18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Islamizacja Europy zachodniej to również nasz problem

kuuutax • 2013-04-27, 12:55
Patrząc na to co dzieje się w krajach Europy zachodniej możne pojawić się postawa umniejszająca rangę wydarzeń do których tam dochodzi. Taka postawa może znaleźć swoich zwolenników zwłaszcza w takim kraju jak Polska. W Polsce ilość islamistów jest niewielka i na razie nic nie wskazuje na to, aby ta ilość w drastyczny sposób się zwiększyła. Można więc przyjąć taką postawę, że my jesteśmy w miarę bezpieczni i w sumie problem islamizacji nie jest naszym problemem.

Coś takiego może prowadzić do bierności i rezygnacji z podejmowania jakichkolwiek działań. Od czasu do czasu można sobie tylko poczytać artykuły o tym do jakich absurdów dochodzi we Francji czy Wielkiej Brytanii. Czytając takie artykuły można dostrzegać skutki krótkowzrocznej polityki imigracyjnej, oraz polityki opartej na politycznej poprawności. Czytając to wszystko można wpaść w pewnego rodzaju samozadowolenie, że do czegoś takiego nie dochodzi u nas. Można sobie myśleć, że skoro
społeczeństwa krajów zachodnich do tego dopuściły to niech teraz cierpią. W jakimś sensie w ten sposób nawet możemy się dowartościowywać, że jesteśmy lepsi, bo pewnych błędów nie popełniliśmy.

Krótko mówiąc może powstawać taka postawa gdzie będzie się uważać, że islamizacja jest głównie problemem krajów Europy zachodniej a nie naszym. Skoro to jest ich problem to niech sami sobie z tym radzą, a my możemy być bierni. My sobie tylko o tym poczytamy, czasem może skomentujemy to wśród znajomych i nic poza tym. Nikt nawet nie pomyśli, żeby coś z tym zrobić. Ogólnie sprowadzi się to roli biernego obserwatora.

W rzeczywistości jednak to co dzieje się na zachodzie jest też naszym problemem i to poważnym problemem. Teraz tego problemu nie widać, bo mało kto się nad tym zastanawia. Ten problem może się jednak ujawnić za kilkanaście, kilkadziesiąt lat. Ujawni się wtedy, gdy wskutek czynników demograficznych większość społeczeństwa Francji będzie wyznawcami islamu. Wtedy rządy mogą przejąć islamiści i Francja stanie się republiką islamską. Co wtedy się stanie?

Patrząc na kraje zachodu można przyjąć, że pewnie wprowadzą prawo oparte na szariacie. Może zacząć się dyskryminacja wszelkich mniejszości religijnych. No i można tak wymieniać co zmieni się w życiu zwykłych obywateli Francji. Analizując te możliwe wydarzenia dalej jednak można bagatelizować tą sytuację i nie dostrzegać tego jaki to może mieć wpływ na nasze losy. Prawdziwym problemem, nie będzie to, że w którymś z krajów zachodnich wprowadzi się prawo oparte na szariacie z
wszelkimi jego konsekwencjami. Głównym problemem będzie to, że islamiści mogą przejąć władzę w takich krajach jak Francja czy Wielka Brytania. Posiadanie władzy przez islamistów, będzie równoznaczne z posiadaniem władzy nad wojskiem tych krajów. To tutaj ujawnia się największe zagrożenie dla nas. Francja i Wielka Brytania są krajami, które w swoim arsenale posiadają broń jądrową. Szacuje się, że Francja obecnie może być w posiadaniu około 350 głowic jądrowych.

Jest wiele możliwości co wtedy może się stać. Można jednak wziąć pod uwagę jeden z najczarniejszych scenariuszy. Do władzy dochodzą skrajni islamiści. Mając władzę, robią porządki najpierw w swoim kraju, potem może im przyjść do głowy chęć rozszerzenia wpływów islamskich na całą Europę. Wystarczy wtedy, że wszystkim krajom w okolicy zagrożą, że jeśli obywatele tych krajów nie przejdą na islam to prześlą im atomowy prezent. Ostrzegawcze zrzucenie choćby jednej małej bomby atomowej na
którekolwiek z miast, lub sama groźba zrobienia czegoś takiego może sprawić, że w tym momencie współczesna cywilizacja europejska przestanie istnieć i zacznie obowiązywać islamski kalifat. Nie będzie wtedy miało znaczenia to, że w Polsce jest mało islamistów i że jest mało meczetów. Nie będzie miało znaczenia to, że ludziom to się nie spodoba. Stanie się po prostu coś co już kiedyś się wydarzyło w 966 roku. Wtedy dokonał się chrzest polski. Tym razem z dnia na dzień staniemy się krajem
islamskim.

Warto na ten problem spojrzeć z punktu widzenia historii, bo historia lubi czasem się powtarzać. Hitler doszedł do władzy w 1933 roku. Już w 1938 roku zaczął poszerzać terytorium III Rzeszy bez walki, a tylko przy zastosowaniu gróźb użycia rozwiązań siłowych. W 1938 roku dokonuje się Anschluss Austrii, czyli wcielenie Austrii do III Rzeszy. W tym samym roku do III Rzeczy zostaje włączony Kraj Sudecki należący wcześniej do Czechosłowacji. Na początku 1939 następuje rozbiór Czechosłowacji, która
przestaje istnieć, a Niemcy obejmują władzę nad utworzonym przez nich protektoratem Czech i Moraw. Terytorium III Rzeszy powiększało się dzięki zastosowaniu tylko gróźb o użyciu siły. Następnie Hitler zgłosił swoje żądania wobec państwa polskiego (sprawa tzw. korytarza gdańskiego). Polska się nie ugięła i doszło do wojny.

Tym razem jednak do wojny może nie dojść. Polacy posiadając tylko wojska konwencjonalne w żaden sposób nie będą wstanie się przeciwstawić groźbie użycia broni jądrowej. Wobec takiego zagrożenia będziemy bezbronni i bezsilni. Wtedy większość krajów europejskich może szybko ulec wobec gróźb islamistów. W przeszłości między datą dojścia Hitlera do władzy a momentem gdy zaczął poszerzać terytorium III Rzeszy minęło kilka lat. Te kilka lat było potrzebne aby rozbudować własny przemysł zbrojeniowy i
rozbudować własne armie. W przypadku przejęcia władzy przez islamistów we Francji ten czas może skrócić się do miesięcy, lub nawet tygodni, bo ta groźna broń już istnieje. W tak krótkim czasie żadne z państw nie będzie wstanie rozwinąć własnego programu budowy broni jądrowej, bo na to potrzebne są lata. Sprawy więc mogą potoczyć się bardzo szybko.

Historia ludzkości wskazuje, że ten najczarniejszy z scenariuszy może się zrealizować. O nim się jednak nie mówi. O nim się nie pisze. W związku z skrajnym islamizmem mówi się przeważnie o szariacie, burkach, czasem o zamachach terrorystycznych. Trzeba też jednak głośno mówić o tym, że skrajni islamiści mogą wejść w posiadanie olbrzymich ilości głowic jądrowych. Jak do tego dojdzie to prawdopodobnie można już zapomnieć o dalszym istnieniu cywilizacji europejskiej. W żadnym wiec wypadku nie
można myśleć, że skoro u nas nie ma islamistów i meczetów to jesteśmy bezpieczni i nie mamy problemu. Wzrost populacji islamistów na zachodzie jest więc też i naszym problemem. Nie można go bagatelizować, bo zanim sobie ludzie zdadzą sprawę z zagrożenia to może być już za późno na podejmowanie działań zapobiegawczych. Żeby nie dopuścić do zrealizowania się najczarniejszego scenariusza musimy działać już teraz. Jeśli nie zmieni się postawa ludzi to może się okazać, że dzisiejsza bierność może się kiedyś na nas zemścić. :gilotyna:

Źródło: http://ndie.pl/islamizacja-europy-zachodniej-to-rowniez-nasz-problem/

Po tagach nie znalazłem, jak było to wyj**ać.

wypizdson

2013-04-28, 21:02
To, że gospodarka pada na pysk to tylko i wyłącznie wina nieudolności rządu, nie UE. Od kiedy to k***a w czasach wyimaginowanego kryzysu się zaciska pasa? Gospodarka się kurczy? Zastrzyk gotówki. Gospodarka ma się dobrze? Nie robić nic, albo lepiej, oszczędzać. Nie odwrotnie. Banda debili siedzi w rządzie i tyle, a najbardziej mnie wk***iają matoły od gospodarki i finansów.

Dla mnie Niemcy mogą popaść w recesję, mam to w dupie, to nie znaczy, że będą knuć po nocach plany jak ukraść pieniądze innym i wsadzić sobie do kieszeni. O jakieś dowody poproszę.


gówniaczek

2013-04-29, 03:04
Człowieku, co Ty masz w głowie? Wszystkie kraje w strefie UE spadają do niskiego, mniej-więcej tego samego poziomu. To jest dowód.

Aha, jeszcze tak apropo demokracji. Jeżeli nie zje nas islam, to demokracja w ciągu krótszym niż 20lat upadnie sam z siebie (sądzę, że w krótszym czasie, ale do tego czasu z pewnością).

"Cywilizacje padają nie dlatego, że są okrutne i niesprawiedliwe, a dlatego, że bankrutują."

a odnosząc się do tego cytatu, ewidentnie widać, że "nasza ukochana demokracja" daje ciała.

Riffer

2013-04-29, 09:01
wyp*zdson napisał/a:

Problem, znowu to słowo. Uwierz mi, muzułmanie to nie problem. Problemy stwarzają imigranci o radykalnych poglądach. Cała reszta to tacy sami ludzie jak i my, tyle że o innym odcieniu skóry.

W życiu nie poprę JKM, zrobiłby to w tym kraju to samo co Golden Dawn robi w Grecji. To wariat, niektóre pomysły ma dobre, podejrzewam, że z jego wypowiedzi można by wyciągnąć kilka perełek, ale reszta to bzdury. A sposób w jaki próbuje zademonstrować swoje poglądy to jakaś kpina - tak, to jest ten zgrzyt przez który jego "partia" ma 2% poparcie.

I nadal czekam na argumenty za "Polską dla Polaków".



tacy sami tylko ze inni - HAHAHAHAHAAHAH maslo maslane

Fa...........um

2013-04-30, 01:15
wyp*zdson napisał/a:

To, że gospodarka pada na pysk to tylko i wyłącznie wina nieudolności rządu, nie UE. Od kiedy to k***a w czasach wyimaginowanego kryzysu się zaciska pasa? Gospodarka się kurczy? Zastrzyk gotówki. Gospodarka ma się dobrze? Nie robić nic, albo lepiej, oszczędzać. Nie odwrotnie. Banda debili siedzi w rządzie i tyle, a najbardziej mnie wk***iają matoły od gospodarki i finansów.

Dla mnie Niemcy mogą popaść w recesję, mam to w dupie, to nie znaczy, że będą knuć po nocach plany jak ukraść pieniądze innym i wsadzić sobie do kieszeni. O jakieś dowody poproszę.



Jakiego rządu?! Czyjego? To, że Thusek nic z kryzysem nie robi, to nie powód, aby euroidiotów rozgrzeszać. To właśnie lewackie k***y siedzące w Brukseli są za obecny kryzys odpowiedzialne.

Państwa zachodu od dekad żyły ponad stan, na kredyt. A kredyty mają do siebie to, że kiedyś trzeba je spłacać. A na co wydaje się teraz pieniądze? Choćby na utrzymywanie milionów śmierdzieli, którzy przyjechali do Europy żyć na koszt Europejczyków. I nie! Jakiś śmierdzący kozojeb nie jest do nas w niczym podobny! My nie wysadzamy się w imię wiary, niezależnie od tego jak byśmy nie byli poj***ni. Nawet tak wyszydzane tutaj "katole od Rydzola" nikogo nie zabiły. Dzicz muślimska jak najbardziej.

A los Polski i tak będzie w rękach jednostki. Jeśli objawi się ktoś z wizją, patriota, umiejący rządzić twardą ręką, który obali tą śmieszną polską demokrację i pokaże naszemu narodowi kierunek w którym na iść, to nie widzę przeszkód, aby w ciągu 30 lat centrum cywilizacji europejskiej znalazło się nad Wisłą. I tak! Ja widzę szansę w imigrantach! W milionach uciekających z Zachodu na Wschód, chcących uniknąć burek, prawa szariatu i obowiązkowego przechodzenia na islam. Oczywiście białych chrześcijanach.

Hangman108

2013-04-30, 08:59
@up W wypadku dyktatury narodowca- katolika, chrześcijaństwo byłoby takim samym gównem, jak islam. Inne duże religie różnią się od islamu tylko tym, że większość ich wyznawców to cywilizowani ludzie, ceniący sobie wolność. Tworząc państwo religijne, doprowadza się do ekspansji fundamentalizmu, ignorancji i ogólnie pojętej głupoty, która owocuje w kolejnych pokoleniach. Nie chcę nikomu wciskać ateizmu, ale statystycznie w państwach ateistycznych (np. cała Skandynawia) ludzie żyją na najwyższym poziomie. Komunizm to już inna bajka, bo kult wodza jest religią, więc nie podawajcie Korei Północnej, jako przykładu społeczeństwa bezwyznaniowego.

gówniaczek

2013-04-30, 10:39
Religia, religią. Ale aby wierzyć w jakąś religię, trzeba mieć coś w głowie, aby móc słowo boże interpretować. Oni tego nie robią i je biorą dosłownie, co więcej praktykują je dosłownie. Stąd ten cały syf. Dlatego Ci ludzie powinni być odcięci od świata zewnętrznego. Bo oni nie odpuszczą, oni są dla nas zagrożeniem i to niemałym. Osiedlają się tuż obok nas, jednocześnie izolując się od nas. To nie są mili przyjaciele/kumple z dalekiego kraju, to są nasi wrogowie, sami nam to pokazują w codziennym funkcjonowaniu.

Wiedzą dobrze, że biali ludzie są leniwi i nie robią dzieci, dlatego oni ich robią jak najwięcej, aby do 2k50 zaatakować i nas podbić. Co więcej, to będzie uznawane jako wojna domowa.

Świetnym przykładem jest matka zamachowca z Bostonu, o której ostatnio mówił Max Kolonko. "nie dbam o to czy mój syn zginie, nie dbam o to czy ja zginę. Allah akbar jest wielki blablabla...".

kaktuz

2013-04-30, 17:32
islamiści zajma europe bez jednego wystrzału zrobia to przy pomocy macic muzułmanskich kobiet
M.Kadafi

Hangman108

2013-04-30, 21:58
@gówniaczek Nie można tu mówić o jakiejkolwiek interpretacji, skoro większość z nich nie potrafi czytać. Problemem jest to, że ogromna część muzułmanów żyje w kompletnej ignorancji, jak europejscy chłopi w średniowieczu. Uważają słowa duchownego za święte, niezależnie jak bardzo niemoralne, z punktu widzenia mieszkańca Zachodu, te wywody są.

vredes

2013-05-02, 00:06
W przepowiedniach nieżyjącej już Baby Vangi:

2043 - Europa i świat zaczynają się ekonomicznie odradzać. "Europa w większości muzułumańska".

8-)

Yashashi

2013-05-22, 20:31
Starcia ekspertów.
A co do islamizacji to z tymi bombami i innymi duperelami to pozapominajcie. Chciałbym przypomnieć o ważnym, wpływowym państwie jakim jest Rosja. Nie ma takiej opcji aby nie zareagowała gdyby ktoś by szalał z bombami w Europie.

Markiz Stalker de Marcus

2013-05-29, 20:13
Wyp*zdson. Pytałeś dlaczego nie chcę muzułmanów w Polsce. Otóż muzułmaninami są osoby oddające cześć Allachowi i (teoretycznie) czerpiące mądrość życiową z Koranu:

Cytat:

5:33

Zapłatą dla tych, którzy zwalczają Boga i Jego Posłańca i starają się szerzyć zepsucie na ziemi, będzie tylko to, iż będą oni zabici lub ukrzyżowani albo też obetnie im się rękę i nogę naprzemianległe, albo też zostaną wypędzeni z kraju. Oni doznają hańby na tym świecie i kary bolesnej w życiu ostatecznym.



Cytat:


2:190
Zwalczajcie na drodze Boga tych, którzy was zwalczają, lecz nie bądźcie najeźdźcami. Zaprawdę; Bóg nie miłuje najeźdźców!
2:191
I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym!
2:192
Ale jeśli oni się powstrzymają... - zaprawdę, Bóg jest przebaczający, litościwy!
2:193
I zwalczajcie ich, aż ustanie prześladowanie i religia będzie należeć do Boga. A jeśli oni się powstrzymają, to wyrzeknijcie się wrogości, oprócz wrogości przeciw niesprawiedliwym!



We Francji oczywiście oni nie są najeźdźcami, bo przecież zostali wpuszczeni co im nie przeszkadza w próbach zaprowadzenia swoich praw i zasad. Obawiam się, że u nas mogłoby być tak samo. Nie chcę, żeby kobiety chodziły z zasłoniętymi ciałami, bo jakiś Bożek kazał. Skoro muzułmanin zabije kogoś na ulicy tylko dlatego, bo tak nakazuje mu wiara, to ja dziękuję za takich wyznawców i niech głosi sobie prawdę w swoim kraju, a nie u mnie na podwórku.

Oczywiści nie każdy "ciapaty" wierzy i takich ludzi zapraszam jeśli mają pomóc w rozwoju naszego kraju.

P.S. Mówię tu o muzułmanach, ale nie chcę tutaj nikogo kto chce w jakikolwiek sposób narzucić mi swoje zdanie.