18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inteligencja w PO

neo_1995 • 2013-12-19, 23:14


Sądzę że komentarz niepotrzebny. Widać wyraźnie jacy ludzie nami rządzą :) Pozdrawiam Sadole :mikolaj:

Torosar

2013-12-20, 00:49
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

@lilmuzynio
Trzeba się udać do wróżki i zapytać czy w najbliższym czasie odwiedzi redaktora seryjny samobójca.



Co Ty, redaktor przecież popełni "samobójstwo" bo ewidentnie sobie nie radzi w życiu i od 10 lat żyje w depresji.

~Vuko

2013-12-20, 00:52
Myślicie że z PiSem jest lepiej? Oni też nie wiedzą co robią. Palipies to samo. O reszcie nawet nie wspominam.

Polsce pomoże tylko taka rewolucja jak na Ukrainie.

Riffer

2013-12-20, 00:53
mihaueeek napisał/a:

Elżbieta Jakubiak: U nas uważa się, że biznes tworzy państwo, a urzędnicy państwowi je niszczą, a to oni przygotowują wielką infrastrukturę dla życia dziennikarzy, biznesu. Gdyby nie oni, gdyby nie tacy ludzie jak ja, byłby pan bez numeru dowodu, zameldowania.
Redaktor: Gdyby nie biznes, pani byłaby bez pensji.
Elżbieta Jakubiak: To nieprawda! Wypracowuję ją jako urzędnik państwowy, wydając panu zaświadczenia, by mógł pan prowadzić działalność gospodarczą, przygotowując działkę do inwestycji i tak dalej. W sumie to ja panu pozwalam pracować.



Socjalizm, Rzad nie powinien co ja mowie Rzad powinien miec zakaz wtracania sie do gospodarki. Ale ty to pewnie doskonale rozumiesz.

zincum

2013-12-20, 01:00
k***a, wami się da manipulować jak się komu zachce. Łykacie każde gówno jak młody pelikan, byle pasowało waszemu światopoglądowi (za dużo powiedziane, bo większość z was to zwykłe prymitywy). Nie macie pojęcia o niczym ale na wszystkim się znacie. To już k***a nudne jest. Udowodnione od dawna, że 99% sadoli to zwykłe przygłupy.

Jak k***a trzeba być głupim i naiwnym, żeby myśleć że zmiana władzy coś zmieni? k***a, od 25 lat jest to samo...

Stnq

2013-12-20, 01:12
@Zincum:
Odniosę isę do kilku rzeczy z twojej(tfu, tfu) wypowiedzi. Manipulacja ? Łykamy każde gówno? A co tu jest manipulowane? To był reportaż zrobiony specjalnie po to, by pokazać braki w kompetencji i debilizm rządzących. Wyszczególnij tą manipulację, o wielki oświecony.

O Wielki Oświecony - o czym k***a nie mamy pojęcia, ty jakiś durny jesteś? Udowodnione? Jak? Przez kogo? 99% ? A nie 98%? 92%? Pokaż no tę statystykę, pokaż te wyniki, pokaż cokolwiek, zamiast pie**olić bzdury (dokładnie takie same, o które się czepiasz, tępaku - na wzsystkim się znasz, z dupy wyciągnięte liczby etc).

Jak bardzo zj***nym psychicznie trzeba być, by nie myśleć, marzyć, że możemy coś zmienić, jak mozna nie próbować (choćby wyborami)? Przecież to trzeba być totalnie zniszczonym człowiekiem. Karykaturą polaka jesteś, karykaturą człowieka.

Sick_Stick

2013-12-20, 01:27
Powiedzcie mi proszę, że to manipulacja jakiegoś szmatławca typu Fakt. To jest k***a niemożliwe :<<

Wolf3D

2013-12-20, 05:55
To było w radiu na żywo i takie jest całe PO. Pamiętacie gabinet cieni? A wiecie gdzie on jest? Nigdy go nie było.


el...........wy

2013-12-20, 06:57
@Wolf3D , takie jest całe PO/PIS/SLD/PSL/TR ... ta ssamo myslenie . tylko niektórzy bronią kościoła inni pedałów, jeszcze inni czegoś tam.
A to oni maja być dla nas a my dla nich,myślę, że jakoś bym się obszedł bez nich , a zamiast 800tyś urzędników spokojnie by starczyło z 10k. Minimalny podatek na niezbędne rzeczy , a lotniska i drogi w tym czasie wybuduje ktoś kogo się nie będzie okradało przez podatki , żeby dać socjalke nierobom i cyganom. Zrobi to lepiej, na pewno nie pozwoli sobie na opóźnienia i co najważniejsze nie nakradnie po drodze naszych pieniędzy..
rzecz w tym , żeby nie utrudnać ludziom życia

ZOMOROMO

2013-12-20, 07:06
dnr napisał/a:

Stare, ale jare :) Dobrze przypominać ludziom o takich wpadkach. Ale Pis też j***ć jakby co.



Jak również pozostałą bandę która już jest przy korycie zaczynając od lewej do prawej oraz tych którzy chcieliby się dopchać do koryta np. Bosaki czy Korwiny. Pasożyty należy tępić na każdym kroku i wszelkimi dostępnymi środkami.

el...........wy

2013-12-20, 07:33
@ZOMOROMO, tylko w przeciwieństwie do świń przy korycie Korwin nic nie obiecuje..

strzelec_

2013-12-20, 08:58
@up
Ja też nic nie obiecuję ale chciałbym się nachapać. Wybierzesz mnie?

Polak88

2013-12-20, 11:42
A to Kuhrwy bez honoru i dumy.

ZOMOROMO

2013-12-20, 12:40
elBiaauawy napisał/a:

@ZOMOROMO, tylko w przeciwieństwie do świń przy korycie Korwin nic nie obiecuje..



Czy aby na pewno? I jeszcze prośba nie ubliżajmy świniom wszak to bardziej uczciwe zwierze niż polityk ( lub po prostu pasożyt ).

che.guevara

2013-12-20, 12:58
Naprawdę trzeba być niespełna rozumu by widzieć PiS jako alternatywę dla PO, takim samym kretynem jak ci którzy w 2007 roku widzieli PO jako jedyną alternatywę dla PiS.
PO-PiS to największe nieszczęście dla Polski, wcześniej nazywali się AWS-UW, wcześniej jako konglomerat różnych mniejszych partii (UD/UW, KLD, PC, ZChN...) . Tą bandę trzeba raz na zawsze odesłać na polityczny cmentarz!