18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

iPhone X

kubusss • 2018-03-18, 12:56
Marzeniem pewnego studenta psychologii, było posiadanie najnowszego modelu iPhone i znalezienie się w tym "zacnym" gronie posiadaczy srajfona. Poszedł więc do pracy w McDonaldzie i po 3 miesiącach katorżniczej pracy poszedł do bankomatu, wypłacił wszystkie oszczędności i udał się do najbliższego sklepu RTV. Wyszedł ze łzami szczęścia ściekającymi po policzkach z wymarzonym telefonem w tylnej kieszeni obcisłych jeansów. Wchodząc do domu nagle potknął się o próg i z całym impetem pie**olnął plecami na glebę, a w jego uszach zabrzmiał przeraźliwy, cichy trzask dochodzący z dolnej partii pleców, leżąc tak przez minutę bez słowa wpatrzony w sufit w końcu wyjąkł coś z zakrwawionych ust:
-Boże, błagam Cię, oby to był kręgosłup :emo:

nowynick

2018-03-18, 13:13
I wykrakał. Teraz obsługuje iphona językiem :amused:

mygyry

2018-03-18, 13:27
Dajcie już spokój z tym Hawkingiem :amused:

freaky

2018-03-18, 14:27
Na drugi dzień wyszedł nowy model srajfon x2 i nasz bohater pomimo kalectwa znalazł nowy cel w życiu.
Chleb razowy napisał/a:

Jak można potknąć się o próg i upaść na plecy? On tyłem szedł?


Może to przez te obcisłe jeansy?

Chleb razowy

2018-03-18, 14:30
Jak można potknąć się o próg i upaść na plecy? On tyłem szedł?

jbone

2018-03-18, 14:56
poj***ni ci którzy gonią jak szczury i kupują najnowsze telefony.mam szkołę niedaleko mojego domu- idę przez park idzie wlepiona w ekran dziewczynka-chlast i już galaxy s8 jest mój.nawet nie zdążyła spojrzeć a już byłem 100 metrów dalej.

czy czuję się winny? nie- bo dzieciom rodzice nie powinni sprawiać takich sprzętów.a jak już sprawiają to telefon zostawiać w domu.

nowynick

2018-03-18, 15:16
jbone napisał/a:

poj***ni ci którzy gonią jak szczury i kupują najnowsze telefony.mam szkołę niedaleko mojego domu- idę przez park idzie wlepiona w ekran dziewczynka-chlast i już galaxy s8 jest mój.nawet nie zdążyła spojrzeć a już byłem 100 metrów dalej.

czy czuję się winny? nie- bo dzieciom rodzice nie powinni sprawiać takich sprzętów.a jak już sprawiają to telefon zostawiać w domu.



Ciekawe ile jest zgłoszonych na policję spraw wyrwania dziewczynce w parku galaxy s8? Jeśli to prawda to jesteś naprawdę głupi, że to tu opisałeś. Anonimowy to Ty nie jesteś w sieci wiesz? Podałeś tu chociażby email, logujesz się z określonego ip. Jak ojciec tej dziewczynki tu zagląda albo policjant z komendy gdzie kradzież została zgłoszona to masz policemanów pod drzwiami na dniach.

Noside

2018-03-18, 15:26
@up Przyjdą i wlepią mu mandat za pie**olenie farmazonów.

nowynick

2018-03-18, 16:37
Być może, a być moze wyjdzie na takiego samego debila jak panna co napadła na bank i się pochwaliła na YT.

bloodwar

2018-03-18, 17:33
Przecież wiadomo, że to jakis gimbus i debil i całą sytuację wymyślił, choć nawet debile wiedzą, że smartfonów się nie kradnie bo mają blokadę na palec i lokalizator GPS

pjf

2018-03-18, 18:30


jak można odpowiedzieć na post przed jego napisaniem?

~Angel

2018-03-18, 18:34
:roll:

masz możliwość przez 60 min edytować wpis

pjf

2018-03-18, 18:39
@Angel tajemnice podróży w czasie uważam za rozwiązaną 8-)

Karboksylator

2018-03-18, 19:03
najśmieszniejsze jest to, że zazwyczaj na iphony narzekają ci, którzy ich nawet w ręku nie mieli:)

forshow

2018-03-18, 19:20
Karboksylator napisał/a:

najśmieszniejsze jest to, że zazwyczaj na iphony narzekają ci, którzy ich nawet w ręku nie mieli:)



True, true... :emo: