18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Interwencja do płąnącego pickupa

CrazyEdek • 2021-08-06, 07:33
Z niespodzianką w środku.


Folur

2021-08-06, 22:04
Gravity_die napisał/a:

Dlatego oni są policjantami, a Ty nikim z piwnicy ¯\_(ツ)_/¯



czemu piwnicy a nie strychu?

Wernyhora

2021-08-06, 22:45
Kierowca samochodu ma atak padaczki. Jeden z policjantów mówi "He's having a seizure". Widać, jak mężczyzna ma zaciśniętą w skurczu dłoń i słychać, jak charczy. W Polsce osoba chora na padaczkę może prowadzić samochód, o ile udowodni, że choroba jest leczona od wielu lat, od co najmniej 3 lat nie ma ataków oraz posiada prawidłowy zapis EEG. Osobiście jestem za tym, aby osoby, u których zdiagnozowano padaczkę, nie mogły w ogóle prowadzić samochodu, bo stanowią śmiertelne zagrożenie na drodze. Podobnie sprawa ma się z cukrzykami i osobami mającymi wady czy choroby serca. Jeśli czytamy gdzieś, że "kierowca z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas", to łatwo się domyślić, że był to zawał, atak padaczki czy utrata przytomności w przebiegu cukrzycy. Czy pożar samochodu był związany z atakiem padaczki, to już nie wiem.

silwerbalk napisał/a:

Ja jak miałbym się szarpać z naj***nym to bym powiedział "to się pie**ol " i zamkną dzwi..... Po ch*j do mnie dzwonicie jak typ nie chce . trzeba się spytać czy chce pan interwencji policji,karetki,straży pożarnej itd .... Bo tu ewidentnie k***a sam sobie by zaszkodził tylko... No i ekologą bo wypuścił tyle CO2 i inne związki ciężkie .



Kierowca samochodu ma atak padaczki, co widać bardzo wyraźnie. Padaczka to taka choroba. W czasie ataku padaczki w mózgu dochodzi do bardzo silnych wyładowań, w efekcie czego dochodzi do niekontrolowanych, bardzo silnych skurczy mięśni i utraty świadomości.

mazzor

2021-08-07, 03:34
Akcja może i udana ale mogli stanąć jeszcze dalej

Lutek102

2021-08-17, 14:58
Dla osób nie znających języka angielskiego... Policjant wyraźnie mówi, że kierowca dostał ataku padaczki. ( po angielsku Seizure ) Nie orientuje się jak z prawem w uSA Ale w Polsce jeśli Masz padaczkę to nie Dostaniesz prawa jazdy a jeśli się Nabawisz padaczki ( to Ci odbierają klasyfikacje lekarską i siła rzeczy prawko jeśli wcześniej je miałeś ) bo chorzy na padaczkę nie mogą być kierowcami ani wykonywać żadnego zawodu związanego z obsługą ciężkiego czy też niebezpiecznego sprzętu czy pojazdów bo mogą niechcący spowodować wypadek i są potencjalnie niebezpieczni dla siebie i otoczenia...

Facet NIe jest naj***ny i z nikim się nie szarpie po prostu ma mimo wolne skurcze mięśni z związku z chorym układem nerwowym...