18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Interwencja do płąnącego pickupa

CrazyEdek • 2021-08-06, 07:33
Z niespodzianką w środku.


Znawca_Cipek

2021-08-06, 07:43
No i gdzie ta niespodzianka? :(
Myślałem, że się r*chają w środku.

silwerbalk

2021-08-06, 08:00
Ja jak miałbym się szarpać z naj***nym to bym powiedział "to się pie**ol " i zamkną dzwi..... Po ch*j do mnie dzwonicie jak typ nie chce . :roll: trzeba się spytać czy chce pan interwencji policji,karetki,straży pożarnej itd .... Bo tu ewidentnie k***a sam sobie by zaszkodził tylko... No i ekologą bo wypuścił tyle CO2 i inne związki ciężkie .

Gravity_die

2021-08-06, 08:03
silwerbalk napisał/a:

Ja jak miałbym się szarpać z naj***nym to bym powiedział "to się pie**ol " i zamkną dzwi..... Po ch*j do mnie dzwonicie jak typ nie chce . trzeba się spytać czy chce pan interwencji policji,karetki,straży pożarnej itd .... Bo tu ewidentnie k***a sam sobie by zaszkodził tylko... No i ekologą bo wypuścił tyle CO2 i inne związki ciężkie .



Dlatego oni są policjantami, a Ty nikim z piwnicy ¯\_(ツ)_/¯

aaaaaaaaaaaaaa

2021-08-06, 08:20
Gravity_die napisał/a:

Dlatego oni są policjantami...



CHWDP

CzerstWybut

2021-08-06, 08:24
silwerbalk napisał/a:

Ja jak miałbym się szarpać z naj***nym to bym powiedział "to się pie**ol " i zamkną dzwi..... Po ch*j do mnie dzwonicie jak typ nie chce . trzeba się spytać czy chce pan interwencji policji,karetki,straży pożarnej itd .... Bo tu ewidentnie k***a sam sobie by zaszkodził tylko... No i ekologą bo wypuścił tyle CO2 i inne związki ciężkie .



A skąd ty wywnioskowałeś że gość jest naj***ny. Pewnie każdego leżącego na ulicy jak spotkasz to od razu bierzesz za naj***nego. Nawet jak jakoś jest naj***ny to nie znaczy że nie potrzebuje pomocy abstynencie k***a. W takich sytuacjach jak na filmie, stojąc i patrząc na to był byś tyle wart co ten pickup po spaleniu.

Matt

2021-08-06, 10:07
Pewnie gdyby to byl czarny to na wstepie dostal by kulke tak profilaktycznie, a potem by go wyciagneli.

the_p

2021-08-06, 10:14
I cyk mandacik za brak pasów

dorvanamon

2021-08-06, 10:28
Czemu ja słyszę na początku "Piotrek z tyłu siedź"

maziost

2021-08-06, 10:33
silwerbalk napisał/a:

Ja jak miałbym się szarpać z naj***nym to bym powiedział "to się pie**ol " i zamkną dzwi..... Po ch*j do mnie dzwonicie jak typ nie chce . trzeba się spytać czy chce pan interwencji policji,karetki,straży pożarnej itd .... Bo tu ewidentnie k***a sam sobie by zaszkodził tylko... No i ekologą bo wypuścił tyle CO2 i inne związki ciężkie .



Walisz hejta? za uratowanie życia? pfff.. to ch*j Ci w dupe cwe*u i właśnie takie k***ie jak Ty, powinny spłonąć w takim iż oto pickupie. Brawo dla psów, zrobili to za co przysięgę składano.

Wiewór

2021-08-06, 12:21
W USA jest coś takiego jak przeświadczenie, że każdy poza mordercą i pedofilem zasługuje na drugą szansę.
Tylko w Polsce jak coś zrobisz to do końca życia wyciągają ci przy każdej sprawie. Nawet k***a mandaty. Zatarcie skazania w Polsce to kolejna fikcja prawna.

Olashenco

2021-08-06, 15:17
Gravity_die napisał/a:

Dlatego oni są policjantami, a Ty nikim z piwnicy ¯\_(ツ)_/¯



Mówisz do gościa co ma "silver" przez "w" napisane w nicku

JolkiPolkiPL

2021-08-06, 17:50
W dzień jeżdżą we dwie osoby a w nocy pojedyncza obsada ......Ale to hamburgerownia

SupremeLeader

2021-08-06, 20:54
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

CHWDP



Chcesz Wstąpić Do Policji? No powodzenia!

Ci...........la

2021-08-06, 21:44
po ch*j to ratować?