18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inspirator zamachu z Londynu do Anglików

sr...........ty • 2013-06-01, 22:51
Inspirator zamachu z Londynu do Anglików „Jeśli nie podobają wam się moje poglądy możecie stąd wyjechać”

Imam Anjem Choudary duchowy lider i inspirator morderstwa w Londynie na brytyjskim żołnierzu, zwolennik wprowadzenia szariatu w debacie na temat islamu w Europie stwierdził – Jeśli nie podobają się wam moje poglądy, wyjedźcie z Wielkiej Brytanii.

W debacie na angielskim kanale BBC dotyczącej sytuacji Islamu na Starym Kontynencie przewodnik duchowy zamachowców z Woolwich stwierdził, że wprowadzi prawo szariatu na wyspach brytyjskich oraz zdemaskuje politykę zagraniczną Wielkiej Brytanii, pytany przez reporterkę czemu skoro jest tak represjonowany przez angielskie władze po prostu nie wyjedzie, stwierdził, że „tu się urodził, a jeśli komuś się nie podobają jego poglądy może sam wyjechać”. Zaproszeni przedstawiciele innych odłamów islamu jednogłośnie potępili sam zamach jak i wypowiedzi Choudarego


Filmik w języku angielskim.

:plzdie:

robert357

2013-06-02, 02:17
k***a mać! Co oni, poj***ło tych angolów? Nadal nic nie widzą? Nadal będą stać za poprawnością polityczną? Nadal będą karać tych, którym nie podoba się islamizacja? Do k***y, obudźcie się k***a! k***a! Na początku śmiałem się z tego, ale teraz to jestem tym przerażony. Pamiętajcie, kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

Ifne

2013-06-02, 02:17
Brak mi słów. Nie rozumiem do czego zmierza Europa, tysiące lat rozwoju kultury oraz nauki a tu taki Ahmed którego rodzina pewnie nie żyje w Europie od 50 lat pier***i na antenie takie rzeczy !! szlag mnie trafia.
Nie pozwólmy na taki rozwój sytacji w Polsce bo zachód powoli polega..

LadyCarminqa

2013-06-02, 02:23
@Policeman Gówno prawda, może nie zmienimy samym gadaniem sytuacji w innych krajach, ale takie nastawienie w narodzie, takie nasze typowe polskie nieco ksenofobiczne chamstwo w stosunku do ciapatych może uratować ten kraj przed ich nalotem. Chociaż trzeba przyznać, że jak na razie ratują nas ch*jowe warunki życia tutaj. Ale nie zapominajmy, ze jak państwa sąsiednie (np. Niemcy) będą już krajem pod rządami islamu, to mamy przej***ne, bo będą nas na siłę nawracać. Obym nie dożyła tego momentu...
k***a no, kiedy to się stało? Wydawałoby się, ze jeszcze niedawno było wszystko ok, j***na zaraza...

raistpol

2013-06-02, 02:23
Dla wszystkich kozojebców mam tylko jedną odpowiedź


Komandzio

2013-06-02, 02:25
Ale dawno w Postala nie grałem.


Szerokikarq

2013-06-02, 02:31
@2xup
Chodzi Ci o to, że brudasy plują w twarz, a my siedzimy bezczynnie?
Wiem, wiem, to był żart...

Swoją drogą szacunek dla Witalija, widać że nie jest małpa z lasu, jak niektórzy na tym gifie.

bonszejd

2013-06-02, 02:36
He he he poczekajcie aż brudasy będą w Polsce się panoszyć zobaczymy co wtedy zrobicie :<

dulek93

2013-06-02, 02:41
ja pie**ole j***ny kozojebca dwie kozy mu w dupe i c4 w plecy .... niech wypie**ala nak***iać te swoje szariaty czy ch*j wie co tam j***ny mahomed pedał pedofil na tą swoja pustynie a nie k***wy splęgły się do europy i się wymądrzają ... gdyby biali ludzie nie pokazali im cywilizacji dalej by w turbanach wielbłądy i kozy r*chali na pustyni szukając oazy zamiast siedziec w angli,francji,niemczech w cywilizowanych krajach...

eNeRgOo

2013-06-02, 02:56
Są różne odłamy islamu. On jest z tego najbardziej poj***nego.

Quazzare

2013-06-02, 03:12
Pozwolicie iż zacytuje pewne słowa

"k***a no nie, no po prostu no k***a no NIE" :psycho:

op...........ve

2013-06-02, 03:13
dajcie mi k***a maść na ból dupy bo nie moge k***a, nosi mnie k***a jak widzę sk***ysynów brudasów pie**olonych jeszcze takie bezczelne sk***iele no k***a mać nie mogę, no zapie**olił bym takiego k***a szmatogłowego ch*ja :-x

pudel89

2013-06-02, 03:47
Jak mnie wk***ia ten twór językowy - islamista. Przecież wierzy w to samo co każdy inny muzułmanin. Mają ten sam koran dla każdego odłamu i tego samego pedofila za proroka. Jedyna różnica jest taka, że np. potomkowie tatarów mieszkający u nas podchodzą do tego z dystansem i są cywilizowani. Takie pojeby jak bohater artykułu i lewacka świta specjalnie propagują termin islamista jako odnoszący się do pojebów obcinających głowy na ulicach, potem udają, że się odcinają od nich, bo to nie jest prawdziwy islam (kolejna ściema, nie ma oddzielnego islamu dla normalnych i pojebów). A to odcinanie na pokaz pod publikę niech sobie w dupy wsadzą. Dam sobie jaja upie**olić, że w domach przed telewizorem allah akbar i radość jak po strzeleniu gola. Nie dajcie sobie robić wody z mózgu i nie ułatwiajcie im tego, piszcie muzułmanin zamiast islamista.

Severitus

2013-06-02, 08:36
Aż się przypomina wypowiedź taliba z gry Battlefield 3, która mogli by odpowiedzieć Anglicy:
"Shame...You came to our country to murder us, yet we are the terrorists"
Polaku patrz niżej:
"Wstyd! Przybiliście do naszego kraju nas mordować i teraz my jesteśmy terrorystami"