18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instrukcja obsługi...

~DMT • 2022-03-21, 06:52
Jak postępować z ruskimi trollami?

Wersja light...

TrzyDwaJeden

2022-03-21, 12:38
Raz sierpem raz młotem kacapską chołotę!!!!!

Dzisiaj

2022-03-21, 13:43
k***a jakie sp***oliny w tym kraju :homer:

ukry przyjechaly i zapelnily rynek pracy, jakby nie oni to pracodawcy musieliby napie**alac podwyzki by zatrzymac dobrych pracownikow u siebie. Tak tez sie dzialo - wspanialy pis szybko zareagowal - bo polacy nie moga zarabiac tak jak na zachodzie wiec jeb - 2 miliony ukraincow. Zanim jakis zjeb napisze - ze polacy tak samo pojechali do UK czy niemiec, norwiegii itd. Polska nie jest tak bogatym krajem jak inne do ktotrych wyjechali polacy. Nie k***a to nie jest taka sama sytuacja. Tak samo jak seks analny a kobieta a z facetem - TO NIE TO SAMO. Od czasow przyjazdy tych "ciezko pracujacych" "spoko" ukraincow - namnozylo sie od ch*ja oszustw na olx, co chwila jakies ukrainskie k***y wydzwaniaja podajac sie za pracownikow bankow itd. wiec nie przyjechala "elyta" Teraz wj***lo ich tylu a poj***ny rzad daje im takie benefity, ze k***a ma... ludzie bardzo szybko poczuja sie niekomfortowo. Czy ruscy wykupiliu polskie wodociagi? Czy ruscy maja roszczenia terytorialne do Polski? Czy to ruskim wyplacami co roku gigantyczna kase? Wrog Polski to kto inny i bardziej podstepny. Putin nie zna sie na polityce? Postanowil zaatakowac sobie ukraine tak dla jaj? JA pie**ole :) kazdy kto mysli, ze Putin chce miec wiecej ziemi przylaczonej do Rosji jest debilem :) NAjlepsze jest to, ze jak ktos nie zgadza sie z tak poj***na pomoca dla ukrów jak to jest teraz w Polsce to odrazu jest ruskim agentem/trolem i ch*j wie co :D

Karboksylator

2022-03-21, 15:33
Dzisiaj napisał/a:

k***a jakie sp***oliny w tym kraju
ukry przyjechaly i zapelnily rynek pracy, jakby nie oni to pracodawcy musieliby napie**alac podwyzki by zatrzymac dobrych pracownikow u siebie. Tak tez sie dzialo - wspanialy pis szybko zareagowal - bo polacy nie moga zarabiac tak jak na zachodzie wiec jeb - 2 miliony ukraincow. Zanim jakis zjeb napisze - ze polacy tak samo pojechali do UK czy niemiec, norwiegii itd. Polska nie jest tak bogatym krajem jak inne do ktotrych wyjechali polacy. Nie k***a to nie jest taka sama sytuacja. Tak samo jak seks analny a kobieta a z facetem - TO NIE TO SAMO. Od czasow przyjazdy tych "ciezko pracujacych" "spoko" ukraincow - namnozylo sie od ch*ja oszustw na olx, co chwila jakies ukrainskie k***y wydzwaniaja podajac sie za pracownikow bankow itd. wiec nie przyjechala "elyta" Teraz wj***lo ich tylu a poj***ny rzad daje im takie benefity, ze k***a ma... ludzie bardzo szybko poczuja sie niekomfortowo. Czy ruscy wykupiliu polskie wodociagi? Czy ruscy maja roszczenia terytorialne do Polski? Czy to ruskim wyplacami co roku gigantyczna kase? Wrog Polski to kto inny i bardziej podstepny. Putin nie zna sie na polityce? Postanowil zaatakowac sobie ukraine tak dla jaj? JA pie**ole kazdy kto mysli, ze Putin chce miec wiecej ziemi przylaczonej do Rosji jest debilem NAjlepsze jest to, ze jak ktos nie zgadza sie z tak poj***na pomoca dla ukrów jak to jest teraz w Polsce to odrazu jest ruskim agentem/trolem i ch*j wie co



tak przeczytałem sobie twoją wypowiedź i mam następujące wnioski:
- w wielu krajach, w tym USA nie ma czegoś takiego jak minimalna pensja i jakoś żyją. Co więcej w tych krajach jest większy zarobek per capita, gdyż fachowcy faktycznie zarabiają więcej niż inni., są bardziej doceniani itd. Polski pracodawca ma narzucone minimalne wynagrodzenie nawet dla lebiegi, który nie potrafi czegoś zrobić, żeby nie zj***ć czegoś innego. Nie uważam tego za fair. przyjmijmy że masz dwóch pracowników, jeden dobrze pracuje, robi nawet więcej niż powinie a drugi pracuje ch*jowo. Obaj mają równe wynagrodzenie, co jest nieuczciwe, ale gdyby pracodawca mógł obniżyć temu co pracuje ch*jowo i dać tą różnicę temu co pracuje dobrze byłoby sprawiedliwie. Teraz z Ukrainy przyjechało od groma uchodźców. część pewnie będzie ch*jowymi pracownikami, ale wielu będzie pracownikami, którzy coś juz potrafią, więc wolę zatrudnić na tej najniższej Ukraińca, niż Polaka, bo jakość pracy będzie wyższa po stronie Ukraińca. Identyczna sprawa ma się z umową zlecenia. jest minimalne wynagrodzenie za godzinę zlecenia. to już jest całkowicie zj***ny przepis, bo jak wyceniam daną pracę na godzinę roboty i chcę komuś dać za to 10 zł, a druga osoba się zgadza na wykonanie tej pracy w ciągu godziny za 10 zł, to nikt nie powinien w to ingerować. Mnie także nie podobają się szeroko zakrojone pomoce socjalne, które mają miejsce u nas w kraju. Nie pisze tu tylko o samej pomocy uchodźcom, ale min o 500 plus. takie świadczenie powinno być wypłacane tylko i wyłącznie na zasadzie odpisu od podatku, czyli benefit dotyczyłby tylko osób, które te podatki płacą.
Putin zaatakował Ukrainę nie dla kawałka ziemi, a dla kilku innych rzeczy. po pierwsze pod tą ziemią znajdują się surowce, które putina interesują, po drugie zwiększa swoje strefy wpływów, po trzecie odcinając Ukrainę nie pozwala na ekspansję innych krajów do UE i NATO. Z jego punktu widzenia to cele strategiczne. Kolejnym celem putina jest uzależnienie zachodnich państw, w szczególności Niemiec i Francji od ropy i gazu eksportowanego z Rosji. Jednakże szacuje się, że w okolicy doku 2036 wydobycie ropy i gazu w rosji może spaść o około 35%. Jak bardzo poszybują ceny tych surowców? Dodatkowo utrudnieniem dla putina jest baltic pipe, który wpie**olił mu się przed nordstream 2. Przy spadku wydobycia ropy i gazu na zachód popłyną mniejsze ilości, bądź dużo wyższe ceny. zachód który z uporem maniaka likwidował kopalnie węgla, elektrownie atomowe i stawiał na energię ze źródeł odnawialnych i gazu będzie w czarnej dupie. Wyobraź sobie, że przez pół roku nie byłoby prądu. niemal każdy kraj padnie. a ruscy mają pokrycie w elektrowniach atomowych węglu i na koniec mają swoją ropę i gaz.

Wyobraź sobie, że putin ominął Polskę i Ukrainę przy dostawach ropy i gazu na zachód Europy. Uzależniając tamte kraje od swoich surowców będzie mógł bezkarnie napaść na Polskę, tak jak to robi z Ukrainą. Dodatkowo nikt mu się nie przeciwstawi. Chiny liczą na współpracę z rosją, a przy okazji dadzą weto każdej rezolucji potępiającej agresję rosji na Ukrainę, gdyż liczą, że rosja postąpi identycznie gdy Chiny zajmą Tajwan. kółko sie zamyka.
Generalnie putin dobrze to wymyślił, ale miał pecha. nie spodziewał się, że Ukraińcy stawią taki opór, nie spodziewał się, że kraje po części już uzależnione od dostaw ropy i gazu będą w stanie podjąć decyzje o sankcjach, które obejmą całą rosję. A te sankcje najbardziej uderzają w szeregową ludność, której w każdym kraju jest najwięcej. Dodatkowo ludzie jednak zaczynają się zastanawiać, czemu tak potężne państwo jak rosja nie może sobie poradzić z dużo mniejszą i dużo gorzej uzbrojoną Ukrainą. generalnie putin ma dwa wyjścia. albo totalnie rozj***ć Ukrainę, tak,żeby kamień na kamieniu nie został, albo odpuścić. Moim zdaniem będzie chciał zrobić to pierwsze. Zmobilizuje dużą ilość wojska i będzie okupował Ukrainę przez kilka lat. O ile wcześniej rosjanie go nie zajebią.

TCJ

2022-03-21, 16:17
Jestem w szoku po latach 7-10 wróciłem na sadistic aby dociec prawdy. Okazuje się jednak, że strona jest zpeneptrowana prze ruskich agentów.
@ arboksylator - pisze jake jest.

PanKukuruźnik82

2022-03-21, 16:22
Karboksylator napisał/a:

Obaj mają równe wynagrodzenie, co jest nieuczciwe, ale gdyby pracodawca mógł obniżyć temu co pracuje ch*jowo i dać tą różnicę temu co pracuje dobrze byłoby sprawiedliwie. Teraz z Ukrainy przyjechało od groma uchodźców. część pewnie będzie ch*jowymi pracownikami, ale wielu będzie pracownikami, którzy coś juz potrafią, więc wolę zatrudnić na tej najniższej Ukraińca, niż Polaka, bo jakość pracy będzie wyższa po stronie Ukraińca. Identyczna sprawa ma się z umową zlecenia. jest minimalne wynagrodzenie za godzinę zlecenia. to już jest całkowicie zj***ny przepis, bo jak wyceniam daną pracę na godzinę roboty i chcę komuś dać za to 10 zł, a druga osoba się zgadza na wykonanie tej pracy w ciągu godziny za 10 zł, to nikt nie powinien w to ingerować.



O i mamy Janusza biznesu...

Ty Januszku już chcesz nierobowi obniżyć pensję poniżej minimalnej krajowej... i ta różnice dać temu co zapie**ala. Jak jesteś pracodawcą, to współczuję twoim pracownikom i twojej firmie.

Wiesz co takie rozwiązanie by sprawiło? Że nikt by u ciebie nie chiał pracować cieciu, bo zawsze byś mógł każdemu pensje obniżyć, poniżej krajowej za jakiekolwiek uchybienie w pracy, bo byś stwierdził " że leń i nierób" i cyk ! qrwa 1500zł wypłaty... A widząc twoje podejście, to temu co zapie**ala i tak byś gówno dał wiecej ! Dalej zapie**alali by za minimalną, bojąc się że " wielki boss " ujebie im pensję.... Tak by było, bo tak działają ludzie twojego pokroju.

Tak, tak już widzą jak raczki zacierasz na nowo przybyłych ukrów... Sam to napisałeś, że dasz im 10 zł na umowę zlecenie a Polaka nie zatrudnisz. Ja wiem dlaczego, bo żaden Polak nawet głupi, nie będzie zapie**alał u takiego Janusza jak ty za 10 zł/h a ukry juz tak...

Taki szczwany plan masz...

Ale nie bój sie, prędzej czy później obuci się to przeciwko tobie, czego ci z całego serca życzę.

gagatek690

2022-03-21, 16:50
jprdl- nie ogarnialiście ustawki ze srowidem i nie ogarniacie tej ukraińskiej. Cymbały przekonane o swojej przezajebistości. jak tam maseczki się nosi? Noście noście bo nie chcecie chyba być "siewcami śmierci"? LOL Ukrainiec może mieć odrę i gruzlicę oraz HIV takim siewcą nie jest i maski nosić nie musi. Jesteście tak głupi że nawet nie jesteście w stanie wychwycić absurdu tej sytuacji

matt_crew

2022-03-21, 18:23
spike2222 napisał/a:

No to ch*jowo czytałeś, bo Putin zwołnik (tzn, zostali oskarżeni o korupcje z twardymi dowodami, czyli poprostu podpadli Putinowi) 2 wysoko postawionych urzędników odpowiedzialnych za wywiad, bo tamci ogarneli, że a: Zachód będzie miał absolutnie w dupie Ukraine i sankcje będą zrobione tylko dla zasady, jakieś minimalne (a są takie, że rozpie**alają Rosyjską gospodarke i Rosja traci wg. Forbse'a 20mld zielonych dziennie (ale są tu wliczone oprócz kosztów gospodarczych, obecnie też koszty wojenne) i Putin dzięki wywiadowi, naprawde był pewien, że uda mu sie zając Ukraine w 3 dni bo...wg. wywiadu, ludzie naprawde mieli witać Rusków z kwiatami o_O po 3: Wywiad twierdził, że Ukraina od 2014 (Krym) niewiele się wzmocniła i mają słabo wyszkoloną armie (nie ogarnęli, że armia Ukrainy była szkolona przez wojska NATO, w tym te najlepsze - Amerykańskie)



Specjalista od Ukrainy sie wypowiedzial. Wczesniej byl specjalista od Covida.
Wypie**alaj na front walczyc nygusie. Jebie mnie twoje, wasze zdanie. Idzcie po 500+ zeby na weekend starczylo.

Rozjebie

2022-03-21, 20:19
xXx5226 napisał/a:

Dobre ? Podsycanie konfliktu na siłę jest spoko ? Tylko że przez takie coś ta wojna nigdy się nie skończy. Nie wiem czy zauważyłeś ale to właśnie na tym parciu na nienawiść wobec ruskich to rosja zyskuje a my wszyscy tracimy. Popatrz sobie które waluty zyskały ostatnio a które tracą. Tępicie ruskie trolle zamiast ukraińskich a to właśnie temu ukraińskiemu komikowi na podsycaniu na konflikcie zależy najbardziej i to kosztem życia własnych rodaków. Z resztą resztą nasz rząd też chce wojny.



Nie, my tępimy i ukraińskie i ruskie trolle - po równo mamy je w p*zdzie.
Będzie wojna - to trudno, czas sie trochę poruszać. Jako protektor zarobimy na tym mnóstwo kasy

NataliaW

2022-03-21, 20:27
Jak zwykle mieszane uczucia. Kacapow nie lubię, a kacapy to ci wszyscy co wierzą w ruski kościół i piszą tym gównianym językiem zwanym cyrylicą.

Btw
W 39 upowcy i zydzi witali sowietów kwiatami, czemu dziś ich tak nie witają?

Karboksylator

2022-03-21, 23:39
PanKukuruźnik82 napisał/a:

O i mamy Janusza biznesu...
Ty Januszku już chcesz nierobowi obniżyć pensję poniżej minimalnej krajowej... i ta różnice dać temu co zapie**ala. Jak jesteś pracodawcą, to współczuję twoim pracownikom i twojej firmie.
Wiesz co takie rozwiązanie by sprawiło? Że nikt by u ciebie nie chiał pracować cieciu, bo zawsze byś mógł każdemu pensje obniżyć, poniżej krajowej za jakiekolwiek uchybienie w pracy, bo byś stwierdził " że leń i nierób" i cyk ! qrwa 1500zł wypłaty... A widząc twoje podejście, to temu co zapie**ala i tak byś gówno dał wiecej ! Dalej zapie**alali by za minimalną, bojąc się że " wielki boss " ujebie im pensję.... Tak by było, bo tak działają ludzie twojego pokroju.
Tak, tak już widzą jak raczki zacierasz na nowo przybyłych ukrów... Sam to napisałeś, że dasz im 10 zł na umowę zlecenie a Polaka nie zatrudnisz. Ja wiem dlaczego, bo żaden Polak nawet głupi, nie będzie zapie**alał u takiego Janusza jak ty za 10 zł/h a ukry juz tak...
Taki szczwany plan masz...
Ale nie bój sie, prędzej czy później obuci się to przeciwko tobie, czego ci z całego serca życzę.



widzisz, obecnie akurat pracuję na umowę o pracę ze stawką dużo wyższą niż minimalna. napisałem swoje przemyślenia, które są podparte życiowym doświadczeniem. oczywiście możesz mieć inne zdanie. ja tam się nie obrażam, że ktoś mnie próbuje wyzywać od januszy biznesu, czy jeszcze gorzej. osoby, które tak piszą po prostu nie znają życia. nigdy nie prowadziły swojej działalności, a prace dostali po znajomości. Podam Ci przykład mojej bliskiej znajomej. Kiedyś z nią na ten temat rozmawiałem i wyobraź sobie, że się na mnie strasznie obraziła. Następnie sama otworzyła firmę. Jej założeniem było to, że jej pracownicy będą mieli zajebiste warunki pracy, choćby ona miała mniej zarobić. po mniej więcej roku prowadzenia firmy jej pracownicy, których tak wychwalała zażądali podwyżki (wszak wszystko drożeje). Oczywiście jako dobra szefowa dała im tyle ile chcieli. Jednak po kolejnym pół roku znów zażądali podwyżki. jak im odmówiła( bo w końcu zaczęła liczyć swoje zarobki) to jeden ją okradł, a drugi zawalił jeden z największych projektów i tak musiała jeszcze zapłacić karę umowną którą miała w umowie z kontrahentem. Prawo polskie pozwala pracownika obciążyć maksymalnie 3krotnością jego wynagrodzenia, nawet jak sp***olił Ci pracę za milion. Summa Summarum jej firma padła, bo gdy tamten kontrahent zrobił jej reklamę, to nikt nie chciał z nią współpracować. Co ciekawe jej były pracownik, który ją okradł do dnia dzisiejszego jej nie oddał pieniędzy, bo przecież go nie stać, bo pracuje na najniższej krajowej (oficjalnie) a ta jest chroniona (poza kilkoma wyjątkami) od zajęć komorniczych. Na szczęście w Sejmie jest już ustawa, która to zmieni i takie odpady społeczne będą już płaciły z tych swoich najniższych komornikom. Dopiero się zacznie ból dupy...

Hrabia Drapula

2022-03-22, 15:28
powinien koledze na głowie ręce trzymać nie na ziemi

rara

2022-03-23, 14:51
Prawda jest bolesna ale to ekonomia żydowska wygrywa jak kravmaga i dobre uzi i wszystko co służy celowi, zawsze i od zarania dziejów. Nie skorzystać z wojny to skazać się na jej ofiarę.

neo001

2022-03-23, 17:20
Każdy kto wybiela kacapów to idiota, naród sk***ionych imbecyli z manią wielbienia "wielkiej" kacapowni. Nie wycierajcie sobie mord banderowcami i tak nie wybielicie tego kacapskiego ścierwa.