18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aksal

2016-06-24, 09:20
miksuss napisał/a:

Ja pieprze.. znawcy od siedmiu boleści. Szlachcice pijący nawet zwykłą wodę za 50 zł o odpowiedniej temperaturze.

Taki żywiec to po prostu przeciętne piwo, bez większego smaku. Może smakować, jest neutralne bez jakiś specjalnych nut. Jak ktoś chce się spokojnie napić alkoholu to czemu nie? Idealne do tego, żeby z grupą znajomych pogadać przy alkoholu.
Ale wy zawsze musicie smakować. Delektować się jakimiś smakami z dupy. Niczym nie różnicie się od takich weganów czy prawników. "Tyskie o fuj? siki. Ja pije super gówno za 10 zł"



k***a, chłopie, jakbym mógł, to bym Ci 20 piw postawił za ten post (ale nie Tyskie, czy inne siki, tylko porządne, wyrabiane przez tybetańskiego mnicha w dniach z pełnią księżyca :amused: )

Ci sami ludzie, którzy zbijają się, że studenty prawa, czy weganie muszą każdemu o tym powiedzieć, pod każdym postem, gdzie pojawia się piwo (choćby k***a na zdjęciu) muszą zarzucić tekstem, jaki to syf i jakie to oni cudowne specyfiki piją... :fuck-off:

wildu88123

2016-06-24, 10:07
TB303 napisał/a:


To nie czytaj. Ludzie dyskutują o różnych rzeczach i nie Tobie decydować, o czym rozmawiają :roll:



TB303 napisał/a:

@up
ch*j to kogo obchodzi co masz do powiedzenia. Scrolluj dalej zamiast pie**olić bez sensu.



Albo jesteś jednym z tych "znafców" piwa 20zł za butelkę, albo masz jakiś poważny problem z samym sobą.

TB303

2016-06-24, 15:06
wildu88123 napisał/a:





Albo jesteś jednym z tych "znafców" piwa 20zł za butelkę, albo masz jakiś poważny problem z samym sobą.


Żadnym z powyższych mój drogi. Jestem jedynie człowiekiem, którego niesamowicie irytuje jak ktoś przypie**ala się o byle gówno.
Cytat:

muszą zarzucić tekstem, jaki to syf i jakie to oni cudowne specyfiki piją...


Boli Cię to? Niech sobie piszą... jakbym miał się spinać o każdą rzecz, która mi nie pasuje i mnie nie dotyczy, to nie miałbym w ogóle wolnego czasu. W sumie to teraz zrobiłem, ale nie zmienia to faktu, że przypie**alacie się do ludzi, a nie ma cie o co. Ciężko jest po prostu mieć to w dupie i scrollować, co? To taaaaka trudna sztuka...

wildu88123

2016-06-24, 15:49
@TB303
Nie zrozumiałeś mnie, mój drogi. Bo widzisz, jak sam zauważyłeś, ludzie dyskutują o różnych rzeczach i jak mnie nie interesuje to mam nie czytać, po czym komuś innemu na całkiem sensowny komentarz odpowiadasz, żeby nie dyskutował, bo nie interesuje Cię jego zdanie (nie dosłownie) Pytam się więc jakie jest Twoje stanowisko?

Poza tym to Twoje spinanie się o "byle gówno" może Ciebie nie dotyczy, ale jest wiele osób (w tym i ja), których wk***ia jak ktoś udaje osobę, którą nie jest i która próbuje narzucić innym swoje racje.

TB303

2016-06-24, 16:10
Okej, rozumiem. W takim razie, co złego to nie ja.
Pozdrawiam.

ePeeL

2016-06-24, 19:01
@up @2up

Obciągnijcie sobie jeszcze na zgodę...

kartonxcs

2016-06-25, 07:50
elektrycerz napisał/a:

@up serio? poważnie? może najlepiej tyskie?
nie chcę tu wyjść na jakiegoś kraftowego hipstera, ale w temacie piw Polska słynie z porterów bałtyckich. Osobiście mi nie smakują, ale bez wątpienia można powiedzieć że to polskie piwo.



Tam pie**olicie okocim najlepsze wiadomo!!! :szofer: