18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ISIS i GoPro

iI...........Ii • 2016-03-05, 22:35
Psychopaci z ISIS strzelają do cywilów:

(0:30)



Źródło

RumunRoman

2016-03-06, 10:46
Dlaczego filmiki "zwykłych kozojebców" z ISIS są tak wysokiej jakości, do tego tak zajebiście zmontowane?

kdwdj

2016-03-06, 11:51
No sam nie wiem... ja tam za strzelanie w tył głowy do bezbronnych cywili piwa nie dam.

bartoszbarto

2016-03-06, 11:53
ma ktoś linka do tej piosenki?

potencjalnymorderca

2016-03-06, 12:09
kdwdj napisał/a:

No sam nie wiem... ja tam za strzelanie w tył głowy do bezbronnych cywili piwa nie dam.



Bo jesteś k***a głupi. Materiał jest dobry więc daje piwo - są strzały, są trupy, ch*j czy to cywile i czy zabija ich ISIS. To co dzieje się w filmiku to sprawa drugorzędna, a całościowo materiał w HD, w którym jak już pisałem mamy strzały i trupy jest materiałem nadającym się na sadistica w stu procentach. Przez takie właśnie 'podoba mi się lub nie' na główną trafiają jakieś pseudo zabawne komiksy z kwejka, a krew, wypadki, strzelaniny i wybuchy lub różne poj***ne, krzywe akcje to już rzadkość. Róbcie tak niektórzy dalej, a później piszcie 'gdzie jest prawdziwy sadistic', fuck logic. :roll:

tigerqaz

2016-03-06, 12:57
"Psychopaci z Isis" Nie trzeba pisać psychopaci.
Isis mówi samo za siebie :D . Tam normalnych i zdrowych niestety brak.

Takafura

2016-03-06, 13:03
A my mamy nasycenie broni na 100 cywili podobnie jak Burundi, Papua – Nowa Gwinea, Burkina Faso, Czad, Mali i Togo - 1,3 sztuki ! Niemcy - 30, Szwajcaria - 45 !

tranzystor

2016-03-06, 13:57
Takafura napisał/a:

A my mamy nasycenie broni na 100 cywili podobnie jak Burundi, Papua – Nowa Gwinea, Burkina Faso, Czad, Mali i Togo - 1,3 sztuki ! Niemcy - 30, Szwajcaria - 45 !




Syria i Irak mają teraz "nasycenie broni" ze 90szt na 100 mieszkańców i widzisz jaka sielanka. Uczciwi i normalni obywatele czują się dzięki temu bezpiecznie.

kdwdj

2016-03-06, 14:06
potencjalnymorderca napisał/a:



Bo jesteś k***a głupi. Materiał jest dobry więc daje piwo - są strzały, są trupy, ch*j czy to cywile i czy zabija ich ISIS.



1. Nie obrażam Cię, więc i Ty nie obrażaj mnie. Stonuj trochę swoje wypowiedzi i nie wyzywaj innych.
* Z regulaminu:
Cytat:

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.
4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane.[...]



2. Nie mam nic przeciwko cierpieniu innych pod warunkiem, że ich krzywda to efekt ich głupoty albo chęci krzywdzenia samego siebie. Natomiast z oglądania filmów, na których mordowane są inne osoby nie czerpię przyjemności.

3. Jeśli podoba Ci się mordowanie bezbronnych to zapisz się do ISIS albo lecz się.

Cytat:

Przez takie właśnie 'podoba mi się lub nie' na główną trafiają jakieś pseudo zabawne komiksy z kwejka, a krew, wypadki, strzelaniny i wybuchy lub różne poj***ne, krzywe akcje to już rzadkość. Róbcie tak niektórzy dalej, a później piszcie 'gdzie jest prawdziwy sadistic', fuck logic. :roll:



Też mi to nie pasuje, że takie treści się tu pojawiają. Chętnie bym ich tu nie widział. Natomiast ten film obejrzałem, przyjąłem do wiadomości i stwierdziłem, że jego przekaz mi się nie podoba. Tyle.

Midday

2016-03-06, 14:26
Co to za mapa ?

unkylas

2016-03-06, 16:48
@Midday
Dust 3

____

2016-03-06, 19:02
prawdziwy sens tego filmu: przyłącz się do is a będziesz mógł bezkarnie zabijać. Brakuje im ludków to szukają totalnych psycholi.

Krzysztof_Latarski

2021-03-09, 14:21
Super mają te pieśni. Od razu się w nich zakochałem.
Mam tu nawet wątek z nimi.