18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instrukcja poprawnego bicia żony

kulawiec • 2020-01-25, 22:17
Wielce szanowny pan Abad al-Aziz al-Chazraj al-Ansari, który jest wybitnym socjologiem z Kataru, zaszczycił serwis YouTube wykonanym przez siebie filmem.
W dziele które wspaniałomyślnie raczył upublicznić instruuje w jaki sposób należy
bić żonę.



Pan bad al-Aziz al-Chazraj al-Ansari stwierdził z wysokości swojego autorytetu, że niema konieczności bicia żony zbyt często (co oznacza, że niema przeciwwskazań, aby to jednak robić częściej, jeśli ktoś ma ochotę) , jednak autorytet musi być ćwiczony inaczej niema miłości i życie nie idzie dalej.

Niestety jako modela, pan socjolog użył młodego chłopca. Cóż, następnym razem polecam skorzystać z brazylijskiej modelki, np. jakiejś tęższej trans, sądzę że mogła by fantastycznie wzbogacić przekaz i rozbudzić męstwo u pana socjologa.

http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/261344

bigoslaw_lyzka_von_wood

2020-01-26, 08:54
Noemi1998 napisał/a:

Polscy faceci maja Swoje metody znęcania , poniżania i bicia żon, zazwyczaj nauke pobierali w domu kiedy ojciec tłukł im matke .



Lewaczka na sadolu :) Oogarniasz, że to nie jest portal randkowy?

DzidaZawodnik

2020-01-26, 11:12
Noemi1998 napisał/a:

Polscy faceci maja Swoje metody znęcania , poniżania i bicia żon, zazwyczaj nauke pobierali w domu kiedy ojciec tłukł im matke .



To kobiety znęcają się w Polsce nad mężczyznami, bo nie mozemy wam naj***ć w obronie jak człowiekowi, bo nie stoicie z nim na równi.

A pan socjolog bardzo zgrabnie i dyplomatycznie tłumaczy dzikusom, że żonę należy szanować.

Lizodup napisał/a:

filmik zgłoszony do administracji yt



Ty resortowy z k***ysynu żymianski. Won z Polski donosicielska szmato.

No-idea napisał/a:

"Zobaczcie jaki islam jest litościwy" nie można żony uderzyć w twarz czy przyładowac z pięści w brzuch, ale można nią poszarpać, przypieprzyć z liścia w ramiona, nawrzeszczeć, bo miała czelność sama wyjśc z domu.



no tak matole. Takie mają prawo. Jak w Polsce wypuszczają morderców na wolność, to idziesz i wymierzasz sprawwiedliwość czy siedzisz jak p*zda, bo było zgodnie z prawem? Taki kozak j***ny jesteś sądzić inne kultury co jest dobre a co złe, a w domu jak szmata leżysz i płącisz grzecznie wszystkie haracze i przestrzegasz zj***negoprawa jak cwe* w pierdlu.

j***ćLudzi napisał/a:

Pokazuje na dziecku jak napie**olić żonie.Czylio można za jednym zamachem nak***ić żonie i dziecku.A tak na poważnie życzę zasrańcowi pie**olonemu żeby mu ktoś porządnie wj***ł.



Tępaku obejrzałeś chociaż? Śmieciu on własnie tłumaczy takim bezmózgom jak tylko na pustynii, ze żony niewolno bić. Powieś się i ulżyj swojemu mózgowi, bo się męczy jako kalafior.

Vrox napisał/a:

Ja pie**ole, zwierzęta mają więcej szacunku do siebie. A damskim bokserom życzę jak najgorzej.



o jakim braku szacunku mówisz niedorajdo, bo ja na przykład ciebie szanuję mniej niż zwierzęta mają do siebie, więc co? Jestem zły, bo mam na ciebie wyj***ne, a powinienem kochać?

Ho...........er

2020-01-26, 12:01
Fajnie że 5 kolumna islamu siedzi na youtube i nie kasuje takiego kontentu gdy ja uplouduję filmik o puszczalskich p*zdach kasują mi konto gdy islamista nagrywa jak napie**alać kobiety ma 100tyś wyświetleń i ma się dobrze

andrzejrobert75

2020-01-26, 12:09
Lizodup napisał/a:

filmik zgłoszony do administracji yt



To przejaw odrębności kulturowej i pięknej tradycji z bliskiego wschodu,film z marszu niepodległości by zaraz zablokowali

mar173

2020-01-26, 12:11
Do nieznających angielskiego - on zniechęca do bicia potocznie rozumianego, mówi że nie może się pojawić żadna krew, nie wolno dotykać twarzy, czy uderzać mocno. To musi być ojcowska kara, przede wszystkim słowna, a gdyby nie zrozumiała i się kłóciła musi poczuć męską siłę - np. chwycić tak by była skrępowana. To poradnik jak nie być cipą, bo masa mężczyzn jest pod obcasem, są spokojni a baba może mówić co chce, jechać po nim a on nic. Z resztą - w muzułmańskich domach też rządzi kobieta bardzo często, a okazują siłę tylko mężczyźni ze skłonnościami psychopatycznymi (jak ktoś nie wie, to jest naturalne, genetyczne) - śmieszne jest to że ludzie mylnie oceniają psychopatów jako tych cichych spokojnych, a to właśnie dusze towarzystwa to mają. Cichy i spokojny to druga strona czyli masochizm, krzywdy drugiemu nie zrobi, mało wymaga, ale właśnie przez to najbardziej mu się dostaje. Tu macie przykład psychopaty, to już taka skrajność, klasyczny psychopata 22 sekunda jego twarz https://youtu.be/D_wtmEC-2V4?t=22 Po twarzy również można rozpoznać, drobna twarz to masochizm, zmaskulinizowana tutaj to już skrajnie sadyzm, psychopatia. Brak odpowiedniego wychowania i wykształcenia + genetycznie psychopatia = to co widać na filmiku.

kezor

2020-01-26, 14:45
Przeczytałem Al-Chajzer i myślałem, że będzie to jakaś śmieszna przeróbka :roll:

negatyvv

2020-01-26, 21:59
Noemi1998 napisał/a:

Polscy faceci maja Swoje metody znęcania , poniżania i bicia żon, zazwyczaj nauke pobierali w domu kiedy ojciec tłukł im matke .



Wybacz ale nie żyjesz w arabskim kraju i nikt Cię nie spali jak wpierdzielisz sadyście. Zachowuj się jak ofiara, to będziesz traktowana jak ofiara.