18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instrukcja obsługi...

~DMT • 2022-03-21, 06:52
Jak postępować z ruskimi trollami?

Wersja light...

Halman

2022-03-21, 07:01
nak***iać to kacapowskie ścierwa bo choć to niby słowianie to coś w genach nie pykło i bliżej im do mongolskiej hordy...

tak rzecze Halman

xXx5226

2022-03-21, 07:15
Halman napisał/a:

nak***iać to kacapowskie ścierwa bo choć to niby słowianie to coś w genach nie pykło i bliżej im do mongolskiej hordy...

tak rzecze Halman



Starzy to musieli cie karmić z katapulty że tak spier.. jesteś. Wszystkie rządy się z tej wojny cieszą a ty na ruskich tylko ciśniesz ...

Wiekot

2022-03-21, 07:22
xXx5226 napisał/a:

Starzy to musieli cie karmić z katapulty że tak spier.. jesteś. Wszystkie rządy się z tej wojny cieszą a ty na ruskich tylko ciśniesz ...



Halman ma dobre podejście

Szangti

2022-03-21, 07:26
Ruskich i banderowcow napie**alac!

notak

2022-03-21, 07:50
Szangti napisał/a:

Ruskich i banderowcow napie**alac!



coś ci się poj***ło, bo puki co to to ukraina walczy o swoją wolność tylko, a te ruskie ch*je są zagrożeniem dla połowy europy, ze swoim wyimaginowanym wysokim ego, które kacapy mają

Wiekot

2022-03-21, 08:13
notak napisał/a:

coś ci się poj***ło, bo puki co to to ukraina walczy o swoją wolność tylko, a te ruskie ch*je są zagrożeniem dla połowy europy, ze swoim wyimaginowanym wysokim ego, które kacapy mają



Gdzieś czytałem żę plan był taki w skrócie: wchodzą na Ukrainę, Polacy zaczynają podskakiwać a oni wysyłają nam parę rakiet w razie czego aby nas uspokoić.

spike2222

2022-03-21, 08:24
Wiekot napisał/a:

Gdzieś czytałem żę plan był taki w skrócie: wchodzą na Ukrainę, Polacy zaczynają podskakiwać a oni wysyłają nam parę rakiet w razie czego aby nas uspokoić.



No to ch*jowo czytałeś, bo Putin zwołnik (tzn, zostali oskarżeni o korupcje z twardymi dowodami, czyli poprostu podpadli Putinowi) 2 wysoko postawionych urzędników odpowiedzialnych za wywiad, bo tamci ogarneli, że a: Zachód będzie miał absolutnie w dupie Ukraine i sankcje będą zrobione tylko dla zasady, jakieś minimalne (a są takie, że rozpie**alają Rosyjską gospodarke i Rosja traci wg. Forbse'a 20mld zielonych dziennie (ale są tu wliczone oprócz kosztów gospodarczych, obecnie też koszty wojenne) i Putin dzięki wywiadowi, naprawde był pewien, że uda mu sie zając Ukraine w 3 dni bo...wg. wywiadu, ludzie naprawde mieli witać Rusków z kwiatami o_O po 3: Wywiad twierdził, że Ukraina od 2014 (Krym) niewiele się wzmocniła i mają słabo wyszkoloną armie (nie ogarnęli, że armia Ukrainy była szkolona przez wojska NATO, w tym te najlepsze - Amerykańskie)

xXx5226

2022-03-21, 08:26
Wiekot napisał/a:

Halman ma dobre podejście



Dobre ? Podsycanie konfliktu na siłę jest spoko ? Tylko że przez takie coś ta wojna nigdy się nie skończy. Nie wiem czy zauważyłeś ale to właśnie na tym parciu na nienawiść wobec ruskich to rosja zyskuje a my wszyscy tracimy. Popatrz sobie które waluty zyskały ostatnio a które tracą. Tępicie ruskie trolle zamiast ukraińskich a to właśnie temu ukraińskiemu komikowi na podsycaniu na konflikcie zależy najbardziej i to kosztem życia własnych rodaków. Z resztą resztą nasz rząd też chce wojny.

Wiekot

2022-03-21, 08:34
@spike2222

Ty za to ch*jowo odpowiadasz na rzeczy o które wogóle nie pytałem. Czytasz jakieś "duchy" których tam nie ma. Naprawde tak trudno przeczytać jedno zdanie. To co napisałeś każdy już czytał po 100 razy chyba już od "miesiąca".

Wiekot

2022-03-21, 09:00
xXx5226 napisał/a:

Dobre ? Podsycanie konfliktu na siłę jest spoko ? Tylko że przez takie coś ta wojna nigdy się nie skończy. Nie wiem czy zauważyłeś ale to właśnie na tym parciu na nienawiść wobec ruskich to rosja zyskuje a my wszyscy tracimy. Popatrz sobie które waluty zyskały ostatnio a które tracą. Tępicie ruskie trolle zamiast ukraińskich a to właśnie temu ukraińskiemu komikowi na podsycaniu na konflikcie zależy najbardziej i to kosztem życia własnych rodaków. Z resztą resztą nasz rząd też chce wojny.



Ja jestem Polakiem i wspieram Ukrainę bo oni walczą w naszym imieniu. Nie będę wspierał Ruskich którzy tylko czekają aby założyć nam kaganiec, a tych co się postawią to "kula w łeb i do rowu" (w przenośni)

Muszę wam chłopaki powiedzieć, że oglądałem tak z ciekawości różne telewizje informacyjne zagraniczne. I w tym konflikcie Polacy wizerunkowo zyskali tak jak nigdy dotąd. Nawet Chinole nas podziwiają. Spotkałem się nawet z sytuacją (nie wdając się w szczegóły) że ktoś za darmo oddawał "produkt" nie tylko Ukraińcom, ale też Polakom.

Payan

2022-03-21, 09:13
Jakbym oglądał Brazylijski serial.

Wiekot

2022-03-21, 09:24
Pajan napisał/a:

Jakbym oglądał Brazylijski serial.



:)

Halman

2022-03-21, 11:16
ooo, widzę że kliku się obsrało na czele z nijakim xXx5226... jakbyście mogli to byście putinowi carskie berło oj***li ze strachu...

PanKukuruźnik82

2022-03-21, 11:17
A może ktoś przetłumaczy co gadają ? Bo do tej pory takie filmiki od kacapów to były o wpie**olu za długi za dragi. A wy juz sobie do gardeł skaczecie.