musiała sama wracać.

I tak się cieszyliśmy że nie zabrali ją do izby wytrzeźwień, zwłaszcza że najbliższa była w innym mieście. Człowiek by wtedy niedawno po 18-nastce, dzisiaj bym już takiej sytuacji nie zostawił tak, tylko zgłosił nadużycie.

Tak samo mogą zgarnąć was lub waszych kumpli. Wystarczy że znajdzie się policjant który uzna że pokaże "małolatom" jakiej to nie ma on władzy. Jest możliwość to zawsze jakiś dupek się znajdzie.

Mistrzu_

2012-04-17, 17:34
obym się tam nigdy nie znalazł :!:

moonmaker05

2012-04-17, 17:47
powinni ich na smietnik wyrzucac a nei jeszcze izby im robić myc poić i w ogole ? i to za pieniadze z naszych podatkow sponsorujemy tych j***nych alkoholikow zeby mieli gdzie obsranego rowa umyc :\ chory jest ten kraj

ads19

2012-04-17, 18:37
zamkneli pascala nawet :/ you bastards!

darecki328

2012-04-17, 18:38
sadol się polepsza , naprawdę niezły temat , zainteresował mnie jak żaden ostatnimi czasy . zasłużony browar!

Dziuchni

2012-04-17, 18:48
Ci z izby ładną kaskę trzepią kasę. Oddajesz po pijaku rzeczy do depozytu a na drugi dzień dostajesz tylko puste pudełko :D Żyć nie umierać

ZnanyJakoZaganiacz

2012-04-17, 18:50
@up, brawo odkryłeś największą tajemnicę tego świata... :facepalm:

jarekddz

2012-04-17, 19:07
końcówka rozpie**ala... " Co miałem sam pić " hahaha