18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Internetowy kozaczek a brutalna rzeczywistość

Nathaniel_Demerest • 2014-07-11, 19:05
No sadole, tak się kończy wygrażanie komuś śmiercią w internecie.

spoiler


Saynel

2014-07-11, 19:09
Zaj***ne z satistic.ru

Nathaniel_Demerest

2014-07-11, 19:11
Saynel napisał/a:

Zaj***ne z satistic.ru

No co ty nie powiesz a ja chciałem napisać że ja to kręciłem i rozmawiałem z tym Ukraińcem. Miałbyć dopisek "materiał własny" a ty wszystko popsułeś!!111

doskok

2014-07-11, 19:14
ch*j nie rozpytanie, nawet liścia nie dostał na odmulenie. No i to głupie zachowanie z nożem w zasięgu dłoni...

Nathaniel_Demerest

2014-07-11, 19:18
@doskok Ty to pewnie byś go zapie**ol na miejscu a potem skakał po głowie, mimo że koleś ewidentnie sra pod siebie ile wlezie. Gnida miała szczęście, że trafiła na faceta z zasadami, który wystraszonego przygłupa nie będzie napie**alał.

Wicher21

2014-07-11, 19:21
Tym właśnie różnią się ukraińcy od ludzi z Donbasu. Ukrainiec potrafi zabijać kobiety starców i dzieci a mając nóż na wyciągniecie ręki na potrafi zabić oficera.

maksymilian45

2014-07-11, 19:34
Większość napinaczy z sadola tak właśnie wygląda heheh.

Dymekx

2014-07-11, 19:49
@Wicher21 doszukuje się różnicy między rsjanami a ukraińcami, różnica jest jedna, ukrainiec mniej liczny a co znaczy mniej groźny.

DR_DRE

2014-07-11, 20:15
Nie no to jest tak genialne i prawdziwe, że powinni to włączać wszystkim przed udostępnieniem im internetu.

Ptoon

2014-07-11, 20:18
Zanim tutaj wszyscy napiszą, że dobrze mu tak, że p*zdeczce się należało trzeba zwrócić uwagę na jedną rzecz. Najlepszym co niesie za sobą internet jest anonimowość(oczywiście nie zawsze pełna). To gwarantuje w jakimś stopniu wolność wypowiedzi i swobodny przesył informacji. Zawsze znajdą się tacy, którzy będą nadużywać tej wolności i będą obrażać innych ludzi i grozić im bez pokrycia (patrz większość komentarzy na sadisticu), ale moim zdaniem nadrzędną wartością jest wolność słowa. Ma ona większe znaczenie, niż poczucie bezpieczeństwa czy urażone uczucia. Dlatego będę bronić tego komentatora p*zdeczki, a nie bandyty, który stwarza realne zagrożenie dla jego życia. Wolę internet, w którym każdy grozi każdemu niż internet jako regulowaną przestrzeń służącą do poprawnej komunikacji. Trzeba to zaakceptować, bo za 20 lat każdy człowiek będzie miał swoje internetowe ID i chipa w dupie, który będzie się łączył z chmurą i jak tylko będzie się coś komentowało to będą wyświetlane wszystkie dane i zdjęcia.

TheByQ

2014-07-11, 20:23
@ Ptoon To znaczy że jak ktoś ci na ulicy nożem zacznie grozić to policja ma nie przyjeżdżać póki sie napastnik nie przedstawi, żeby bronić anonimowości i wolności słowa?

Darex

2014-07-11, 20:28
Ptoon napisał/a:

Zanim tutaj wszyscy napiszą, że dobrze mu tak, że p*zdeczce się należało trzeba zwrócić uwagę na jedną rzecz. Najlepszym co niesie za sobą internet jest anonimowość(oczywiście nie zawsze pełna). To gwarantuje w jakimś stopniu wolność wypowiedzi i swobodny przesył informacji. Zawsze znajdą się tacy, którzy będą nadużywać tej wolności i będą obrażać innych ludzi i grozić im bez pokrycia (patrz większość komentarzy na sadisticu), ale moim zdaniem nadrzędną wartością jest wolność słowa. Ma ona większe znaczenie, niż poczucie bezpieczeństwa czy urażone uczucia. Dlatego będę bronić tego komentatora p*zdeczki, a nie bandyty, który stwarza realne zagrożenie dla jego życia. Wolę internet, w którym każdy grozi każdemu niż internet jako regulowaną przestrzeń służącą do poprawnej komunikacji. Trzeba to zaakceptować, bo za 20 lat każdy człowiek będzie miał swoje internetowe ID i chipa w dupie, który będzie się łączył z chmurą i jak tylko będzie się coś komentowało to będą wyświetlane wszystkie dane i zdjęcia.



No i własnie Pan wojskowy postanowił ułatwić mu swobodę wypowiedzi a wręcz przejść od słów do czynów, skoro groził mu nożem i jego rodzinie, to prosze, masz nóż, rob to co zapowiadałes

wolek14

2014-07-11, 20:34
Wolność słowa a realne groźby pod adresem osoby publicznej i jego rodziny to chyba co innego....?

maniutekxxxx

2014-07-11, 20:41
A ja bym chciał żeby mnie tak przesłuchiwał Tusk, czekam na wizytę ABW:)

Ti...........ch

2014-07-11, 20:44
wolek14, to nie osoba publiczna tylko secesjonista lub jak kto woli iść za określeniem mainstreemowym, separatysta. Gość pięknie pokazał ile warty jest ten internetowy napinacz. Wolność słowa nie jest równoznaczna z debilnym wygrażaniem śmiercią obcej osobie, bo i tak mi nic nie zrobi. Jak widać w starciu z kimś kto wie kim jesteś niewiele sie różnisz od rozdeptanego na chodniku gówna.