18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instrukcja poprawnego bicia żony

kulawiec • 2020-01-25, 22:17
Wielce szanowny pan Abad al-Aziz al-Chazraj al-Ansari, który jest wybitnym socjologiem z Kataru, zaszczycił serwis YouTube wykonanym przez siebie filmem.
W dziele które wspaniałomyślnie raczył upublicznić instruuje w jaki sposób należy
bić żonę.



Pan bad al-Aziz al-Chazraj al-Ansari stwierdził z wysokości swojego autorytetu, że niema konieczności bicia żony zbyt często (co oznacza, że niema przeciwwskazań, aby to jednak robić częściej, jeśli ktoś ma ochotę) , jednak autorytet musi być ćwiczony inaczej niema miłości i życie nie idzie dalej.

Niestety jako modela, pan socjolog użył młodego chłopca. Cóż, następnym razem polecam skorzystać z brazylijskiej modelki, np. jakiejś tęższej trans, sądzę że mogła by fantastycznie wzbogacić przekaz i rozbudzić męstwo u pana socjologa.

http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/261344

hiqq

2020-01-25, 22:19
Na stos z kozo jebcą. Nie za to że wyżywa się na żonie czy tam gówniaku ale za to że jest ciapaty :evil:

Noemi1998

2020-01-25, 22:34
Polscy faceci maja Swoje metody znęcania , poniżania i bicia żon, zazwyczaj nauke pobierali w domu kiedy ojciec tłukł im matke .

kmieciuck

2020-01-25, 22:42
Noemi dziecko co Ty pierolisz. Skala problemu jest nieporwórwnywalna. Oczywiście, że u nas też jest patologia i należy ją tępić, ale to co arabusy wyprawiją w stosunku do kobiet, nie przeszłoby Ci przez myśl w najgorsszych koszamrach. Mój ojciec pracował kupe lat w Libi na delegacji i wie o czym mówi. Zaj***li by Cie dziecko na śmierć

Albo zar*chali

Za pozwoleniem taty i wójka i z ich pomocą. Ot taki islam

JebaćLudzi

2020-01-25, 22:42
Pokazuje na dziecku jak napie**olić żonie.Czylio można za jednym zamachem nak***ić żonie i dziecku.A tak na poważnie życzę zasrańcowi pie**olonemu żeby mu ktoś porządnie wj***ł.

bodzio667

2020-01-25, 22:43
Instrukcja bicia żony 3 i pół minuty? Szanujmy się...

MaciejLubicz

2020-01-25, 23:45
Noemi1998 napisał/a:

Polscy faceci maja Swoje metody znęcania , poniżania i bicia żon, zazwyczaj nauke pobierali w domu kiedy ojciec tłukł im matke .



Łap


Mrrm

2020-01-26, 00:20
Normalny ciapak nie bije żony, w sensie religijny bo takich co biją to jest pewnie procentowo podobnie jak wszędzie indziej.

No-idea

2020-01-26, 00:27
"Zobaczcie jaki islam jest litościwy" nie można żony uderzyć w twarz czy przyładowac z pięści w brzuch, ale można nią poszarpać, przypieprzyć z liścia w ramiona, nawrzeszczeć, bo miała czelność sama wyjśc z domu.

kulawiec

2020-01-26, 00:51
Mrrm napisał/a:

Normalny ciapak nie bije żony,



A jak zona lubi to co ma zrobić? Jak powiada pewien autorytet z kataru, czasami dla miłości trzeba tłuc żonę. bo życie musi iść do przodu.

klos79

2020-01-26, 02:35
Myślałem, że mu nsp***oli tak, że nie wstanie i zmarnowałem ponad 3 minuty życia.... W ch*j z Tobą!

Vrox

2020-01-26, 05:50
Ja pie**ole, zwierzęta mają więcej szacunku do siebie. A damskim bokserom życzę jak najgorzej.

Lizodup

2020-01-26, 08:50
filmik zgłoszony do administracji yt