18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Internetowy kozaczek a brutalna rzeczywistość

Nathaniel_Demerest • 2014-07-11, 19:05
No sadole, tak się kończy wygrażanie komuś śmiercią w internecie.

spoiler


BykoZauruz

2014-07-11, 20:54
Połowa Sadoli teraz robi w pory

Saynel

2014-07-11, 21:07
Nathaniel_Demerest napisał/a:

No co ty nie powiesz a ja chciałem napisać że ja to kręciłem i rozmawiałem z tym Ukraińcem. Miałbyć dopisek "materiał własny" a ty wszystko popsułeś!!111


Kiedy pisałem komentarz w temacie był tylko tytuł i nic nie znaczący film w twoim ojczystym języku którego ja i wieksza część tego portalu nie rozumie. Więc przestan się rzucać jakbym wyr*chal ci matke i ładnie przepros, bo opis wrzuciles później.

maksymilian45

2014-07-11, 21:17
Aż dziw że żaden napinacz nie napisał że wzialby nóż i go zaj***l bo przecież co drugi tutaj by tak zarobil, no nie?

panmorda

2014-07-11, 21:19
NIE nada zasrańcu! Nie nada! W sumie nasrał i przyznał się ze jest zasrańcem, bo nic mu nie odpowiedział na to, a mógł sie postawić, ale wiadomo, mądry kolo przed monitorem w swoim domku..

Loaloa

2014-07-11, 21:31
Tak, napinacz i p*zdeczka w jednym dostał za swoje i pewnie popuścił w spodnie pry tej akcji z nożem. niestety w obecnej, że się tak wyrażę, sytuacji polityczno - militarnej na Ukrainie tak naprawdę nie do końca wiadomo jaki był powód napinki typa i kim jest ten wojskowy.


ProVVe

2014-07-11, 21:31
Kończ waść wstydu oszczędź. Fakt, że ten matoł został złamany psychicznie w przedbiegach samym pewnie popisowym zatrzymaniem... Mogł ten typ sam do niego jechać i się rozgadać. Nie mam zamiaru go bronic bo ch*j z tym cepem, ale przyznacie, że wjazd ludzi w mundurach itp itd mogło go spłoszyć i kto wie czy nie pokusiłby sie o jedną próbę w cztery oczy przed "procedurą" :-D .



PS. nie mozna chłopa bardziej wk***ić niż zagrozić życiu jego rodzinie... To jest jak zapędzenie w kąt dzikiego zwierza, a wtedy jest moc, nieśmiertelność i 0 litości...

PPS. Jeszcze co mnie urzekło... Typ dawał słowo oficera, że 0 pomocy i nikt nic nie widział niczym w 9 kompani... Mają zasady sk***ysyny

roma21

2014-07-11, 21:43
nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka

Latryna666

2014-07-11, 21:49
Jeszcze ktoś uważa ,że Rosjanie i powstańcy w Donbasie to w większości ludzie bez honoru?

hogg

2014-07-11, 21:50
Wróci do domu, zainstaluje TORa, zmieni nick i mu nawtyka jeszcze bardziej. Tacy się nie zmieniają.

Zyklon_B

2014-07-11, 21:51
Administratorze Donaldzie Tusku. Cześć mój drogi Jak tam? Z Sopotu zamierzasz się wynosić? Jeśli tak, to się nie śpiesz. Przyjdę do ciebie z wielkim nożem. Żyję obok, także to tylko moment, lepiej wybiorę. Pozdrów krewnych. :amused:

aa...........am

2014-07-11, 21:51
@maksymilian45 mowisz masz :
ja bym tam wzial ten noz i go zaj***ł :amused:


a tak serio, trzeba rozroznic dwie kwestie czyli potyczke slowna nawet z wyzwiskami z anonimowym nickiem od realnych grózb. grozba nie jest tekst typu "ale bym cie zapie**olil jakbym cie spotkał" ale tekst ktorego uzyl owy rusek o dlugim nozu, zaj***niu rodziny, wiem gdzie mieszkasz. dodatkowo zrobil to na portalu bez nickow ale z twarza, imionami, nazwiskami. takze nie generalizujmy wszystkiego i tez nie popadajmy w paranoje. jezeli ktos nas wyzywa wezmy to na smiech albo olejmy bo debil debilem pozostanie. dziekuje dobranoc i brawa dla zolnierza