18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inteligencja w PO

neo_1995 • 2013-12-19, 23:14


Sądzę że komentarz niepotrzebny. Widać wyraźnie jacy ludzie nami rządzą :) Pozdrawiam Sadole :mikolaj:

spiepszaj_dzbanie

2013-12-19, 23:55
@lilmuzynio
Trzeba się udać do wróżki i zapytać czy w najbliższym czasie odwiedzi redaktora seryjny samobójca.

dnr

2013-12-20, 00:00
Stare, ale jare :) Dobrze przypominać ludziom o takich wpadkach. Ale Pis też j***ć jakby co.

Peter-Norivotset

2013-12-20, 00:14
nie ma sie co smiac, dopoki te spoleczenstwo bedzie pelne debili(czyli zawsze tak bedzie) to nic sie nie zmieni. pozdrawiam

Aragon1988

2013-12-20, 00:30
Prawda jest taka, że każda partia chcąca rządzić obiecuje bajki...

mo...........et

2013-12-20, 00:31
to jest niestety tylko nasza wina, nie rozliczając tych kurew z ich czczych obietnic, pozwalamy rządzić takim nieudacznikom. Kiedyś sld, pis, dzisiaj po, jestem zszokowany że w tym kraju, tak skompromitowane partie, dalej stanowią realną siłę w polityce. mało wymagamy od siebie i od innych, zgadzamy się na bylejakość, akceptujemy bycie oszukiwanym. Zgadzając się na takie standardy sprawowania władzy w tym kraju pokazujemy tylko to że jesteśmy tacy sami, tak samo marni.

Seta666

2013-12-20, 00:37
Najlepiej to całe gówno z wiejskiej spakować w majtach na kamaza i wywieść na Sybir

mihaueeek

2013-12-20, 00:37
Elżbieta Jakubiak: U nas uważa się, że biznes tworzy państwo, a urzędnicy państwowi je niszczą, a to oni przygotowują wielką infrastrukturę dla życia dziennikarzy, biznesu. Gdyby nie oni, gdyby nie tacy ludzie jak ja, byłby pan bez numeru dowodu, zameldowania.
Redaktor: Gdyby nie biznes, pani byłaby bez pensji.
Elżbieta Jakubiak: To nieprawda! Wypracowuję ją jako urzędnik państwowy, wydając panu zaświadczenia, by mógł pan prowadzić działalność gospodarczą, przygotowując działkę do inwestycji i tak dalej. W sumie to ja panu pozwalam pracować.

vass

2013-12-20, 00:42
Z tego wynika, że PIS przejął program PO i chce go realizować :)

jaguar714

2013-12-20, 00:42
jest jakieś źródło tego wywiadu?

jestem pewien że gdyby ktoś wpadł tak mocno skorzystałby z prawa autoryzacji.

ps: nie jestem ani pro PO ani pro PIS. Dziwi mnie tylko fakt że 'posłanka' pozwoliła sobie na takie coś mając ewidentną opcje zablokowania tego wywiadu.

grubasm

2013-12-20, 00:48
Nie jestem pewny ale to chyba poszło na żywo w radiu...