18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

iPhone X

kubusss • 2018-03-18, 12:56
Marzeniem pewnego studenta psychologii, było posiadanie najnowszego modelu iPhone i znalezienie się w tym "zacnym" gronie posiadaczy srajfona. Poszedł więc do pracy w McDonaldzie i po 3 miesiącach katorżniczej pracy poszedł do bankomatu, wypłacił wszystkie oszczędności i udał się do najbliższego sklepu RTV. Wyszedł ze łzami szczęścia ściekającymi po policzkach z wymarzonym telefonem w tylnej kieszeni obcisłych jeansów. Wchodząc do domu nagle potknął się o próg i z całym impetem pie**olnął plecami na glebę, a w jego uszach zabrzmiał przeraźliwy, cichy trzask dochodzący z dolnej partii pleców, leżąc tak przez minutę bez słowa wpatrzony w sufit w końcu wyjąkł coś z zakrwawionych ust:
-Boże, błagam Cię, oby to był kręgosłup :emo:

latino_lover

2018-03-18, 19:21
Cytat:

czy czuję się winny? nie- bo dzieciom rodzice nie powinni sprawiać takich sprzętów.a jak już sprawiają to telefon zostawiać w domu.



Nie powinni bo co? Bo jakiś pierdziel z sadistika tak uważa? :D
Telefon do trzymania w domu to też super opcja, taki stacjonarny telefon :ok:

Poza tym sam temat wymuszony i nieśmieszny. A dla informacji- płacąc jakeiś 15zł miesięcznie ma się ubezpieczenie od zniszczenia, kradzieży, zalania i ch*j wie czego tam jeszcze i każdy rozsądny człowiek jak kupuje telefon za 3000 to decyduje się zapłacić te 200 zł w skali roku, żeby mieć gwarancję bezpieczeństwa.

CoJaTamKurwaWiem

2018-03-18, 19:22
Karboksylator napisał/a:

najśmieszniejsze jest to, że zazwyczaj na iphony narzekają ci, którzy ich nawet w ręku nie mieli:)


Najsmieszniejsze jest to, ze na narzekajacaych na iphony narzekaja ci co ch*ja wiedza, czy tamci mieli je w reku czy tez nie :mrgreen:

Jorgen88

2018-03-18, 20:21
dobre, pośmiałem się i z dźołka i z komentów, piwo

kornel94

2018-03-18, 21:04
bloodwar napisał/a:

Przecież wiadomo, że to jakis gimbus i debil i całą sytuację wymyślił, choć nawet debile wiedzą, że smartfonów się nie kradnie bo mają blokadę na palec i lokalizator GPS



Kradnie, kradnie. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu turasów naprawia telefony na dawcach z kradzieży.
Najwięcej idzie za wyświetlacz. Niektóre części jak gniazdo słuchawek, czy slot karty SIM i pamięci, gniazdo ładowania, czy inne pierdoły zawsze można wylutować.

Moduł GPS? Jak płyta główna nie dostaje napięcia (wylutowana bateria), to już ch*ja zrobisz.

~Velture

2018-03-18, 22:05
Ale świeży dowcip...

zwierzak30

2018-03-19, 15:24
Dla was ajsronowi debile do świadomości.
Mam swojego Htc One X od 5 lat.Nie jest to demon szybkości,ale w pełni zaspokaja moje potrzeby od lat,wymieniłem w nim tylko baterię. Od momentu zakupu jego specyfikacka się nie zmieniła i działa cały czas tak samo.
A wy co?? Ślepi hipokryci. Spowalniają wam system w starszych modelach i musisz wymienić na nowszy bo wasz srajfon zaczyna działać jak muł. Instalowanie aktualizacji bez wiedzy czy zgody właściciela.Ban za pliki nie ściągnięte z apstor.Kasowanie ich bez zgody czy nawet informacji właściciela. Ot k***a wasze ajsrony j***ne. Wiadomo o tym wszystkim dookoła ale i tak znajdzie się debil co sam zostaje niewolnikiem korpo ,bo to jest modne.
Jakby ktoś był zainteresowany to polecam film " Idiokracja / Idiocracy 2006 " To już się dzieje. :(